Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artme

Panerai czy Rolex?

Pam 328 vs Rolex Submariner  

84 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Brabus a wg mnie Deepsea wymiata, jest duzy masywny, takie lubie, Sub na mojej łapce wyglada jak damski.

 

A może Ci się tylko tak wydaje?????? ;) Ten Rolek jest grubszy od PAMa ;) Myślę, że 40mm jest dobrym rozmiarem jeżeli ktoś ceni wygodę i wcale nie musi to być nadgarstek 15cm. Mój ojciec ma grubszą łapkę niz moja a nosi Timexa ok.36mm. Jak ja go sobię przymierzam to kurde taki mały mi się wydaje a jak patrzę na zegarek podczas gdy ojciec ma go na ręce jest bardzo ok. Po prostu jak się nosi dłuższy czas większe czasomierze to człowiek się źle czuje mierząc cos mniejszego ale to wcale nie oznacza, ze zegarek jest za mały. Tak myślę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak PAM to na pasku ;) w tym zestawieniu Rolex wygrywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Ci się tylko tak wydaje?????? ;) Ten Rolek jest grubszy od PAMa ;) Myślę, że 40mm jest dobrym rozmiarem jeżeli ktoś ceni wygodę i wcale nie musi to być nadgarstek 15cm. Mój ojciec ma grubszą łapkę niz moja a nosi Timexa ok.36mm. Jak ja go sobię przymierzam to kurde taki mały mi się wydaje a jak patrzę na zegarek podczas gdy ojciec ma go na ręce jest bardzo ok. Po prostu jak się nosi dłuższy czas większe czasomierze to człowiek się źle czuje mierząc cos mniejszego ale to wcale nie oznacza, ze zegarek jest za mały. Tak myślę.....

 

Nie, nie wydaje mi sie, mierzyłem ten zegarek i dla mnie jest w sam raz. Zawsze nosiłem duże czasomierze i być moze przyzwyczaiłem sie ( na pewno ). Wysokość tez mi nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wydaje mi sie, mierzyłem ten zegarek i dla mnie jest w sam raz. Zawsze nosiłem duże czasomierze i być moze przyzwyczaiłem sie ( na pewno ). Wysokość tez mi nie przeszkadza.

 

Jasne, rozumiem. Sam mam duże zegarki, ale to nie oznacza, że 40mm jest za mało. Po prostu każdy lubi cos innego, ale ogólnie w kwestii wyglądu myslę, ze jest ok.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej dwójki PAM.Gdyby na horyzoncie pojawił się jeszcze Deepsea,temat byłby zakończony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam ten sam problem :) , choć ze wskazaniem na Panerai :)


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glos oddalem na Rolka, ale Pam duzo nie odstaje. Co do bransolety u Pama to tylko na plus, zawsze latwiej i taniej jest dokupic jakis fajny pach niz oryginalna bransolete, a ta przydaje sie nieraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie jednak wiekszosc za Rolkiem, ale jedyne co mnie odstrasza, to... nazwa Rolex :)

Niestety w naszym kraju albo ktos nosi podróby albo... od razu widac, ze sie lansuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden Pam na branzolecie. A Rolek to co innego. Zatem w tym przypadku jestem za Rolexem:lol:


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie takie same odczucia :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych dwóch w tym zestawieniu zdecydowanie Rolex

 

przy okazji byłem w sobotę w Kruku w Poznaniu ( Paderewskiego zaraz obok Rynku ) mają tego nowego Submarinera w stali z ceramicznym ringiem , wiem ,że trzeba na niego czekać ,tam jest od ręki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie na Placu Trzech Krzyzy tez jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Rolex.

 

Po pierwsze bransoleta plus Panerai to jakieś kuriozum - okropne połączenie.

 

Po drugie Rolex to Rolex :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zestawieniu PAM, Rolek za mały. Gdyby w zestawieniu był Deepsea, to jego wziąłbym.

+1, Rolex jest po prostu za maly


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Koledzy - pam tylko na pasku ! uzasadnienie rolka - http://rolexblog.blogspot.com/ , bransoleta w rolku jest rewelacyjna , rozmiar - niby ponad czasowy :) , na pewno miałby więcej wielbicieli gdyby nowy model miał 42mm na przykład - ale 40 nie jest żle . Panerai - zabawa w paski - najlepiej kup oba ,rolka na bransolecie i pama na pasku :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex jest mały, ma wąską bransoletę i lupę wyglądającą jak pryszcz na czole Miss Polski. Na zdjęciach jest ciekawy, na żywo moim zdaniem traci.

 

Wybieram mniejsze zło - Panerai


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...i lupę wyglądającą jak pryszcz na czole Miss Polski.

Tu sie zgadzam, ze mogloby jej nie byc ale zawsze mozna wymienic szkielko na to z modelu bez daty :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tu sie zgadzam, ze mogloby jej nie byc ale zawsze mozna wymienic szkielko na to z modelu bez daty :unsure:

 

Tak, tylko że wymiana szkła na inne niż producent przeznaczył dla danego modelu, jest równoznaczna z utratą gwarancji. Podobnie dzieje się, gdy usuniesz powłokę antyrefleksyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj.... to bymienie po 2 latach :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze bransoleta plus Panerai to jakieś kuriozum - okropne połączenie.

 

Mathu widziałeś kiedyś na żywo? Mierzyłeś?

Bransoleta od PAMa wymiata wszystkie inne jakie widziałem. Mówię tu o wzorze np. z PAMa 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROLEX - by nosiło się lepiej. Wszystkim.

 

Ja co prawda nie nosiłem, nie mierzyłem ale jakbym dostał Panerai to od razu został by ubrany w jakiś pasior hand-made + pre-V, a bransoleta poszła by do pudełka.

 

A tak mniej poważnie, to wolałbym Rolexa bo Panerai już mam. A dokładniej vodolaza :unsure:


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Wybrał bym inny zegarek np. Grand Seiko Springdrive GMT lub Grand Seiko Spring Drive Diver Ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Rolex - świetny mechanizm, wykonanie perfekcyjne i kultowa marka :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.