Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Sign in to follow this  
Guest Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Recommended Posts

Ze starociegdynia już dwa razy się spotkałem, brałem od niego radzieckie, na które opuszczał szybko ceny, między innymi Kamę. Ot, taki luźny gostek. Na olxie potrafi skakać z cenami zegarków, raz ma wystawionego za 80 po czym po kilku godzinach już za 20 zeta. Macałem wczoraj tę Belcę z tego linku. Niby ładna damka z opisem swiss made tylko w necie nie mogę nic o niej znaleźć. Dodam że na olx ta Belca jest wystawiona za 3 dyszki z kilkoma innymi damkami chyba że dziś już coś zmienił. Wcześniej widziałem ją u niego za 80 zeta. Dodam że Belca rusza po lekkim ruszeniu koronki i mechanizm też ładnie wygląda. Nie, nie reklamuję go. Ta damka kusiła mnie ale zrezygnowałem, nic o nie nie wiem :(

http://allegro.pl/zegarki-meskie-i-jeden-damski-i5256278831.html

Edited by Pilot353

Macałem wczoraj tę Belcę z tego linku. Niby ładna damka z opisem swiss made tylko w necie nie mogę nic o niej znaleźć.

De facto to jest Marvin składany w Danii na rynki skandynawskie.

pozdrawiam

Narfas

Gość pojechał jak i na innych swoich Delbanach :P

http://allegro.pl/delbana-dla-kazdego-bcm-i5272990060.html

Chłopak się niestety rozkręca. Kupiłem niedawno od niego fajną sztukę, oryginalną i nieruszaną. A teraz zaczyna przekombinowywać... A miał naprawdę fajne te Delbany.

Pasek ciekawy, z tworzywa sztucznego, lata 60-te, pasujący do koperty.

Zapomniał dopisać, że i do wskazówek... :ph34r:

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Guest anger76

Tylko co na to Tissot, przecież tam na zdjęciach jego zegarki i znak towarowy przeplata tym badziewiem, z zerżniętym designem i tym kretyńskim logo jak z resoraka. W chodzisz w miniaturkę głównego zdjęcia i masz same Tissoty, dopiero schodząc w dół strony  natrafiasz na zdjecia tego dziwa :/

Guest anger76

Rozmawiałem ostatnio z facetem ściągającym zegarki z niemieckiego amazona i sprzedającego po okazyjnych cenach m.in. na alle. Mówił, że poważniejsze firmy monitorują portale sprzedażowe. Miał już sytuację, kiedy sprzedawał zegarki znacznie poniżej ceny rynkowej i wtedy zgłaszał sie do niego producent i wykupował całą partię. Jakiś tam monitoring zatem jest.

Wydaje mi się, że inna jest sytuacja kiedy ktoś oferuje w miarę udane podróbki i wystawia aukcje, na podstawie których trudno stwierdzić autentyczność czasomierza, a inna kiedy ktoś przeplata zdjęcia oryginalnych zegarków swoim badziewiem, co jest obliczone ewidentnie na oszukanie potencjalnego nabywcy, niejako pod szyldem znanej i cenionej firmy. 

Nie wiem, nie znam się :)

Akurat ten sprzedający ma zwyczaj wrzucania tego chińskiego badziewia, i przeplatanie aukcji zdjęciami oryginałów.

http://allegro.pl/sportowy-elektroniczny-zegarek-meski-shock-i4833533444.html

Tutaj tak się w oczach mieni, że w sumie nie wiadomo, co tak naprawdę sprzedaje...

Chociaż ostatnio zauważyłem, że trochę przystopował, niedawno na głównych zdjęciach jego aukcji pełno było G-shocków, Edifice'ów, Tissota, Armani i Panerai. 

Nie widzisz?

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Guest

przy okazji można też omyłkowo kupić jedną sztukę z dwóch, i to w tej zaskakująco korzystnej cenie!.. :blink:  :D

.....że żartuję?:-)

Twój żart zrozumiałem.

Moje pytanie było retoryczne :)

Arkadiusz K.