Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon.

hmm.. Ogólnie to taka Omega była

 

http://forums.watchu...ion-517984.html

 

Ale jeśli dobrze kojarze to chyba tylko z białą tarczą w wersji z białego złota, a niebieska była w wersji z żółtego. No i numerki na deklu - w tym wypadku brak. Napis OMEGA to chyba jest taki wielki żeby broń boże nie było wątpliwosci jaka to marka - "jestem Omegą i tego będę sie trzymać !!!" ;)

Edytowane przez Szajmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden ma kalendarz na wiatr, ten znowu werk księżycowy... Cuda, panie, cuda :lol:

 

 

Tylko patrzec jak pojawią się mechanizmy marsjańskie . Wyobraźnia ludzka jest jednak nieograniczona.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zegarek-omega-seamaster-chyba-oryginal-i2472321383.html

 

Witam Mam do sprzedania zegarek na którym jest napisane Omega Seamaster, przywieziony mi jako prezent z Afganistanu od kolegi-Misjonarza. Zegarek ma fajną funkcję a mianowicie nie ma baterii a nakręca się sam podczas noszenia. Nigdy nie byl przeze mnie używany gdyż wole swojego Casio. Nie znam się na tego typu zegarkach (nie wiem czy to oryginał)więc wystawiam go na licytację. Wygląda jak oryginalny. Życzę udanego licytowania Zastrzegam sobie prawo wycofania się z licytacji przed jej zakończeniem.

 

 

 

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież stoi na deklu napisane MANNED SPACE MISSONS, to kto mógł go przywieźć, jak nie misjonarz? :lol:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audemars Piguet znaleziony w sejfie.

 

 

Mój odnośnik

 

Po szlachetnym wytarciu dekielka, widać że to naprawdę ,,oryginał"thumbsup.gif


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''tissot''

http://allegro.pl/show_item.php?item=2540743331

cyt.....''(Witam

Za 190 zł, niestety nie posiadam narzędzi, którymi mógłbym otworzyć zegarek i powiem szczerze troche balbym się , że go uszkodzę.

Jedyne co moge powiedziec, to że zegaemistrz , któremu 3 lata temu dałem zegarek do czyszczenia powiedział, że oryginał z lat 70 , podobno za Gierka sprowadzili trochę takich .

Ja go używałem od 2005 do zeszłego roku kiedy dostałem nowy zegarek na urodziny i tego już nie używam.

pozdrawiam serdecznie.)''

 

-...(To jest Tissot z lat 70 ma numer na kopercie i mechanizm Tissota nie otworzę go bo nie mam jak i nie chcę uszkodzić , a w dodatku nie znam się na zegarkach, ale tak jak pisałem zegarmistrz, który go czyścił powiedział , że mechanizm jest Tissota. ))...

 

-...(Więc nie ma się pan czego obawiać...zapewne wielu będzię się przebijać by kupić tego ''tissota'',

a cena dojdzie standardowo do około 500 zł...

powodzenia.)''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/om...2552958461.html

biorąc pod uwage nicka - żelazna konsekwencja podparta odpowiednią ceną

 

Warte uwiecznienia:

 

Zegarek Omega chronometer automatic co-axial escapem z limitowanej edycji odziedziczyłam po tacie. Miał zniszczony pasek, więc go wymieniłam na zwykły pasek o wiele gorszej jakości. Nie znam się na zegarkach i nie znałam wartości tego modelu, więc oddałam go do zegarmistrza, ponieważ miałam problem z nastawianiem go. Zegarmistrz też się chyba za bardzo nie znał, ponieważ wyjął firmową blaszkę z wnętrza zegarka (brak widać na zdjęciu) i po jakimś czasie użytkowania pojawił się znowu ten sam problem - kiedy się kręci pokrętłem wskazówki wciąż stoją w miejscu.

 

Zegarek chodzi, ale w tym monecie nie da się go nastawić - na pewno można to naprawić u dobrego zegarmistrza.

 

Zegarek posiada delikatne ślady użytkowania, szybka nie ma ani jednej ryski, co widać na zdjęciach.

 

 

 

 

 

Zastrzegam sobie prawo zakończenia aukcji przed czasem.

