Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Ciaptak

Eberhard @ Co dla Ferrari

Rekomendowane odpowiedzi

Po zmarłym wujku została jego kolekcja zegarków: same dobre firmy, złote zaraz rodzina rozdrapała, zostały takie "niepewne' Jeden z nich to Eberhard & Co Ferrari nr. ref. 31041, ATM 5. Mamy wątpliwości czy oryginał. Nawet zegarmistrz nie chciał się podjąć sprawdzenia, tylko się wystraszył. Proszę o radę. Na stalowej bransolecie, z logo ferrari, kolor : czerwień ferrari.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmarłym wujku została jego kolekcja zegarków: same dobre firmy, złote zaraz rodzina rozdrapała, zostały takie "niepewne' Jeden z nich to Eberhard & Co Ferrari nr. ref. 31041, ATM 5. Mamy wątpliwości czy oryginał. Nawet zegarmistrz nie chciał się podjąć sprawdzenia, tylko się wystraszył. Proszę o radę. Na stalowej bransolecie, z logo ferrari, kolor : czerwień ferrari.

 

ZAPYTANIA I SUGESTIE PRZED ZAKUPEM

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/42864-jak-zadac-tutaj-pytanie-zeby-uzyskac-konkretna-odpowiedz/


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzoprzepraszam, może nie ten temat, ale widzę, że inni prosząc w tym miejscu o radę - dostają ją. Jeśli nie tu, to gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciaptak a gdzie zdjęcia, chodzi o wycenę tekstu którym opisałeś zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mnie nie wyrzucą stąd do tej pory /bo chyba pomyliłam tematy/ to wieczorem. Wiem, że ważne jest to co zegarek ma w środku, ale nie bardzo wiem jak go otworzyć, aby obejrzeć mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na początek wrzuć choć zdjęcia zegarka( koperta, tarcza, dekiel)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli reszta kolekcji wujka jest w tym stylu to miejmy nadzieję ,że wagowo jest tego dużo , złom liczy się na kilogramy ..

 

Pewnie po raz stutysięczny przeczytamy kolejne bzdury nt kolekcjonerstwa dziadka/wujka/taty itd a podróbki mają maksimum kilka lat , nic ci ludzie nie mają odwagi cywilnej , aby prawdę o pochodzeniu tego SZAJSU napisac

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cięzko zrobic mu zdjęcia, mimo, że ponoc był często noszony, błyszczy się jak nówka, trochę przybrudzony, dosyc ciężki. Na środkowym 'przycisku" ma wypukłe logo ferrari - konik. z tyłu grawer: EBERHARD&Co Ferrari 5ATM , w prostokącie numer 2248,, później 31041. mięzy tym wszystkim ponownie logo "konik".Bransoleta zapinana na dwa razy, przy zapięciu też"konik". Widziałam na Alle podroby, ale zupełnie inne...Co Panowie Fachowcy na TO? Będę wdzięczna za opinie. Aha- wszystkie przyciski działaja, chodzi bez zarzutu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli reszta kolekcji wujka jest w tym stylu to miejmy nadzieję ,że wagowo jest tego dużo , złom liczy się na kilogramy ..

 

Pewnie po raz stutysięczny przeczytamy kolejne bzdury nt kolekcjonerstwa dziadka/wujka/taty itd a podróbki mają maksimum kilka lat , nic ci ludzie nie mają odwagi cywilnej , aby prawdę o pochodzeniu tego SZAJSU napisac

 

 

Znaczy się : szajs? po czym widac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli reszta kolekcji wujka jest w tym stylu to miejmy nadzieję ,że wagowo jest tego dużo , złom liczy się na kilogramy ..

 

Pewnie po raz stutysięczny przeczytamy kolejne bzdury nt kolekcjonerstwa dziadka/wujka/taty itd a podróbki mają maksimum kilka lat , nic ci ludzie nie mają odwagi cywilnej , aby prawdę o pochodzeniu tego SZAJSU napisac

 

 

Proszę nie obrażac. Niech sobie Pan wyobrazi, ze z tym wujkiem to akurat prawda. większośc jego Kolekcji poszła za grubą kasę, byc może zdarzyły mu się tez podróby..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po czym widać że koń to koń a nie pies ? Oba mają cztery łapy , ogon itd

PO DETALACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Prosze nie obrażać mojej inteligencji , JAK NA LITOŚĆ BOSKĄ kolekcjoner ma mieć w swojej kolekcji oryginały i NAJBARDZIEJ CHAMSKIE podróby na świecie !

proszę nie wciskać mi i innym kitu i zostawić sobie takie teksty na onet lub wp

Szanujmy się nawzajem .

