Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: Dawno się tak nie uśmiałem! Allegro potrafi poprawić humor, choć w istotcie jest to poniekąd mniej może śmieszne, a bardziej absurdalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie naprawdę są tacy głupi ,czy to jakiś chwyt marketingowy? a może to mi się śni ?

 

Tako rzecze Einstein:

''Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości."

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dopóki nie miałem internetu, nie zdawałem sobie sprawy ilu jest głupców na świecie" Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagaj

88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jest to naturalnie piękna replika nie jest to złoty zegarek a jedynie imitacja złota ale za to bardzo wierna nikt z moich znajomych nie wierzy, że to tylko złoto.
To świetna imitacja złota! Tak dobra, że każdy myśli, że to nie jest złoto! Yeah! :) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

omwga seamaster chronometr cd-axidl nowy na stalowej branzolecie z carnym cyferblocie z boku datownik. na pokrentle znak omegi, po wewnencznej stronie koperty grawer i na zapieńciu też grawer zegarek nowu nie noszony!!!! wrazie pytań dzwoń 513 856 499 szarak777

 

Nie wiem co o tym myśleć :shock:

Może mam wirusa.... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAM NA SPRZEDAŻ ZEGAREK STAN IDEALNY RAZ NOSZONY NIE UŻYWAM GO PONIEWAŻ MAM TELEFON ZEGAREK JEST NA WSKAZÓWKI MYŚLĘ ŻE JEST PODOBNY ODROBINE DO ROLEKSA MA FOSFOROWANE WSKAZÓWKI , KTÓRE ŚWIECĄ PO CO MI ON JAK LEŻY I SIĘ KURZY ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM DO LICYTACJI KONTAKT NA MEILA : [email protected] FOTKA NIEBAWEM NAPRAWDE BARDZO GORĄCO ZAPRASZAM NAZWA ZEGARKA TO FRONDINI QUARTZ GRATIS pudełko oryginał z okularami ciemnymi oraz smycz do kluczy marki monroe

 

Ja bym go kupił dla samych gratisów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagaj

88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagaj

88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla lubiących duże zegarki:

NOWY ZEGAREK BREITLING FOR BENTLEY

 

www.breitlingforbentley.com

 

wymiary:

 

średnica tarczy 350 mm

 

średnica koperty 500 mm

 

wysokość koperty 120 mm

 

szerokość bransolety 230 mm

 

KONTAKT 606xxxxxx

:D

 

http://www.allegro.pl/item107718919_breitl...or_bentley.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość reyu

MAM DO ZAOFEROWANIA PANSTWU ORGINALNA OMEGE . POSIADA MECHANIZM DO NAKRECANIA. NIGDY NIE BYLA OTWIERANA ANI ROZKRECANA!!! I JA NIE MAM ZAMIARU TEGO CZYNIC!!!!!WIEC PROSZ BARDZO NIE PISAC IDIOTYCZNUCH IMELI PT.PROSZE ROZKRECIC ZEGAREK I ZROBIC ZDJECIE.!!!! ZEGAREK JEST BEZ JAKIEJKOLWIEK SKAZY POSIADA SZKLO SZAFIROWE I CHODZI DO SEKUNDY.ZACHECAM DO LICYTACJI!!!!!! PRAWDZIWY RARYTAS!!!!!!!! TAKA OKAZJA JUZ SIE NIE POWTURZY!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omwga seamaster chronometr cd-axidl nowy na stalowej branzolecie z carnym cyferblocie z boku datowmik . na pokrentle znak omegi ,po wewnencznej stronie koperty grawer, i na zapieńciu też grawer zegarek nowu nie noszony !!!! wrazie pytań dzwoń 513 856 499 szarak777

 

http://allegro.pl/item107025680_omwga_seam...xidl_nowy_.html


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jak nie przestaną robić takich dobrych replik, to niedlugo bedzie sie tez repliki podrabiać."

 

Jędrek!! kapitalny komentarz!!!!!!!!!!! uśmiałem się do łez.:D:D:):)

Zresztą, gratuluje pomysłu aby wyszukiwać takich rzec zy i zamieszczać na forum. Dziękuje wszystkim - czytając mam doskonałą zabawe. Postaram sie też coś znaleźś, bo jestem dość często na allegro i innych aukcjach.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Klubowczów:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek jest firmy rolex bardzo ładny szybka bardzo ładnie sie mieni.

Niezły, niebywale precyzyjny opis. I jaka argumentacja! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian
Mam do sprzedania zegarek męski światowej marki PATEK PHILIPPE (nie mylić z PATEXEM).

Tak! Zegarków Patek Philippe nie wolno mylić z Patexami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecałem szukam iszukam ciekawych żeczy na aukajch:):D

Może coś takiego..???

 

"OMEGA CORHTELLALION - ORGINAŁ

 

WITAM DO SPRZEDANIA MAM ZEGAREK OMEGA -ORGINAŁ ZEGAREK DOSTAŁEM W PREZENCIE ALE NIE BARDZO JEST W MOIM STYLU STAD TA AUKCJA.ZEGARECZEK JEST ZAFOLIOWANY I NIGDY NIE NOSZONY -NÓWKA CENA SKLEPOWA TO 480 ZŁ .AUKCJA BEZ MINIMUM KOSZT PRZESYŁKI TO 6,50 ZŁ ,WPŁATA NA KONTO"

 

i co mślicie..??:D:), i jeszcze fotka tego "markowego" zegarka - bo jesli nówka Omegi- oryginał kosztuje w sklepie 480 PLN to pierwszy ja kupuje!!!!!:D:):):):):):):)

 

http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/1...61146/110611460

 

 

Pozdrawiam wszyskich gorąco!!:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w porzednim poście wkradł się błąd nie "żeczy" - tylko RZECZY- rzecz jasna:):D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.