 

Już od 7500 za uszkodzoną podróbę lub za 11000 od ręki :lol:

 

 


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warte uwiecznienia:

 

Zegarek Omega chronometer automatic co-axial escapem z limitowanej edycji odziedziczyłam po tacie. Miał zniszczony pasek, więc go wymieniłam na zwykły pasek o wiele gorszej jakości. Nie znam się na zegarkach i nie znałam wartości tego modelu, więc oddałam go do zegarmistrza, ponieważ miałam problem z nastawianiem go. Zegarmistrz też się chyba za bardzo nie znał, ponieważ wyjął firmową blaszkę z wnętrza zegarka (brak widać na zdjęciu) i po jakimś czasie użytkowania pojawił się znowu ten sam problem - kiedy się kręci pokrętłem wskazówki wciąż stoją w miejscu.

 

Zegarek chodzi, ale w tym monecie nie da się go nastawić - na pewno można to naprawić u dobrego zegarmistrza.

 

Zegarek posiada delikatne ślady użytkowania, szybka nie ma ani jednej ryski, co widać na zdjęciach.

 

 

 

 

 

Zastrzegam sobie prawo zakończenia aukcji przed czasem.

 

Już od 7500 za uszkodzoną podróbę lub za 11000 od ręki :lol:

uwiecznijmy również nick wystawiającej : "fakensziten"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepsza w tym zegarku jest jego limitacja

 

Kurde, jak mogłem to przeoczyć???? :blink:

Edycja limitowana do TRZECH egzemplarzy, a do kupienia rarytas z numerem 0!

Wchodzę w to! Tylko nie podkupcie mi go! :lol:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to model przedsprzedażowy, taki prototyp... dlatego taka cena

W przypadku kolekcjonerskich monet nierzadko monety próbne kilkukrotnie więcej kosztują od seryjnych i pewnie tu jest podobny przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/precimax-swiss-lata-60-piekny-stan-i2585778463.html

 

Z opisu jasno wynika, skąd się wzięła obecna moda na duże zegarki. Ciekawe, co na to forumowi miłosnicy dużych czasomierzy....:lol:

 

PRECIMAX SWISS lata 60 piękny stan!!!!!!

 

 

 

 

Witam. Zapraszam do zakupu zegarka PRECIMAX ukazanego na fotografiach. Zegarek męski pochodzący z lat 60. zegarek jest SPRAWNY. Stan zegarka biorąc pod uwagę wiek należy uznać za bardzo dobry. Średnica zegarka 3,1 centymetra co na owe czasy stanowiło kanon i standard czasomierzy dla facetów. Obecne trendy uległy zmianie i średnica zegarka poniżej 4 centymetrów jest traktowana jako jako gorsza. Cóż jak mówił mój przyjaciel „kto ma małego ch...a ten musi mieć duży choćby zegarek” …..... Zegarek ten jest jednym z wielu produktów powstałych na kanwie i popularności szwajcarskich czasomierzy, uznawanych (niesłusznie zresztą) za najdoskonalsze na świecie ! Owszem jest to czasomierz wykonany wedle dobrych standardów i z zachowaniem właściwej staranności- ale czy doskonały ? Wątpię. Zresztą w analogicznym okresie powstawały takie szwajcarskie buble jak FERRO i podobne- szajs totalny bez kamieni na wychwycie kołkowym !! No ale wyprodukowane w szwajcarii ( za przywilej napisu SWISS MADE firmy płaciły ogromne pieniądze tylko po to aby kupić teren i zbudować fabrykę w obrębie tego państwa !). Teraz to robi się łatwiej- zegarek chiński a nazwa znanej marki i już nikt nie pyta o pochodzenie.......Jednak w latach 60 nie było tak łatwo. Oferowany czasomierz ma się jak niebo do ziemi, jeżeli chodzi o opisane szwajcarskie buble z tego okresu. Choć na pierwszy rzut oka widać oczywistą rozbieżność między opisem tarczy a mechanizmem. W tym jest brak incablocku. Podobnie inna nazwa na tarczy i mechanizmie. Ale za to mechanizm to słynny kaliber AS ! A zegarek jest w 100 % oryginalny! Ja widać zabiegi marketingowe to nie wynalazek ostatniego 20 lecia ….. poza wszystkim to dobry czasomierz w genialnym stanie i wart posiadania. Do zegarka nowy pasek tak i jest gotowy do natychmiastowego użytku POZDRAWIAM POLECAM I ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!!!!!!!!!!!!!

 

 


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.