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie napiasałam, że ten zegarek ma 100 lat,wujek kupił go w 2001roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie napiasałam, że ten zegarek ma 100 lat,wujek kupił go w 2001roku.

 

 

Musiał zaiste być naprawdę wielkim znawcą zegarków i KOLEKCJONEREM skoro kupił podróbę rozpoznawalną na pierwszy rzut oka nawet dla laika ...

 

Bez dalszych komentarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, szanujmy się. Ja tylko grzecznie pytałam. Nie wiem czy wujek był 'Prawdziwym Kolekcjonerem", fakt, że miał również drogie zegarki. Starsi ludzie mają różne bziki.Moja odwaga cywilna: Zegarek nie KRADZIONY, ani KUPIONY NA BAZARZE, jeśli chodzi o "prawdziwe pochodzenie" zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo przepraszam, że uraziłam Pana Prezesa umieszczając zdjęcia "CHAMSKIEJ PODRÓBY". Chciałam tylko zasięgnąc opinii fachowców, chyba na tym mięzy innymi polega to forum, niestety nie wiedziałam, że Fachowcy są tacy niemili. Przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj skąd to wiemy bo już nikomu nie chce się odpowiadać na takie pytanie.

podróba i to marna i tyle.

 

koniec dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam. Dziwne, że po tak niedokładnych moich zdjęcisch dostałam takie bluzgi.Z detalami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jeszcze tu jesteś to grzecznie podziękuj Darkowi za to

że użyczył Ci swojego wolnego czasu oraz wiedzy jaką posiada i całkiem za darmo

na podstawie dosyć słabych zdjęć wydał ekspercką opinię z którą się całkowicie zgadzam ja jak i reszta użytkowników tego forum.

Poza tym nie widzę aby ktokolwiek Cię tu obrażał lub rzucał bluzgami.

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jeszcze tu jesteś to grzecznie podziękuj Darkowi za to

że użyczył Ci swojego wolnego czasu oraz wiedzy jaką posiada i całkiem za darmo

na podstawie dosyć słabych zdjęć wydał ekspercką opinię z którą się całkowicie zgadzam ja jak i reszta użytkowników tego forum.

Poza tym nie widzę aby ktokolwiek Cię tu obrażał lub rzucał bluzgami.

Dobranoc.

Grzecznie dziekuję Darkowi za jego opinię i wolny czas. Chodziło mi o opinie zegarka, a nie opinię co do mojej osoby, ponieważ się nie znamy. Pomimo to Pan Darek bawi się w detektywa i "znawcę" dusz, a to już chyba przekracza jego Znawstwo. Co to znaczy "reszta użytkowników forum"? Czy wszyscy obejrzeli?

Pozdrawiam Panów Psychologów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszycy zapewne ale nie ma czego oglądać.

Moda proszę o zamknięcie tematu ponieważ już się wyczerpał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście bardzo nieprzyjemni. A zamykajcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie dziekuję Darkowi za jego opinię i wolny czas. Chodziło mi o opinie zegarka, a nie opinię co do mojej osoby, ponieważ się nie znamy. Pomimo to Pan Darek bawi się w detektywa i "znawcę" dusz, a to już chyba przekracza jego Znawstwo. Co to znaczy "reszta użytkowników forum"? Czy wszyscy obejrzeli?

Pozdrawiam Panów Psychologów.

 

Wszyscy pewnie nie, ale ci co którym się chciało... Nie myśl, jesteś jedyna i wyjątkowa, takie bzdety o wujku czytamy tu bardzo często i nie dość, że nikogo one nie obchodzą to jeszcze na dodatek wszyscy tutaj już wiedzą, że piszący w swojej naiwności chce zamaskować fakt że kupił ten zegarek. Więc nie wysilaj się, my czytaliśmy tu już tysiące takich postów jak Twój.

 

PS.

Czy jest tu jakiś moderator? Sporo tematów powinno zostać przeniesione, no a takie jak ten chociażby zamknięte za bicie piany...

Edytowane przez Piotr Ratyński

Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu jesteśmy nieprzyjemni? Wyluzuj.

Co do zegarka sprawa jest jasna, O czym jeszcze chcesz dyskutować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.