Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie ubrana w słowa ściema, czyli jak opchać składaka jako mega okazję a wręcz lokatę.. a tak w ogóle to bez czego sprzedaje ten zegarek? "dywizki" ? może dywizji propagandzistów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ubrana w słowa ściema, czyli jak opchać składaka jako mega okazję a wręcz lokatę.. a tak w ogóle to bez czego sprzedaje ten zegarek? "dywizki" ? może dywizji propagandzistów...

 

Jednym słowem ta licytacja to oszustwo? Pytam bo zakupiłam ten zegarek wczoraj a dzis zobaczyłam go tutaj na tym forum. Nie znam się na zegarkach ale chciałam go miec bo był ładny. Czy jest jakas szansa na zwrot pieniedzy i czy mozecie polecic kogoś z allegro kto jest sprawdzony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle że nie masz wiekszych szans na odzyskanie kasy. Moje doświadczenie mówi mi że nie po to ktoś oszukuje w opisie aby potem oddawać pieniądze.

natomiast ja mam pytanie co sprzedawca mial na myśli pisząc o koronce, cytuję "na koronce funkcje ruchu wskazówek, naciąg mechanizmu)"

w aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=1893009281

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze:

Koronka mozesz sobie poruszac wskazowkami w te i nazad, a do tego mozesz nakrecic mechanizm (zarabista koronka :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz rację. No ale to powinien chyba napisac np: po częściowym wysunieciu koronki wraz z wałkiem , koronka aktywuje w mechaniźmie funkcje obrotu wskazówek a po jej ponownym wciśnięciu, przez nadanie jej ruchu obrotowego uzupelnia energią potencjalną (?) sprężynę. Byloby jeszcze ciekawiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/molnija-kieszonkowy-zegarek-bcm-i1924103095.html

 

Opis, ku pamięci:

 

"Witam

 

Zegarek kieszonkowy firmy molnija zegarek nakręcany po nakreceniu sprawny działa mechanizm wskazówki obracaja się , chcociaz uszkodzone jest jedno z zębatek ktore porusza zegarkiem wydaje się że jakby spadło z jakiegoś mechanizmu gdyż jak zegarek leży nieruchomo to działa jeśli tylko zacnzimy nim ruszac to kółeczko zaznaczone na zdjęciu jakby lata na boki i blokuje sie . zegarek myśle ze jest do naprawnienia dlatego cena symboliczna zaczynamy od 1 zł BCM"

 

 

Owo kółeczko, które jakby lata na boki to balans. :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Sprawny inaczej":) :) :) :)


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubawiłem się konkretnie ;)http://allegro.pl/wa...1911951218.html

i cytat: "Tak jak w kazdej aukcji mojej...

Mechanizm tak jak na zdjeciach

cyferblat... też tak jak na zdjeciach

B)

brak wskazówki sekundowej i do nakrecania i nastawiania tego brak :D widać zresztą

POLECAM wyglada na dobry

Nie wiem nie znam sie czasu nie mam zarobiony jestem..."

 

Edytowane przez armian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perełka EBERHARD HRONO 4

 

To ci dopiero peralka

 

MAM do sprzedania jedyny wystawiony na Allegro i poza salonami zegarek SZWAJCARSKIEJ FIRMY Eberhard Chrono 4 31041 sygnowany nazwami firmy równasz na pasku co pokazałem dobrze na zdjęciach ....................

Nie posiadam certyfikatu oryginalności , ani pudełka ....................................

Nie będę się rozpisywał poprzez numery pokazane na zdjęciach można sprawdzić wszystkie walory i zalety tego modelu

 

http://allegro.pl/perelka-eberhard-hrono-4-i1926396241.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemistrz!:

 

http://allegro.pl/do...1937046537.html

 

Przedstawiam Państwu UNIKAT w skali Kraju, na pewno a jeden z nielicznych na Świecie. Zegarek szwajcarskiej manufaktury DOXA, rok produkcji 1939r. Model Extra Anti- Magnetic produkowany za czasów Hitlera dla Oficerów Wermachtu!!!!!!!!!!!!!!!! W czasie II Wojny na zlecenie Adolfa ten model zegarka nosili na Oficerowie Wermachtu.

 

001.jpg

Zegarek podczas oblężenia ówczesnego Stalingradu został ściągnięty z ręki zabitego jednego z Oficerów Wermachtu. Przeleżał owinięty w szmatach u jednego Rosjanina ponad 60 lat na Syberii. W ubiegłym roku został przywieziony do Austrii gdzie przeszedł gruntowną restaurację u jednego z zegarmistrzów.

Wspaniały okaz typowo kolekcjonerski!!!!! Najprawdopodobniej jedyny w Polsce. Nie posiadam wiedzy dotyczącej zachowanych egzemplarzy na Świecie ale jest on na pewno rarytasem w skali Światowej.

