Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
miromat

Renowacje tarcz - przed i po.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu odebrałem tarcze  mojego Corum-a  z Chronostar w Łodzi.  Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim tę pracownie. Profesjonalne podejście, sympatyczny właściciel, doskonały kontakt i terminy do zniesienia :)   Malowanie tarczy i chromowanie wskazówek 2 tyg.

 

Poniżej zegarek złożony do kupy :)

 

 

 

post-34968-0-73439700-1429817937_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu odebrałem tarcze  mojego Corum-a  z Chronostar w Łodzi.  Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim tę pracownie. Profesjonalne podejście, sympatyczny właściciel, doskonały kontakt i terminy do zniesienia :)   Malowanie tarczy i chromowanie wskazówek 2 tyg.

 

Poniżej zegarek złożony do kupy :)

A jak to wygląda cenowo?


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Ceny w normie a zegarek uratowany.

W wolnej chwili wrzuć parę fotek w lepszej rozdzielczości.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - czy ktoś mógłby polecić kogoś kto wykonał by profesjonalnie  mycie tarczy przy atlanticu w rejonie Katowic ? nie chciałbym żeby się od razu zmyły napisy . Czytałem ten wątek i polecacie  Kolegę MWATCH-a - pisałem do niego na PW czy podjął by sie takiej usługi ale nie raczył odpowiedzieć - stąd moja prośba do Was

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy.

Jakie sugestie co z tym fantem zrobic?

3-6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W swojej kolekcji mam urokliwego Girarda Perregaux, sprofanowanego niegdyś nieudolną renowacją. Zegarek ma dużą wartość sentymentalną, więc wszelkie podmianki, czy sprzedaże w stanie jakim jest nie wchodzą w grę. Cieżko go rownież trzymać z takim oszpeconym cyferblatem. Postanowiłem więc uczynić z niego ładnego garniturowca, całego odnowionego. Sęk w tym, że nie chcę podarować mu kolejnej renowacji przeprowadzonej przez malarza pokojowego. Tutaj mam prośbę do Was: czy polecacie jakiegoś specjalistę, który dobrze odnowi tę kopertę i tarczę, stosując na cyferblacie estetyczną, cieńką wartawę farby (a nie świecącą lamperię - jak to nie raz z naszymi majstrami bywa), a na dodatek zrekonstruuje szlif słoneczny na subsekundzie. Narazie w oczy rzucił mi się zakład Chronos z Poznania, jednak byłbym Wam wdzięczny za sugestie :)

 

Pozdrawiam

post-63245-0-18114100-1433271153_thumb.jpg

post-63245-0-10663700-1433271161_thumb.jpg

Edytowane przez OmegaDeVille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej ale i najdrożej robią w Warszawie. Musisz jednak stanowczo pokazać jakiego efektu się spodziewasz. Najlepiej daj im fotkę takiej tarczy jak twoja ściągniętą gdzieś z neta i nakaż aby twoja po odnowieniu nie różniła się od tej na fotce, To wykluczy wszelkie niedomówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Puma

 

Dziękuję bardzo za Twoją opinię. Głowaccy odpisali mi, że nie potrafią zrekonstruować szlifu słonecznego, nie wiem więc czy nie zwrócić się do Poznania - Chronos deklarował pełną gotowość do działań w tym zakresie. Czy ktoś miał z nimi do czynienia? Jakie wrażenia?

 

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Marcin z Chronostara pokazywal mi ostatnio swoje prace i musze powiedziec ze robily bardzo dobre wrazenie. Sporo sie zmienilo w tym zakladzie od kiedy trafilem tam pare lat temu z pierwszym zegarkiem.


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Pewien Pan z uporem upiera się, że te charkowskie tarcze to kilkudziesięcioletnie, sowieckie oryginały pochodzące ze starych zapasów, proszę o zabranie zdania w tej kwestii.

