Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mylof

Co ludzie noszą w południowej Francji i w Monako...

Rekomendowane odpowiedzi

ostro..ale cudeńka mają niektórzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No... jest na co popatrzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakiś biedak z Rolexem się trafił :)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki, AP rządzi :)

Chociaż nawet i tam, jak widać, trafiają się buraki w podróbach :rolleyes:

 

post-15646-0-49400100-1331596875.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co oni z tym AP??? :rolleyes: mnie sie srednio te zegarki podobaja...a Rolexy to widze "biedaki" nosza :)

i ten kolo z podroba na lapie-smiech na sali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie te zegarki srednio podobaja no ale jak masz tyle buły to ci sie juz wełbie przewraca i brzydkie staje sie piekne patrz np elton john :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ludzie mają różne gusta. Mnie akurat stylistyka AP odpowiada. Dotyczy to zarówno Royal Oak jak i modeli klasycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "podobnej" stylistyce zdecydowanie wolałbym inzyniera.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam design AP i zegarków tych w żadnym razie za brzydkie nie uważam.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-26579-0-96147300-1331596960.jpg

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP króluje :( fajnie, powodzi im się :D

może kiedyś... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mnie tez sie te zegarki srednio podobaja no ale jak masz tyle buły to ci sie juz wełbie przewraca i brzydkie staje sie piekne patrz np elton john "

 

O ile zrozumiałem fragmet cytatu " jeśli jesteś wystarczająco zamożny , że starczy na spełnienie wszelkich marzeń " w nie do końca polskim języku ,to o pozwolę sobie na wyrażenie opinii , że AP linia Royal Oak jest jedną z piekniejszych linii zegarków , jakie wogóle powstały ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-18852500-1331596962.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslisz, ze kogos interesuje co Ci sie bardziej podoba - zwlaszcza w watku: "Co ludzie noszą w południowej Francji i w Monako..."???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego carlito1...i po co znowu maglować wątek własnego gustu.....pisząc, że komuś odbija i jest burakiem z kasą, jeśli kupuje AP, sam o sobie wystawiasz opinię.

 

Tak ciężko pojąc, że jednemu się podoba to, a innemu tamto ?? A różnica gustu nie czyni nikogo burakiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Sphinx gdzie ja napisalem ze ktos jest z burakiem z kasa? zle mnie zrozumiales. Gdybym sie nie budowal tez by mnie bylo stac na taki zegarek i pewnie w przyszlosci tez sobie kupie zegarek/zegarki tej klasy ale narazie mam inne wydatki. Zle sie zrozumielismy i nie mam zamiaru sie tlumaczyc.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandek od czego jest forum? moge wyrazic swoja opinie na temat czegos czy mi sie podoba czy nie? z gory dziekuje za pozwolenie a jesli ci sie cos nie podoba to nie czytasz a tym bardziej nie odpisujesz chyba proste.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie te zegarki srednio podobaja no ale jak masz tyle buły to ci sie juz wełbie przewraca i brzydkie staje sie piekne patrz np elton john :lol:

 

tak napisałeś ?? czyż nie ??

 

Hipotetycznie porównując - to tak jak by ktoś wziął zdjęcie Twojej kobiety, i zapytał, czemu sobie taka brzydką wybrałeś, skoro tyle pięknych na świecie...jaki w tym sens widzisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyluzujcie. Gdzie, jak gdzie, ale w tym miejscu wyrażanie opinii o zegarkach powinno być dozwolone :lol:

Mnie stylistyka AP, a zwłaszcza RO się podoba, chociaż gdybym miał wybierać coś w tym typie to wolałbym Hublota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest po to, zeby wymieniac opinie i zdanie NA TEMAT. Zaloz sobie watek "a mnie sie bardziej podoba inge" i tam pisz swoje opinie na ten temat.

 

Tym czasem w watku "Co ludzie noszą w południowej Francji i w Monako..." dowiedzielismy sie juz co sadzisz o ludziach noszacych AP, Eltonie Johne, ludziach majetnych, a takze, ze "sie budujesz" i ze jak skonczysz to tez sobie taki kupisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ale mialo to przekaz zartobliwy a Ty zabardzo wzioles to do siebie. A co do Twojego porownania to na zywo ten ktos musialby przez dluzszy czas jesc posilki przez słomke.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandek bede pisal co mi sie tylko podoba a Tobie nic do tego. Forum wlasnie do tego miedzy innymi sluzy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzioles

 

Carlito1, wyjaśnij proszę jakie jest znaczenie tego słowa ?


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.