Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon.

http://allegro.pl/rolex-jedyny-taki-na-allegro-i2355462649.html

 

 

 

 

Cos pieknego. Nie dośc że Rolnix jak nie wiem to jeszcze tekst:

 

"Witam dzisiaj rozstaję się z ROLEX-em bo jest zbyt elegancki - nie npasoje mi do mojego stylu.Zegarek posiadam od 2,5 roku używałem go na wyjątkowe okazje- jest to prezęt od kolegi z Szwajcarji . Zegarek automatyczny , szkiełko szafirowe,zegarek nieposiada żadnych zarysowań - jest jak nowy.Jedynym mankamentem jest to że spadł mi i tarcza zegarka przesuneła się o jakieś 2 minuty w prawo .Tak pozatym 100% sprawny."

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest prawie 3000 zł ludzie chyba nie mają na co pieniędzy wydawać.

 

Juz 3050 - ciekaw jestem na ilu się skończy.

Cholera, nie rozumiem tego :blink::unsure:

Fakt, zegarek dopieszczony, ale na co komu taka srokopapuga? Sorry - Patkomega ;)

Chociaz szpan jest.....

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Ja tam się nie znam, ale pewnie sporo jest warta sama koperta bo zlota, ale czy aż 3k?

 

 

 

 

A może ktoś po prostu potrzebuje oryginalnej tarczy do Patka :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że ten zegarek nic nie jest wart. Złota koperta omegi, oryginalny werk omegi - zawsze swoje kosztują.

Co do tarczy - nie jestem przekonany o jej oryginalności - napisy i indeksy jakoś nie powalają... Poza tym jak ta tarcza zamocowana? Czyżby nózki pasowały, czy raczej taśma dwustronna?

Wizualnie to ten zegarek jest ładny, ale.... Trochę dziwnie być posiadaczem patkomegi.

Na pewno ciekawostka. Moze by kupić i zobaczyć, jak to jest? :D


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Na pewno ciekawostka. Moze by kupić i zobaczyć, jak to jest? :D

To ja sie nie podejmę, bo mam za cienki portfel żeby wydać takie pieniądze "ciekawostkowo" ;)

 

 

A z tarczą.. pewnie masz rację, albo taśma, albo jakaś brutalna przeróbka.

 

Aż jestem ciekaw na jakiej kwocie się skończy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak zegarek. Słowo daję że mnie się kojarzy z zegarkiem :). A opis podaje że w środku jest mechanizm Mołni, pewnej kultowej konstrukcji z czasów radzieckich technologicznie spokrewnionej z Lipem chociaż niektóre źródła chcą twierdzić że Rolexem chociaż z tym też jest coś na rzeczy. Ale że koledze chińczycy przyszli na myśl. Hm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest prawie 3000 zł ludzie chyba nie mają na co pieniędzy wydawać.

 

 

Już jest 5k :o

 

Ciekawe jak się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/art7-ekskluzywny-zegarek-longines-zobacz-i2354222925.html

9 stów za podrabianego longinesa z doklejoną na stałe wskazówką :)

w ogóle ten lombard jest wybitny - jako "ekskluzywne" wystawia zajechane Q&Q, skatowane Perfecty chce sprzedawać za cenę zbliżoną do nówek... do tego mają milion negatywów, wystawiają ewidentne negatywy odwetowe... nie wiem czemu obsługa Alle nie zawiesi takim łotrom konta. marna kasa z prowizji za małe transakcje aż tak się liczy?

 

edit:

http://allegro.pl/art7-ekskluzywne-zegarki-michel-angelo-i2368641507.html

ekskluzif with pleśń :lol:

 

nie mogę... edit nr. 2:

http://allegro.pl/art7-ekskluzywny-zegarek-mercedes-benz-i2354222924.html

Edytowane przez hrabia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/art7-ekskluzywny-zegarek-longines-zobacz-i2354222925.html

9 stów za podrabianego longinesa z doklejoną na stałe wskazówką :)

w ogóle ten lombard jest wybitny - jako "ekskluzywne" wystawia zajechane Q&Q, skatowane Perfecty chce sprzedawać za cenę zbliżoną do nówek... do tego mają milion negatywów, wystawiają ewidentne negatywy odwetowe... nie wiem czemu obsługa Alle nie zawiesi takim łotrom konta. marna kasa z prowizji za małe transakcje aż tak się liczy?

