Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Perrelet
Serio? Mój Boże, chyba mnie pomyliłes z kimś innym :)

 

 

Wiec wyjaśniam, dobrze wiem o cenach tych modeli - natomiast bez wątpienia jak na zegarek jest to dużo, a i na Allegro nieczęsto bywają takie ceny za jeden czasomierz. Stąd też i link, bo jest to majstersztyk...cenowy. Proste.

 

 

Bardzo precyzyjnie odpowiedziałeś Z24, ale żeby byc już całkiem precyzyjnym a raczej konsekwentnym to trzeba zauważyc że temat "Majstersztyki wystawiennicze na Allegro" został założony w dziale "PODRÓBKI NA AUKCJACH" co powoduje że fakycznie twój post nie ma większego sensu ponieważ zegarek który przywołałeś jest bez wątpienia oryginalny. Myślę że twój post powinien się znaleźc raczej w temacie ciekawostek na Allegro. Ja odpowiedz Z24 traktuję nie tyle jako negację twojego postu ile zwrócenie uwagi że nie znalazł się tam gdzie powinien. Swoją drogą nie sądzę aby ten zegarek mógł się sprzedac za pośrednictwem Allegro, ale kto wie kto wie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified
co powoduje że fakycznie twój post nie ma większego sensu ponieważ zegarek który przywołałeś jest bez wątpienia oryginalny. Myślę że twój post powinien się znaleźc raczej w temacie ciekawostek na Allegro.

Masz rację :) Ale wkurza mnie mówienie o całym poście jako niemerytorycznym, wzmianka o tym zegarku jest na koniec posta.

 

Swoją drogą nie sądzę aby ten zegarek mógł się sprzedac za pośrednictwem Allegro, ale kto wie kto wie....

Wiesz, mnie uderzyła "przesyłka kurierska 50 zł" jako opcja wysyłki. Ponad pół miliona bałbym się tak wysłać :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Perrelet
Masz rację :)

 

 

Wiesz, mnie uderzyła "przesyłka kurierska 50 zł" jako opcja wysyłki. Ponad pół miliona bałbym się tak wysłać :blink:

 

 

He he no faktycznie niezły numer z tym kurierem....ja bym w cenie zaproponował dostarczenie przez firme ochroniarską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item619299483_zegarek_ro...2_kamienie.html

 

podejrzany.ale fachowcem nie jestem..ocencie go... :)

 

 

No to ktos umoczyl, 99% podroba


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, pierwszy post na forum (długo was już czytam, jeżeli to ma oczywiście znaczenie), nie mogłem się oprzeć czegoś takiego to jeszcze nie czytałem i myślę że to nowa linia Omegi tzw "rządowa serweta"

http://www.allegro.pl/item635203526_omega_...on_no_7448.html

 

Podróba.

Oryginał ma bardzo delikatnie wygrawerowane cyfry rzymskie na bezelu.

Nie wiem czemu w podróbach są bardzo głębokie tak jakby zamiast grawerowanie po prostu je odlano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Nie wiem czemu w podróbach są bardzo głębokie tak jakby zamiast grawerowanie po prostu je odlano.

Ponieważ odlewać jest duuuuuużo taniej przy masowej produkcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto ciekawostka z dzisiejszego przeglądu:

 

Witam mam dziś do zaoferowania wspaniały zegarek marki OMEGA seamaster chronometer i jest to CHRONOGRAF!!!!! tzn że zegarek sam nakręca się podczas noszenia zegarek jest używany 3 miesiące w stanie bdb-. Zegarek przywiuzł mi Tata z Afganistanu sprzedaje bo dostałem nowy :lol: zapraszam do licytacji BCM!!!!

 

Pisownia oryginalna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co Ty? z takim PAMEM w połączeniu z dresem byłbyś królem dzielni...;) nie ma co piękny.... napewno orginał a certyfikat autentyczności pies zjadł:):):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis kwiecisty, ale zegarek jak najbardziej OK, gdzies byl niedawno watek o podobnym. Na konkurencyjnym forum tez cos mozna przeczytac. A cena coz - jest wart tyle, ile ktos chce zaplacic - na razie nikt nie chce.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
Opis kwiecisty, ale zegarek jak najbardziej OK, gdzies byl niedawno watek o podobnym. Na konkurencyjnym forum tez cos mozna przeczytac. A cena coz - jest wart tyle, ile ktos chce zaplacic - na razie nikt nie chce.

Obserwowałem tą aukcję już wcześniej. Dawał cenę dokładnie dwa razy niższą i nikt nie kupował. Z wyższą kupi? :) A zegarek jest rzeczywiście cudny i o nim marzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item657407466_007_ze...mesa_bonda.html

Jeśli sie mylę proszę o klapsa , ale to raczej kopia omegi z ostatnich lat ... kilkanaście lat temu to raczej inne modele były.


Poszukuje przycisk do Poljot chrono 3133

Wodołaz

Divers:

Alba, Seiko 7002-7000, amfibia blue lux & black.

22 - G-Shock

Seiko bellmatic

Poljot Chrono 3133

Orion Seal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre , może ktoś jeszcze podbije ;)


Poszukuje przycisk do Poljot chrono 3133

Wodołaz

Divers:

Alba, Seiko 7002-7000, amfibia blue lux & black.

22 - G-Shock

Seiko bellmatic

Poljot Chrono 3133

Orion Seal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre , może ktoś jeszcze podbije ;)

 

Przecież i tak ta aukcja jest podbijana.

Jakim trzeba być idiotą żeby licytować Rolexa day date bez... daty????

No chyba że ktoś chce jednak za 100 zł dostać (pewnie sądowo) oryginał.

Przeczytajcie strone "o mnie" jednego z licytujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież i tak ta aukcja jest podbijana.

Jakim trzeba być idiotą żeby licytować Rolexa day date bez... daty????

No chyba że ktoś chce jednak za 100 zł dostać (pewnie sądowo) oryginał.

Przeczytajcie strone "o mnie" jednego z licytujących.

 

 

HMMM może to jest metoda właśnie na smroda ;) , kupić i żądać oryginalnego produktu ! ? tym bardziej ze sprzedający zapewnia o tym że zegarek jest oryginalny !

Co innego gdy sprzedający mowi o replice ! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.