Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

O czym myślą chłopaki :)

Zegarek szwajcarski nakręcany z dziewczyną nagą.

http://allegro.pl/zegarek-szwajcarski-nakrecany-z-dziewczyna-naga-i1945480031.html

Cytat:

"Szwajcarski zegarek mechaniczny , męski , nakręcany.

Koperta dla alergika , bez metalu .

Koperta szara , na zewnątrz cyferblatu tabela z czasem światowym.

Ciekawostką jest to , że podczas 60 sekundowego cyklu wskazówki sekundowej, raz na minutę ukazuje się dziewczyna bez ubrania .

 

Istotne jest to , że w zegarku nie ma baterii ;) , a obraz sie pojawia cyklicznie . B)

 

Oczywiście sprawny po przeglądzie. Zegarek został zatem stworzony zgodnie z ideą na temat myśli mężczyzn o seksie w ciągu doby. Teoretycy twierdzą , że to sie odbywa co minutę.

 

Może sie mylę , ale jestem na pewno bliski prawdy." :) :) ;)

 

 

Musze napisac do tego sprzedawcy, moze poda mi numer do swojego dilera :D Jaja po calosci! :):D :D

Edytowane przez Yenjay

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie oryginał z plastikową ponadczasową koronką ponownie próbuje zaatakować. Poprzednia nabywczyni - na całe szczęście trafiła do nas i udał się zwrot tego jakże bardzo "spójnego" dzieła sztuki zegarmistrzowskiej..

http://allegro.pl/uw...1930148869.html

Edytowane przez armian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZŁOTY ZEGAREK Z JEZIORA ..21 JEWERS /28 GR-WYKOPKI

WITAM MAM DZIŚ DO SPRZEDANIA KIESZKONKOWY ZEGAREK KOLORU ZŁOTEGO. OZNACZONY 21 JEWERS CZYLI W JEZYKU ANGIELSKIM 21 KLEJNOTÓW ...ZEGAREK NIE POSIADA ŻEDNYCH PUNC ZŁOTNICZYCH ALE PO ZBADANIU KWASEM NIE MA REAKCJI JAK PRZY ZŁOCIE ZATEM MUSI BYĆ ALBO ZROBIONY Z LITEGO ZŁOTA ALBO GRUBO POKRYTY WYSOKIEJ KLASY ZŁOTEM 14 LUB 18 KARATOWYM-ZEGAREK DOSTAŁEM W ROZLICZENIU PEWNEJ NALEŻNOŚCI OD ZNAJOMEGO...PODOBNO ZEGAREK ZOSTAŁ WYŁOWIONY Z JEZIORA NA MAZURACH...NIE MA ŻADNYCH ZNISZCZEŃ CZY KOROZJI ANI NA KOPERCIE ANI W ŚRODKU..ZEGAREK PO NAKRECENIU NIE DZIAŁA SĄDZE ŻE TRZEBA WYMIENIĆ SPRĘŻYNKĘ .POLECAM

http://allegro.pl/zloty-zegarek-z-jeziora-21-jewers-28-gr-wykopki-i1950089679.html


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok ale 21 czego? :angry: ,że czyich klejnotów? Gość jest debeściak opisowy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za pieknosc? :angry:

Mój odnośnik


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać pomysłowość ludzka nie zna granic :angry:


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta omega jest tak stara że nie mozna jej znaleźć w żadnym katalogu http://allegro.pl/sh...item=1927845369

 

Bo to nie omega tylko podkowa sądząc po tarczy. Od kolesia to może lepiej przewody zapłonowe kupić sądząc po niku na alle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli jest ktoś zainteresowany to podsyłam link wart poświęcenia uwagi. Aukcja zegarka jak to napisał sprzedawca: "...znalazłam go w starych klamotach dziadka".

Tylko szkoda że pasek jest uszkodzony... i nawet jest już jakiś "chętny"- to się raczej zdziwi :P

http://allegro.pl/piekny-stary-zegarek-breitling-i1950188922.html

 

Pozdrawiam ZAX

Edytowane przez ZAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tan wątek jest bardzo pomocny dla pracowników allegro w wyłapywaniu aukcji m.in. z ROLnXami czy pREITLINGgami. Większość kończy się informacją: "Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro" i słusznie :) czyż NIE !?!?.

 

Pozdrawiam ZAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez 2 zdań Zax'ie - tamten potwór akurat wypłynął już wcześniej tutaj - jeden z userów pytał czy warto bo szuka zegarka z duszą.. Dobrze ,że choć niektórych udaje się uchronić.

 

A tutaj mój nowy guru fotografowania i ekspozycji zegarków - od dziś aż po kres będę poszukiwał takiego "ptaka" od zegarków laugh.gifMój odnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:Styl:Nowoczesny i

Płeć:Dla obu płci

Edytowane przez armian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pedeka

Pierwszy model dla hemafrodytów, wreszcie ktoś się nimi zainteresował :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy model dla hemafrodytów, wreszcie ktoś się nimi zainteresował :lol:

Dżisas, jak to mówią, Dżisas, ktoś musiał to walnąć elektronicznym tłumaczem, bo po prostu niewiarygodny kawałek (Mainland = Mediolan?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisas, Mainland China czyli nie Hong Kong. Co w tym smiesznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dni parzyste Marszałem a w nieparzyste kasztanka.. :) ręce do kostek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie popatrzcie na tego rolexa

 

http://allegro.pl/rolex-swiss-made-oyster-perpetual-i1963100882.html

 

Wymieszane zdjęcia dobrej jakości oryginalnego Rolexa których z pewnością sprzedający nie jest właścicielem,

z niskiej jakości zdjęciami ewidentnej podróby.

Pytanie gdy kupimy to co dostaniemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.