 

edit:

http://allegro.pl/art7-ekskluzywne-zegarki-michel-angelo-i2368641507.html

ekskluzif with pleśń :lol:

 

nie mogę... edit nr. 2:

http://allegro.pl/art7-ekskluzywny-zegarek-mercedes-benz-i2354222924.html

...na tych aukcjach płacisz chyba taką walutą jaka jest wydrukowana na ich stronie :D :D :D

Edytowane przez snake_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Dobrzy są;)

 

 

http://allegro.pl/ar...2354221816.html

 

 

Nie dość że słowo "ekskluzywny" w połączeniu z marką Timemaster (do której nic nie mam jako marki tanich zegarków) brzmi śmiesznie. To jeszcze fakt, że ten zegarek jest tak zajechany że mi się robi smutno jak na niego patrzę to jeszcze jest w cenie 340zł podczas gdy obecnie najdroszy Timemaster na stronie dystrybutora kosztuje 359zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

dubel 

Edytowane przez Szajmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

No i pozamiatane. Patkomega poszła za 6301zł. :blink::unsure:

 

Świat się kończy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, pozdejmuję indeksy ze swojej Connie, malne Patek i może też poleci za 6k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chciałbym poznać motywacje kupującego. Będzie udawał, ze ma złotego Patka? Ma fantazję i lubi takie ciekawostki?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chciałbym poznać motywacje kupującego. Będzie udawał, ze ma złotego Patka? Ma fantazję i lubi takie ciekawostki?

 

 

Jak człowiek jest na bani, to nie potrzebuje żadnej motywacji :D

To chyba jedyne w miare sensowne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że ktoś kiedyś pytał się na forum gdzie kupić tarcze do Seamastera i czy będzie pasować o Alphy :)

No ale ten Warsztat z Alledrogo dużo drożej wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych aukcjach ma jeszcze kilka "zabytków" :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

No po prostu "cycki mi opadły". Gość jest niesamowity (kolorki w tekscie moje)

 

 

post-45222-0-42547800-1338281549_thumb.jpg

 

post-45222-0-05060600-1338281550_thumb.jpg

 

post-45222-0-41317000-1338281550_thumb.jpg

 

 

DO SPRZEDANIA UŻYWANY ZEGAREK ZNANEJ MARKI PHILIPPE PATEK . ZEGAREK POSIADA 5 DATOWNIKÓW: - ROK, - MIESIĄC, - DNI TYGODNIA, - FUNKCJA 12/24, - DNI MIESIĄCA, WYMIARY KOPERTY: ŚREDNICA KOPERTY - 45MM ( BEZ PRZYCISKÓW) GRUBOŚĆ KOPERTY - 12MM SZEROKOŚĆ PASKA - 21MM GRUBOŚĆ PASKA - 4MM PASEK WYKONANY Z GRUBEJ SOLIDNEJ SKÓRY KOLORU NIEBIESKIEGO Z ZEWNĄTRZ OBSZYTY BIAŁA DRATWĄ. ZEGAREK JEST BARDZO SOLIDNYM WYROBEM WYKONANYM ZE STALI NIERDZEWNEJ (SZLACHETNEJ). POSIADA MECHANIZM AUTOMATYCZNY , KTÓRY NIESTETY JEST USZKODZONY CO NIE ZNACZY ŻE NIE MOŻNA GO NAPRAWIĆ. DODATKOWO MOŻNA NAKRĘCAĆ ZEGAREK MECHANICZNIE ZA POMOCĄ ŚRODKOWEGO POKRĘTŁA. ZEGAREK MA JESZCZE JEDEN MAŁY PROBLEM MIANOWICIE NIE DZIAŁA DATOWNIK DNIA MIESIĄCA ALE RÓWNIEŻ BEZ PROBLEMU MOŻNA TO NAPRAWIĆ U ZAPRZYJAŹNIONEGO ZEGARMISTRZA ( KTÓRY MA POJĘCIE ). CAŁA RESZTA DZIAŁA BEZ PROBLEMU.ZEGAREK POSIADA FLUORESCENCYJNE OZNACZENIA GODZIN I FLUORESCENCYJNE WSKAZÓWKI CO UŁATWIA OKREŚLANIE GODZINY W NOCY. POSIADA RÓWNIEŻ INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE ZAPIĘCIA ZEGARKA , KTÓRY ZAPINA SIĘ JAK BRANSOLETĘ. JEŚLI CHODZI O WYGLĄD ZEWNĘTRZNY TO POSIADA KILKA DELIKATNYCH RYSEK MIEDZY GODZINA 9 A 10 , KTÓRE SPOKOJNIE MOŻNA WYPOLEROWAĆ GDYŻ SZKIEŁKO JEST WYPUKŁE ORAZ NADSZARPNIĘTY PASEK PRZY KOPERCIE NA DŁUGOŚCI 4MM ALE W NICZYM TO NIE PRZESZKADZA. WSZYSTKO WIDOCZNE JEST NA ZDJĘCIACH. KONTAKT 696034910 530447720 ZAZNACZAM MOŻLIWOŚĆ ZAKOŃCZENIE AUKCJI PRZED CZASEM.

 

 

 

Link do aukcji: http://allegro.pl/philippe-patek-geneve-pasek-skorzany-super-busola-i2377191284.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.