Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.09.2020 o 17:56, krajcarek napisał(-a):

To abstrakcyjne i pewnie uznacie to za dziwaczne, ale nazwa tych zegarków źle mi się kojarzy i pewnie dlatego nigdy żadnego nie kupiłem, choć są stylistycznie niezłe. Czułbym się niekomfortowo nosząc na ręku znamię seryjnego mordercy. [...]

 

W jakim sensie? Nie łapię chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
54 minuty temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

W jakim sensie? Nie łapię chyba.

chodzi o ten film na faktach https://www.filmweb.pl/film/Zodiak-2007-191345 ;)  ja mam trzy Zodiaki i nie mam z tym żadnego problemu ;) 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Noż jak rany... A niejaki Heinz Hermann Heuer był gestapowcem, przeciwko któremu toczył się proces sądowy za zabójstwo i znęcanie się nad więźniami. Odrzucam zatem mój przestarzały zegarek TAG Heuer 844 z 1985 roku i kupię sobie jakiegoś kwarca od Casio, nie budzącego wątpliwości etycznych. Zresztą Kasjusz Cherea załatwił Kaliguję, wiec zegarki Casio na pewno nazwano na jego cześć.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Noż jak rany... A niejaki Heinz Hermann Heuer był gestapowcem, przeciwko któremu toczył się proces sądowy za zabójstwo i znęcanie się nad więźniami. Odrzucam zatem mój przestarzały zegarek TAG Heuer 844 z 1985 roku i kupię sobie jakiegoś kwarca od Casio, nie budzącego wątpliwości etycznych. Zresztą Kasjusz Cherea załatwił Kaliguję, wiec zegarki Casio na pewno nazwano na jego cześć.

Casio też odpada bo przecież nosił go Bin Laden 🤣 

Screenshot_20210302_101809.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obsesję na punkcie używania dobrego zegarka, którego nie pozna zaden snob. W związku z tym do celów oficjalnych mam Grand Seiko ("Seiko, aha, porządne tanie zegareczki, a zobacz, ja tu mam prawdziwego szwajcarskiego Pissota..."), i trochę mnie jeszcze gryzie mój TAG Heuer, bo naród zwykle go jednak rozpoznaje jako drogi. Może jednak kiedyś zamienię go na Zodiaka, mniejsza rozpoznawalność a zegarki naprawdę niezłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że są dobre zegarki mniej lub bardziej rozpoznawalne, ale......zawsze znajdzie się jakiś snob-madrala😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.03.2021 o 09:51, jimmibaton napisał(-a):

Kilka fotek Smoka



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak wrażenia z użytkowania i jakości 🤔


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, lysolek007 napisał(-a):
Jak wrażenia z użytkowania i jakości


Jest dość płaski i ma ładnie wyprofilowane uszy, przez co nie przesuwa się na nadgarstku. Jest bardzo wygodny. Co do jakości wykonania, to oglądałem go pod lupą i jest bardzo dobrze. Praktycznie nie ma się do czego doczepić. No może jedynie luma mogłaby być lepsze. Poza tym trzyma poziom Orienta Stara albo Orisa. Jeśli się trafi, to śmiało brać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez jimmibaton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20210429_112540.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę wątek 

1624352625200.jpg

IMG_20210622_091449-01.jpeg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja tu spamuje ;] 

IMG_20211003_160537.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Zodiaki się pojawiły :)  link do opisu https://wornandwound.com/introducing-the-zodiac-super-sea-wolf-pro-diver-mainline-watch/

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Ładne, ale duże i grube. Co kto lubi.

Ładne fakt, na szczęście pudełko na zegarki mam już zapełnione. Mechanizm zmienili z STP na Sellita 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem sentyment do tej marki.

Zapewne przez te kwarcyki sprzed dekady, które można było dostać za kilkaset złotych.

Niestety obecnie nie wróżę marce zawojowania rynku tymi automatycznymi diverkami.

Bo chociaż piękne, to w mojej głowie powinny reprezentować poziom cenowy Tissota czy Certiny... a nie Orisa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;]

 

 

 

IMG_20220115_093019-01.jpg

 

IMG_20220115_113325.jpg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20220605_113734.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Zodiac i od razu zjada te gównianie Orisy na śniadanie :P

W kolaboracji z twórcą ablogtowatch :) Było mi smutno, że nie dorwałem emeraldowego Squale Onda i koniecznie chciałem coś zielonego, co by mi przypominało o rodzinie na Filipinach, kiedy jestem z dala od niej. Ten model  idealnie ukoił moje skołatane nerwy brakiem w/w Ondy. Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie. Bransoleta ładnie się zwęża, endlinki z quick release, zapięcie z rociąganiem, a na dodatek meeeega wygodny pasek (najlepsza guma firmowa dodawana do zegarka, jaką kiedykolwiek miałem), który w ocean będzie zakładany jak nic. Do tego model bez daty. W końcu piękny diver bez daty i tfu, lupy. Oj, będzie noszone.

 

GMhgWEy.jpg

WG7qBB8.jpg

17G8TNV.jpg

JNEpCIc.jpg

zPZAvsg.jpg

ci8eh9a.jpg


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, emiel napisał(-a):

Pierwszy Zodiac i od razu zjada te gównianie Orisy na śniadanie :P

W kolaboracji z twórcą ablogtowatch :) Było mi smutno, że nie dorwałem emeraldowego Squale Onda i koniecznie chciałem coś zielonego, co by mi przypominało o rodzinie na Filipinach, kiedy jestem z dala od niej. Ten model  idealnie ukoił moje skołatane nerwy brakiem w/w Ondy. Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie. Bransoleta ładnie się zwęża, endlinki z quick release, zapięcie z rociąganiem, a na dodatek meeeega wygodny pasek (najlepsza guma firmowa dodawana do zegarka, jaką kiedykolwiek miałem), który w ocean będzie zakładany jak nic. Do tego model bez daty. W końcu piękny diver bez daty i tfu, lupy. Oj, będzie noszone.

 

 

 

 

 

 

 

Wow, limitka Zodiaca Super, w końcu ktoś dostrzegł tą markę, robią naprawdę super zegarki 👊


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lysolek007 napisał(-a):

Wow, limitka Zodiaca Super, w końcu ktoś dostrzegł tą markę, robią naprawdę super zegarki 👊

Nie ukrywam, że dostrzegłem dzięki Tobie :)

Z wszystkich Szwajcarów, jakie mam w kolekcji (Ball, Longines, Oris, Squale, Tissot i przez chwilę DOXA, ale nie zagrało), to Zodiac zrobił na mnie największe wrażenie. Faktycznie, w Polsce marka prawie nieznana, a historię ma całkiem zacną. Podobają mi się te reedycje Sea Wolfów, obok Ondy, to wizualnie najfajniejsze divery, jakie widziałem. 


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.