Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo, ale z tą ceną (999) to chyba się pomylił. Powinno być 666 :lol:


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

No tak. Iscie szatańska podróba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A co powiecie na temat tego zegarka. LINKA(http://www.collecton.pl/pl/classifieds/technology/watches-and-clocks/world/polska/malopolskie/wieliczka/piekna-garniturowa-rakieta-kostka-z-datownikiem-320070.html) Wiadomo, że RAKETA ale coś więcej i ile jest wart Ponieważ posiadam taki sam w nienagannym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Witam.

A co powiecie na temat tego zegarka. LINKA(http://www.collecton...iem-320070.html) Wiadomo, że RAKETA ale coś więcej i ile jest wart Ponieważ posiadam taki sam w nienagannym stanie.

 

 

Po pierwsze primo, to chyba nie ten temat.

Po drugie - też primo, czemu pytasz o wartość zegarkia skoro na stronie do kórej podałes ilnk jest wstawiona cena?

I po trzecie primo - ultimo, na forum nie wyceniamy zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze Ruscy rózne cuda wymyslali, ale żeby aż tak?:

 

http://allegro.pl/rakieta-ogromna-wietrzny-kalendarz-ciekawa-i2393053523.html

 

Poniżej opis:

WITAM . Przedmiotem aukcji jest ogromny , męski zegarek - Rakieta , produkcji radzieckiej . Koperta w ładnym stanie , na stronie wewnętrznej (od nadgarstka) widoczne nie duże przetarcia srebrnej powłoki . Szkiełko całe w ladnym stanie . Tarcza w ładnym stanie , wietrzny kalendarz . Mechanizm na 19kam. , czysty - CAŁOŚĆ 100% SPRAWNA !!!!! Punktualny . Gorąco polecam do kolekcji , codziennego użytku . Zapraszam na inne moje aukcje . POZDRAWIAM .

 

W żadnym zegarku nie spotkałem kalendarza na wiatr.... Czas się powazniej zainteresować ruskami ;)

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze Ruscy rózne cuda wymyslali, ale żeby aż tak?:

 

http://allegro.pl/rakieta-ogromna-wietrzny-kalendarz-ciekawa-i2393053523.html

 

Poniżej opis:

WITAM . Przedmiotem aukcji jest ogromny , męski zegarek - Rakieta , produkcji radzieckiej . Koperta w ładnym stanie , na stronie wewnętrznej (od nadgarstka) widoczne nie duże przetarcia srebrnej powłoki . Szkiełko całe w ladnym stanie . Tarcza w ładnym stanie , wietrzny kalendarz . Mechanizm na 19kam. , czysty - CAŁOŚĆ 100% SPRAWNA !!!!! Punktualny . Gorąco polecam do kolekcji , codziennego użytku . Zapraszam na inne moje aukcje . POZDRAWIAM .

 

W żadnym zegarku nie spotkałem kalendarza na wiatr.... Czas się powazniej zainteresować ruskami ;)

 

no i jeszcze ta srebrna powłoka ;)


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Oj bo tu chodzi o system zasilania. Nie trzeba nakręcać, tylko kalendarz jest zasilany osobno energia pochodzącą z wiatru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o cholera rzeczywiście potrafią, ciekawe co na to konkurencja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- nakręcany ręcznie oraz poprzez kontakt z ręką w czasie noszenia

- gwarancja rozruchowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Przecież te zdjęcia makto to strzał w kolano. Widać caly syf na tarczy faz księżyca (która jest pewnie wskaźnikiem dzień/noc).

 

Ma-sa-kra. I ta sugerowana cena detaliczna... nie dałbym za to 2 eurocentów.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dobre cytaty z tej samej aukcji :

Najwyższa jakość kategorii A+++

Kupujesz RAZ na dłużej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Perła, po prostu PERŁA wśród majstersztyków. Opis jest taki, że az zacząłem się zastanawiać nad zakupem :P

Na początek focięta:

post-45222-0-52080800-1339399306_thumb.jpg

 

post-45222-0-10030700-1339399307_thumb.jpg

 

post-45222-0-37288500-1339399307_thumb.jpg

 

 

 

A teraz sam miód, czyli opis (pokolorowałem co lepsze kawałki na czerwono):

 

