Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak sobie przeglądając ogłoszenia motoryzacyjne trafiłem na ciekawe modele Ferrari... oczywiście zegarkowe...

http://allegro.pl/no...1395488064.html

A tutaj chyba ktoś odsprzedaje bo pewnie "...zegarek idealnie nadaje się na prezent..." chyba jednak nie dla każdego :)

http://allegro.pl/ze...1390787532.html

 

Ten sam sprzedający co pierwsza oferta

http://allegro.pl/ze...1390959787.html

Tylko trochę zmodyfikował stronę aukcji (czyżby dla niepoznaki?) i popełnił rażące błędy w polskiej pisowni ( "...nakręca się poprzez ruch i wzmacniane szkiełko..." ten "ruch" to jeszcze bym zrozumiał choć ociera się to o perpetuum mobile ale nie wiem jak się nakręca przez to "wzmacniane szkiełko" i w ogóle się strasznie duży wydaje jak na "...obwód tarczy 43 mm...." Śmieszne też jest wykonanie loga zacnej motoryzacyjnej firmy a tragikomiczna, absurdalna cena tej aukcji, oscylująca wokół kwoty pozwalającej kupić "prawdziwy" zegarek do noszenia do pracy/szkoły itd.

Edytowane przez Forfiter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM NA KOLEJNEJ AUKCJI TYM RAZEM DO OFEROWANIA POSIADAM ZEGAREK MĘSKI MARKI ROLEX ZEGAREK JEST ORGINALNY WIERZCH JAK I TYŁ ZEGARKA POSIADA ZNAKI URZYTKOWANIA JEST DOŚĆ STARY JA OSOBIŚCIE NIE JESTEM W STANIE OKREŚLIC JEGO DATY PRODUKCJI Z TYŁU WYDNIEJE WYGRAWEROWANE 23KT W INTERNECIE WYCZYTAŁEM ZE TO JEST POZŁACANIE I PROSZE NIE PRZESYŁAĆ Z PROPOZYCJAMI 50ZŁ Z PRZESYŁKA JAK I INNYCH PROPOZYCJI JEŚLI TAKIE COS OTRZYMAM ZGŁOSZE DO ADMINISTRACJI ZEGAREK PRZYWIOZŁEM Z ANGLI W RAMACH ROZLICZENIA BEZ DOKUMENTACJI TO NIE SAMOCHÓD LUB ZBYTEK HISTORYCZNY BY POSIADAŁ CERTYFIKATY JEŚLI KTOS POTRZEBUJE INNE FOTKI PROSZE O WIADOMOŚĆ UWAGA ZEGAREK NIE SPRAWNY JESZCZE RAZ UPRZEDZAM ŻE WRAZIE JAKICH KOLWIEK KOMBINACJI ZGŁOSZE DO ADMINISTRACJI CELEM WERYFIKACJI POZDRAWIAM PRZESYŁKA UBEZPIECZONA I ZABEZPIECZONA WIĘC PROSZE NIE SPRAWDZAĆ I SIE TARGOWAĆ ZE WZGLĘDU ZE 2 STYCZNIA WRACAM ZA GRANICE PROSZE O TELEFONY DO SYNA 518917560

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca... pewnie cwaniak. Ciekawi mnie natomiast ten "oryginał", który za ten szmelc gotów jest dać 400 zł. Geniusz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to chyba najdluzsze zdanie, wypowiedziane w historii jezyka polskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem tego "Rolexa" do Allegro jako podróbkę. Zobaczymy co dalej.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaproponuj sprzedawcy 50 zł za tego rolnixa,

wtedy go zgłosi sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2
Oficerska Delbana z III Rzeszy...

http://allegro.pl/of...1391323334.html

Grofaz byłby zaskoczony, że III Reich przetrwał tak długo...

 

I trwa nadal.

 

Moja luba pracuje w UW w wydziale spraw obywatelskich i kiedys pojawil sie koles z podrobionymi dokumentami z czego wynikalo ze byl obywatelem Deutsches Reich. Dokument byl wystawiony(czyt podrobiony) w 2009r i bardzo przypominal nasz dowod osobisty(laminat, zabezpieczenia itp...). Coz, goscia zgarneli tak szybko ze luba nie zdazyla cyknac cuda :) Zgarneli go jak wiadomo nie z powodu tego iz byl ciemniejszej karnacji i cos tam ledwo klecil po polskiemu.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ten napis OMEGA :D zadecydowanie powinni usunąć tego fachowca z ....przedszkola :( :(

 

 

 

:D

Edytowane przez kono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadka:

 

do czego odnosi się ten opis?:

 

"prosze sie nie przestraszyc jest to tacza przezroczyta ale mocna oczywiscie orinalna"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pralnia pieniędzy? ;)

Sprzeda kołowrotek za 100.000, piątkę odpali allegro, a resztę ma już na legalu? :P

A skarbówka niech szuka kupca...

:P


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa aukcja

http://allegro.pl/tarcz-nowa-i1419058265.html

 

Opis:

,UWAGA! Przetrzegam przed Joanną Bacior zam.w Jeleniej Górze ul.Sudecka 87/52 tel.793970749 login ab_ona poczta: ab [email protected]

 

Wpłaciłem jej pieniądze,ani taczę ani pieniędzy.Od miesiąca milczy.Wzywam wszystkich poszkodowanych na mój adres.CELEM jest zgłoszenie do ścigania przez policję.

 

Nie kupujcie u niego,tego złodzieja.Trzeba wytępić tego szczura z Allegro !

 

TARCZ nie podlega licycytacji !

 

 

 

 

A tu znowu WYPRZEDASZ :) i to Calvina KLINA :)

 

 

http://allegro.pl/wyprzedasz-zegarek-ck-calvin-kline-nowy-i1420091399.html


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) pierwsza jest najlepsza, szkoda tylko, że koleś nie zdaje sobie sprawy co mu grozi za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tego wątku nie śledziłem ale poczytałem trochę....normalnie nie wieżę, że takie imbecyle żyją wśród nas? to wszystko nawet nie jest śmieszne.... to jakiś zbiorowy dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zegarek podróżujący w czasie. Poprzednio była "Hitlerowska" Delbana, teraz taki sam Atlantic.

Ale za to z jaką mistrzowską renowacją wytartych lub zmytych indeksów i opisów!!!

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu gościu opis podróby ma fajny:

http://allegro.pl/zegarek-firmy-stainless-i1424041259.html

 

Cytat:

Witam dziś mam do sprzedania zegarek firmy "STAINLESS" nowy

nie używany.

Elegancki i stylowy zegarek dla panów.

 

Zegarek składa się z bransoletki ze stali szlachetnej wysokiej jakości.

wymiary zegarków, mierzona jest po zapięciu bransoletki.

 

Obwód zegarka - 21,5cm

Szerokość bransoletki - 2,1mm


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.