Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rany boskie..

CO MU SIĘ STAŁO? :lol:

Elementy werku nie są zabezpieczane przed korozją???

Wygląda jakby ktoś przez kilka lat nosił w nim wodę morską


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe problemy z :) chronometrami :) :) ....i co ?? i 1000 baksów już jest

 

:)

 

Sprzedawca wyspecjalizował się w tego typu zegarkach :)

 

tu dostał negatywa za fake

 

"Wristwatch chronograph has a problem with the timer does not work" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pominąwszy znaną i cenioną markę ten ostatni nie udaje czegoś, czym nie jest, nie jest spadkiem, znaleziskiem, wykopkiem ani nieudanym prezentem. Zegarek dekarza???:D


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam na rewersie Hoch die Dachdeckerkunst - niech żyje sztuka dachem kryta?:mellow:


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego na allegro. Niby rolex ale jakiś opis mało zachęcający. Zdjęcia tez coś kiepskie jak na rolexa. Oryginał czy nie ? Jeśli nie to warto chyba zgłosić coby się nikt nie naciął bo 10000 to moim zdaniem sporo.

 

http://allegro.pl/rolex-submariner-i1465508165.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego na allegro. Niby rolex ale jakiś opis mało zachęcający. Zdjęcia tez coś kiepskie jak na rolexa. Oryginał czy nie ? Jeśli nie to warto chyba zgłosić coby się nikt nie naciął bo 10000 to moim zdaniem sporo.

 

http://allegro.pl/rolex-submariner-i1465508165.html

 

spoko jeśli ten uczciwy sprzedawca daje do kompletu zamiast dokumentów tę wiejską serwetkę coby z rolniksem całość stanowiła ;) ...to bez obaw można brać w ciemno ...

 

 

 

 

:)

Edytowane przez kono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zegarek-iwc-i1486514947.html

Witam mam do zaoferowania elegancki zegarek IWC SCHAFFHAUSEN CHRONOGRAPH AUTOMATIC średnica zegarka - 42 mm ,długość z usz - 50 mm ,grubość - 12 mm . szerokość paska 22 mm . Tel. *********

 

1. Gdzie zegarek ma chrono?

2. Skala rezerwy chodu powinna być podawana w godzinach a nie w dniach...

 

Bardzo marna podróba portugalczyka.


Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem wszystkim pokazać opis jednej z aukcji na allegro na, której to pewien Pan już od dłuższego czas próbuje wciskać kit. Sprzedawany zegarek to House of Jobin. Czyli zegarek małej manufaktury, która pod naporem kwarcu padła. Zegarek przeciętny być może dobrze zachowany lecz ten opis sami zobaczcie:

 

"Przedmiotem aukcji jest kolekcjonerski HOUSE OF JOBIN. Ephrem Jobin, to obecnie najstarszy żyjący zegarmistrz na świecie, który w ubiegłym roku obchodził 100 letnie urodziny. W związku z tą rocznicą, firma ZENITH uhonorowała to wydarzenie wydaniem stu niezwykle wyjątkowych egzemplarzy zegarków, wykonanych z 18 karatowego, różowego złota i wysadzanych kryształami szafirów. Jednym z egzemplarzy został uhonorowany również jubilat. Powodem tego niezwykłego wydarzenia był wyraz uznania firmy ZENITH dla Pana Jobin za jego wkład w historię i rozwój tej marki. Ephrem Jobin wynalazł i zastosował w ich produktach kaliber 135, co na całe lata i dekady ugruntowało pozycję firmy Zenith w ścisłej czołówce producentów zegarków. Kaliber 135 zebrał ponad 200 indywidualnych nagród, z czego dwie trzecie to były nagrody pierwsze. Do dzisiaj to obiekt pożądania wielu koneserów i kolekcjonerów. Oferowany egzemplarz, pochodzący z mojej prywatnej kolekcji niestety nie jest jednym z tych jubileuszowych, o których wyżej mowa, ale jest zegarkiem równie ładnym i zdecydowanie tańszym okazem kolekcjonerskim."

 

Jest to ewidentna próba podciągnięcia tegoż zegarka pod wytwór jednego z pracowników firmy Zenith- pracownika bardzo utytułowanego. Nawiązałem ze sprzedawcą krótki dialog w celu wyjaśnieniu o co tu chodzi. Pan stwierdził, że nikt nie twierdzi, że ten zegarek ma coś wspólnego z Ephrenem Jobinem, lecz jak zapytałem po co wobec tego jest on w opisie rozmowa została zakończona.


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie na ceny zegarków tego gościa: http://allegro.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=9568129

zapytałem go czym jest podyktowana cena tego tissota ( może go użytkował j.lenon ), a on mi odpowiedział: "karzdy ma prawo się pytac jak by pan sam rezygnował z kolekcji to też by pan nie sprzedał pewnie ponizej kosztuw pozdrawiam Krzysztof.

zaraz wystawiam starą slave za tysiączka a co mi tam :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"karzdy ma prawo się pytac jak by pan sam rezygnował z kolekcji to też by pan nie sprzedał pewnie ponizej kosztuw pozdrawiam Krzysztof".

 

Wiem, że już upłynęło trochę czasu odkąd ukończyłem szkołę, ale nie wiedziałem, że w edukacji doszło do tak drastycznych zmian i przestali uczyć ortografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż ciężko uwierzyć hehe.


Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

porządny gość

post wyżej mówi że sprzedaje Tissota ale go niewiedzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska mowa być gumowa :) Piekne "F" , "S" i "P" :)

 

po tesciu męski zegarek

 

W pieknym stanie

 

Pobieda Demokracja.

 

Zegarek pieknie sie prezentuje-koperta bez wżeruf

 

Szypka bez rys.

 

 

 

Zegarek oczywiscie na chodzie.

 

Zapraszam do licytacji.

 

Zegarek jest bes paska.

 

Zoba inne moje zegarki


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a wystarczy w przeglądarce np Mozilla Firefox żeby sprawdziła pisownie i każdy byk będzie podkreślany i po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

już sprzedane kupił pracownik serwisu aukcyjnego :):D:D:D:DB):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.