Witam mam do sprzedanie zegarek ROLEX DYSTER PERPETUAL DATE EXPLORER II. Zegarek leżał sobie w szufladzie aż w końcu założyłem mu nową baterię i postanowiłem go sprzedać. Nabywca dostanie paragon jako dowód założenia nowej baterii! Zegarek posiada niespotykane szkiełko. Zewnętrzny jego obwód przypomina strukturą diament. Próbowałem oddać to na zdjęciu. Dzięki budowie szkiełka światło w fascynujący sposób załamuje się w zetknięciu z zegarkiem. Szkło idealne. Jakiekolwiek niedociągnięcia widoczne na zdjęciach są jedynie kurzem! Wskazówki koloru złota w środku wypełnione zielonym materiałem fosforyzującym świecącym w ciemności. Wskazówka sekundnika czerwona. Końcówka wypełniona tym samym materiałem co wskazówki główne. Tarcza i cyfry również w kolorze połyskującego złota. Koperta również w kolorze złota. Water resist (wodoszczelność) 30 m. Średnica z koronką 37 mm szerokość z uszami 45mm. Zegarek sprawia wrażenie delikatnej sztuki zegarmistrzowskiej. Nie posiadam wiedzy co do oryginalności zegarka. Gwarantuję tylko jego niepowtarzalność i gwarantuję, że jest w pełni sprawny. Mogę zapewnić, że przyciąga uwagę i dzięki swemu wyjątkowemu szkiełku i wyglądowi stanowić może doskonałą biżuterię!Jest lekki i nadaje się dzięki temu dla dorosłej osoby jak i na młody przegub.Zegarek jest naprawdę piękny! Sprzedaję jedynie z przyczyn finansowych. Zapraszam do zakupu i pozdrawiam.

 

 

 

No i link: http://allegro.pl/zegarek-rolex-dyster-perpetual-date-explorer-ii-i2411304843.html

Mistrz i jeszcze raz mistrz :)

Edytowane przez Szajmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zacytowałeś i pokazałeś foty tego cuda, bo Alle tym razem zareagowało i aukcji już nie ma


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Uznałem, że tego nie można przegapić i musi opzostać dla potomnych ;) Kopia takiej aukcji to niezwykły egzemplarz kolekcjonerski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że już takie widziałem wśród Rolnixów. Ale opis robi wrażenie.... Wcisnąć ludziom, że gówno to miód to trzeba umieć ;)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Mam wrażenie że już takie widziałem wśród Rolnixów. Ale opis robi wrażenie.... Wcisnąć ludziom, że gówno to miód to trzeba umieć ;)

 

Pisząc "egzemplarz kolekcjonerski" mam na myśli właśnie opis. Rolnix jest jak każdy inny, ale facet powinien spróbować kariery w marketingu. (a może on właśnie w marketingu pracuje... kto wie?) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ze...2423330030.html

 

Zegarek SWATCH z mechanizmem księżycowym

 

Do sprzedania mam zegarek SWATCH'a z mechanizmem księżycowym czyli nigdy nie będziesz potrzebował baterii bo sam się nakręca od noszenia go na ręku. Zegarek w pełni sprawny ciągle go używam, jedynym mankamentem jest zapieczone pokrętło od ustawiania godziny, nie chcę się z tym szarpać by czegoś nie urwać.

2423330030.jpg

2423330030.jpg

Edytowane przez bogdancz

,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden ma kalendarz na wiatr, ten znowu werk księżycowy... Cuda, panie, cuda :lol:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

OMEGA CHRONOMETER DeVille LIMITOWANA EDYCJA!!!

 

Witam serdecznie wszystkich Allegrowiczów!

 

 

Przedmiotem sprzedaży jest męski zegarek OMEGA DE VILLE CHRONOMETER AUTOMATIC CO-AXIALESCAPEMENT LIMITED EDITION. Zegarek oryginalny i w pełni sprawny. Sprawdzany przez zegarmistrza i oszacowany na kwotę ok. 5 000 PLN. Posiada oryginalny pasek OMEGA. Stan oceniam na bardzo dobry.

 

 

Możliwa wysyłka paczką kurierską lub pocztową. W przypadku wysyłki pocztą, ubezpieczam towar.

 

 

W przypadku pytań, bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod nr telefonu

 

2435292329.jpg

 

2435292329-1.jpg

 

http://allegro.pl/omega-chronometer-deville-limitowana-edycja-i2435292329.html

 

 


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły. Ostatnio byłem u zegarmistrza w pewnym mieście w woj. Świętokrzyskim i miał takie dwie (niebieską i białą) na wystawie :blink: Miał też rolnixa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.