 

Zegarek jest w idealnym stanie. Śmiało określam jego stan jako prawie Nowy. Niepowtarzalny wygląd zegarka,(51mm średnica koperty), jego historia oraz jego stan będą na pewno nie lada gratką dla przyszłego właściciela. Model posiada niepowtarzalne umiejscowienie mini tarczy sekundnika na pozycji godziny 9- tej. System antymagnetyczny. Podwójny dekiel zabezpieczający dostęp do werku. Na drugim wygrawerowane zostały medale oraz wyróżnienia przyznawane na Międzynarodowych Targach Zegarmistrzowskich:

 

 

I to wszystko za jedyne 7500PLN. Kto pierwszy do kupna? ;)

 

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że nie wspomnę o oryginalnym Hiszpańskim pasku uszytym własnoręcznie przez Francisco Franco dla tychże oficerów Wermachtu ;)


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fraza ,która spowodowała stłuczenie kości ogonowej po upadku ze śmiechu z krzesła ;):) :) :W czasie II Wojny na zlecenie Adolfa ten model zegarka nosili na Oficerowie Wermachtu.

i 2gi:Zegarek podczas oblężenia ówczesnego Stalingradu został ściągnięty z ręki zabitego jednego z Oficerów Wermachtu. Przeleżał owinięty w szmatach u jednego Rosjanina ponad 60 lat na Syberii. W ubiegłym roku został przywieziony do Austrii gdzie przeszedł gruntowną restaurację u jednego z zegarmistrzów.

Edytowane przez armian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STARY WOJSKOWY ZEGAREK ATLAS MAJORA ZSSR-WYKOPKI

http://allegro.pl/stary-wojskowy-zegarek-atlas-majora-zssr-wykopki-i1940065923.html

Cytat:

 

"STARY ZEGAREK MARKI ATLAS ZAKUPIONY KIEDYŚ OD MAJORA ZSSR GDY WOJSKA RUSKIE WYCOFYWAŁY SIĘ Z NASZYCH TERENÓW W 1991 ROKU ZEGAREK POCHODZI Z LAT 50TYC I SĄDZE ŻE JEST TO WARTOŚCIOWA RZECZ POMIMO ŻE NIE DZIAŁA I BRAK JEST W NIM TYLNEJ KLAPKI....MECHANIZM KOMPLETNY...JEŻELI CENA BĘDZIE SENSOWNA DORZUCE INNY ZEGAREK Z KTÓREGO BĘDZIE MOŻNA WYMATOWAC CZEŚCI I NAPRAWIĆ ATLASA "

 

Alle...m się uśmiał z tego "MAJORA ZSSR" :)

 

ZŁOTY ZEGAREK MAJORA KGB NR 416 AU =ZŁOTO-WYKOPKI

http://allegro.pl/zloty-zegarek-majora-kgb-nr-416-au-zloto-wykopki-i1943946062.html

 

No nie ... wysyp majorów:

drugi cytat:

"WITAM MAM DZIŚ DO ZAOFROWANIA UNIKATOWY ZEGAREK. ZEGAREK ZAKUPIONY W ZSSR PRZEZ DZIADKA OD STARSZEGO OFICERA ARMII RADZICKIEJ W STOPNIU MAJORA .....ZEGAREK POSIADA NABITA PUNCE ZŁOTNICZĄ AU WIDOCZNĄ NA ZDIĘCIU ZAKREŚLONĄ CZERWONYM KÓŁECZKIEM CZYLI SYMBOL ZŁOTA PONADTO NABITY BARDZO NISKI NUMER 416....JEST TO UNIKAT GDYŻ PODOBNO WYPRODUKOWANO TYLKO 500 SZT TEGO ZEGARKA W TEJ WERSJI( MECHANIZM NA LICENCJI SZWAJCARSKIEJ) POTEM ZMIENIONO METAL Z KTÓREGO JEST WYKONANA KOPERTA NA MOSIĄDZ I ZACZĘTO SERYJNĄ PRODUKCJĘ NA MASOWA SKALE. POLECAM KOLEKCJONEROM TEN WYJĄTKOWY ZEGAREK O NR 416 !!!!! W ZŁOTEJ KOPERCIE. PS NIESTETY NIESPRAWNY PRADOPODOBNIE WYMAGA CZYSZCZENIA GDYŻ STAN OGÓLNY JEST NIEMAL IDEALNY W SAM RAZ DO GARNITURU DLA ELEGANCKIEGO MĘŻCZYZNY"

i ta limitacja :)

 

O czym myślą chłopaki :)

Zegarek szwajcarski nakręcany z dziewczyną nagą.

http://allegro.pl/zegarek-szwajcarski-nakrecany-z-dziewczyna-naga-i1945480031.html

Cytat:

"Szwajcarski zegarek mechaniczny , męski , nakręcany.

Koperta dla alergika , bez metalu .

Koperta szara , na zewnątrz cyferblatu tabela z czasem światowym.

Ciekawostką jest to , że podczas 60 sekundowego cyklu wskazówki sekundowej, raz na minutę ukazuje się dziewczyna bez ubrania .

 

Istotne jest to , że w zegarku nie ma baterii :) , a obraz sie pojawia cyklicznie . :)

 

Oczywiście sprawny po przeglądzie. Zegarek został zatem stworzony zgodnie z ideą na temat myśli mężczyzn o seksie w ciągu doby. Teoretycy twierdzą , że to sie odbywa co minutę.

 

Może sie mylę , ale jestem na pewno bliski prawdy." :) :) :)

Edytowane przez jaccarta

Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Umarłem.. ;)

Chyba zmienię nick B):):);)


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym myślą chłopaki :)

Zegarek szwajcarski nakręcany z dziewczyną nagą.

http://allegro.pl/zegarek-szwajcarski-nakrecany-z-dziewczyna-naga-i1945480031.html

.....

Może sie mylę , ale jestem na pewno bliski prawdy." ;):) :)

 

A jeszcze to:

"szerokość mocowana paska: 19mm( jak to szwajcarzy)"

B)

 

Ciekawe czy Szwajcarzy wiedzą :D

(co ciekawsze na zdjęciach założona jak byk - guma z sygnaturką 20MM ;))


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.