Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adi

Cukiereczki Carlita - bez dodatków ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Michał a dostałeś oficjalną zgodę na piśmie od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na zamknięcie tak historycznego tematu ?

 

:);):)

 

Moim zdaniem cukiereczki powinny zostać w tym pudełeczku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:);)

 

Znając moją osobe, to dojdzie jeszcze sporo nowych cukiereczków i temat będzie się rozrastał a nie potrzebuje wysłuchiwać, że co poniektórym forumowiczom to przeszkadza. Decyzja należy do zarządu i do Was drodzy forumowicze. Ja się grzecznie dostosuje :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No - głosowania nad zostawieniem, kontynuowaniem czy zamknięciem jakiegokolwiek tematu w galerii to szanowni koledzy - nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, zamknij ten temat. Dziękuję wszystkim za miłe komentarze :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał - zamykać nie trzeba - to od Ciebie zależy, co dalej. Skoro go rozwijałeś, doklejałeś coraz to nowe nabytki zamiast nowe wątki dla każdej maszyny zakładać to temat popłynął w kierunku opery mydlanej. Skoro deklarujesz zakładać nowe tematy dla nowych i nie tylko nabytków - to i ten temat nie będzie miał kolejnego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem kolekcję i muszę przyznać że pieknę masz zabawki. Wiele z nich jest na mojej liście "needs" (Zobaczymy co czas przyniesie)

 

Ciekawi mnie który z cukierków jest najczęściej widziany na Twojej łapie ?

 

...a i jeśli chodzi o mnie to poproszę o więcej :D


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło, odgrzałeś kotleta :D

 

Trudno powiedzieć który z tych zegarków noszę najczęściej... Są w każdym razie takie, których w ogóle nie noszę :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

ten Tag fajnie wygląda na pasku :D kolekcja zacna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło, odgrzałeś kotleta :)

 

Trudno powiedzieć który z tych zegarków noszę najczęściej... Są w każdym razie takie, których w ogóle nie noszę :)

 

wszyscy mówimy, że nie powinno się ich odgrzewać :) ale akurat ten kotlet zupełnie dobrze się do tego nadaje.

 

..., których nie nosisz?


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conajmniej połowy. Wkrótce będą do sprzedania, jak jesteś czymś zainteresowany, to napisz na pw.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie... Tyle cudeniek obok siebie, aż głowa boli. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia piękne w przeciwieństwie do "cukiereczków" :unsure::)

Zapomniałem dodać "bardzo" :rolleyes:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak przeglądałem forum, to w każdym poście widziałem jakiś mega zaj****ty zegarek carlita i tak mnie ciekawiło ile on ich ma. I wchodzę tutaj i z 10 razy dziennie oglądam każde zdjęcie każdego sikora z osobna. Świetna ta kolekcja. Ja bym chyba nie mógł się pozbyć ani jednego sikora, za bardzo się przywiązuję, chociaż z drugiej strony mając ich aż tyle, kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito przejrzałem skrupulatnie wszystkie Twoje wstawiane zdjęcia zegarków i jestem pod OGROMNYM wrażeniem ! Istnieje szansa na jakąś aktualizację i zdjęcie zbiorowe Twoich piękności ? Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe teraz dopiero zobaczyłem Twoją galerie z 2010 roku. Trochę zmian zaszło … ;) Nie wiem czy sprzedając wszystkie uzbierałbyś na najtańszy w teraźniejszej kolekcji :lol:

Gratuluję błyskawicznego rozwoju!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche Wielkich zmian zaszlo bym nawet powiedzial:-) ewolucja w wykladniczym tempie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejsze divery produkuje jak dla nie Oris, ten nie jest wyjątkiem od reguły ;-)


Road-Racing.pl 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comment_1W9LSTpcDe8VWSVzq9MQENQZ7nAOFLlg


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.