 

http://aukro.ua/ciferblaty-na-chasy-kirovskie-i5423474276.html

http://aukro.ua/ciferblaty-dlya-chasov-sputnik-i5428793307.html

I "najciekawsza"...

http://aukro.ua/ciferblaty-dlya-chasov-volna-i5411650000.html

Edytowane przez Wojciech1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam stare - chcesz to ci kupie takich po kilogramie 

chyba po 15 albo 20zł z tego co pytałem za sztukę

Są jeszcze do Rakiet , Szturmańskich , Gagarinów , Poljoty chrono i czort wie do czego jeszcze

 

EDIT: Jeszcze sprzedający z Charkowa  :D  :D  :D  :D  chyba na magazynie robi 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

No wiem, ale pewien "kolekcjoner" mi nie wierzy...

W Bytomiu na targu są właśnie w takiej cenie od "baby z Ukrainy". Ma też pasówki na Mołni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z Ukrainy ze zdjęć, nigdy... właśnie wtopiłem 1000 euro


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z Ukrainy ze zdjęć, nigdy... właśnie wtopiłem 1000 euro

Na czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na imporcie :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Czyli wracając do tematu, ja wiem, że to wspólczesne wyroby, ale jest ktoś tutaj, kto uważa inaczej? :)

P.S. Dziękuję za zajęcie stanowiska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Marcin z Chronostara pokazywal mi ostatnio swoje prace i musze powiedziec ze robily bardzo dobre wrazenie. Sporo sie zmienilo w tym zakladzie od kiedy trafilem tam pare lat temu z pierwszym zegarkiem.

Ja bym z Chronostarem z Łodzi uważał .Może proste nieskomplikowane tarcze bez trudnego giloszu . Mnie Pan Marcin w tym roku zniszczył pamiątkowy zegarek Delbana z giloszem plastra miodu , który zdarł zamiast wyczyścić i pomalował mi okrąg najpierw na zielono , po opierdolu na jasny brąz, a potem na ciemny brąz i zabrałem zegarek ( zdjęcia tej pięknej renowacji na stronie Pokażmy swoje Delbany ) Gdy Mu powiedziałem że zrobię Mu odpowiednią reklamę na forum naszego klubu , Pan Marcin powiedział że ma to  w d*pie !! To tyle na temat Chronostara z Łodzi. Sławek z Łodzi

Edit wstawię cuda P Marcina co potrafił zrobić z zegarkiem ( w oryginale brązowy plaster miodu )

post-38106-0-74090400-1440269393_thumb.jpg

post-38106-0-93135300-1440269402_thumb.jpg

post-38106-0-45032300-1440269421_thumb.jpeg

post-38106-0-34537400-1440269512_thumb.jpeg

Edytowane przez sawcio68

Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z Chronostarem z Łodzi uważał .Może proste nieskomplikowane tarcze bez trudnego giloszu . Mnie Pan Marcin w tym roku zniszczył pamiątkowy zegarek Delbana z giloszem plastra miodu , który zdarł zamiast wyczyścić i pomalował mi okrąg najpierw na zielono , po opierdolu na jasny brąz, a potem na ciemny brąz i zabrałem zegarek ( zdjęcia tej pięknej renowacji na stronie Pokażmy swoje Delbany ) Gdy Mu powiedziałem że zrobię Mu odpowiednią reklamę na forum naszego klubu , Pan Marcin powiedział że ma to  w d*pie !! To tyle na temat Chronostara z Łodzi. Sławek z Łodzi

Edit wstawię cuda P Marcina co potrafił zrobić z zegarkiem ( w oryginale brązowy plaster miodu )

Hej sawcio,

 

Cała tarcza była robiona od nowa czy tylko srodek ?

I ktore zdjecie pokazuje ostateczny efekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza z pierwszego zdjęcia to ostatni malunek P. Marcina. Może i  ładna . Ale ja prosiłem o przeczyszczenie a , nie o pomalowanie od nowa Nie przypomina to w  oryginału wcale. Po za tym nie skontaktował się ze mną , przed tą malowanką czy bym tak chciał . Po za tym On nie czuje się w tej sprawie winny 

Wrzucę zdjęcie zegarka , który wygląda jak Mój przed renowacją P Marcina i sami sobie odpowiecie jak Mu poszło  <_<  :ph34r:

post-38106-0-69355800-1440510340_thumb.jpeg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.