Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, z tą ceną trochę dziwna sprawa... Mam wrażenie, że sprzedający dogadał się z którymś z kupujących i zakończył aukcję przed czasem.

 

Zegarek na pewno wart jest dużo więcej.

 

Gdy trafiłem na tę aukcję, było już po wszystkim niestety... :lol:

 

Zegarek fantastyczny, IMHO kwintesencja piękna starych Astro.

Edytowane przez SecondTom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo niezły...szkoda, że praktycznie nieosiągalny

Edytowane przez piotru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27051-0-32247400-1331597167.jpg<

post-27051-0-31296000-1331597165.jpg

post-27051-0-31522300-1331597166.jpg

Edytowane przez piotru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2
post-0-0-38449800-1331599740.jpg

post-0-0-95383400-1331599736.jpg

post-0-0-09136700-1331599738.jpg

post-0-0-20494200-1331599739.jpg

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem wielkim fanem i kolekcjonerem marki więc powoli będę się z Wami dzielił moimi cukierkami. Niestety fotografowanie to nie moja najmocniejsza strona, ale się postaram :)

Mówią że Panie mają pierwszeństwo więc na pierwszy ogień idzie Air Dragon należący do żonki (założony jedynie do zdjęcia) :)

aska.jpg

aska2.jpg

aska3.jpg

 

A tu dodatkowo ze starszym bratem:

aska4.jpg

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny. Jak to u Zodiaka bywa, dopieszczony wizualnie...Gratuluję małżonce . :)

 

Ja jednak czekam na Twoje perełki - V-Wolfa i przede wszystkim Oceanaire...

 

Mam nadzieję, że to one będą następne w kolejce i nie każesz na nie długo czekać...

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Temption

88

Edytowane przez Temption

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Zbyszku, jak zwykle Twoje zdjęcia sprawiają, że człowiek zapomina o całym świecie... :D

 

Jeżeli wszystkie pokazane Zodiaki są Twoje, to szczerze zazdroszczę...I gratuluję... :)

 

Jakie ref. ma Zodiak z dzieloną na pół pomarańczowo-białą tarczą? Jest świetny.

 

I Astro piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj po długiej batalii udało mi się zdobyć perełkę ;) Jutro wstawiam fotki!

 

No i jak na złość, zdechł mi aparat. Musze cos wykombinowac....

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparat zdechł :/ Trzeba nowy a że kursuje pomiedzy dwoma domami w dwóch krajach wiec nalezy uzbroic sie w cierpliwosc :P

Generalnie jest to model ZO7400 Dragon Wing. Jeden z nowszych lecz byłem w szoku jak pięknie prezentuje się w rzeczywistości.

Nawet moja szanowna małżonka chciała mi go podkraść choć zegarek jest słusznych rozmiarów: 45,5 mm srednica bez koronki, 50,5 mm

z koronka, 15 mm gruby. No i ten piękny dekiel z satynowym wizerunkiem pilota f-16 :)

Zdjęcia nie moje z powodu jak wyżej :)

ZO7400.jpg

7-12-10-001w.jpg


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar rzeczywiście jest piękny, sam o nim myślałem niedawno, był do kupienia w dobrych pieniądzach, jedyna moja obawa była taka, czy mój nadgarstek, który nie należy do największych, dobrze zniósłby pokaźne, bądź co bądź, rozmiary tego zegarka... :P

 

Dekiel fantastyczny, ale największe wrażenie robi tarcza, wykonanie detali, wskazówki...

 

Zdjęcie na żywo:

 

 

post-30126-0-94909900-1331639247.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Świetnie prezentuje się również na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest :) mozna cos wiecej na jego temat? wymiary/mechanizm/cena itd


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, zobacz tutaj:

 

http://www.timetechtalk.com/forum4/18186.html

 

Recenzja i sporo zdjęć, na których widać powalającą na kolana jakość wykonania tego zegarka...

 

Co do cen - są zróżnicowane, oscylują około 800-1200 zł, choć kilka miesięcy temu widziałem nowego na alle za 550(!) zł...

 

Ten zegar to kolejne w przypadku Zodiaka potwierdzenie znakomitego stosunku cena/jakość. Naprawdę świetny zegarek, oczywiście, jeżeli komuś nie przeszkadza to, że w środku siedzi kwarc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnie mi sie jedno słowo na usta - ŁAŁ ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ŁAŁ! byłoby jeszcze bardziej ŁAŁ! gdyby w środku biło temu zegarku jakieś mechaniczne serduszko, chociażby zwykłe Claro, jak u starszego brata - równie pięknego Zodiaka Oceanaire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, dobry kwarc nie jest zły :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie prawisz Michał... :)

 

Ten zegar wart jest grzechu.

 

A tak na marginesie nie uważasz, że ten Zodiac trochę przytłoczył nadgarstek kolegi z recenzji? Kawał zegara, nie nadaje się na szczupłe nadgarstki...

 

Na Twoim byłby w sam raz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to własnie wczesniej napisac ze troche sie gosc wyglupil :) okropnie to wygląda jak zegarek jest za duzy... Swoją drogą ciekaw jestem jakby wygladał Zodiac 50mm na mojej łapie. Wiem że 5ciastek bedzie miał do sprzedania białego i zaczynam sie zastanawiac... Wiesz o ktorym pisze? 5ciastek go statnio sprzedawał na bazarku tylko że w normalnych kolorach.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdaje się jakiś ZMX był? Potężny zegar. Największy ból, że nie za bardzo jest jak poprzymierzać te zegarki u nas W Polsce... :)

 

A u Ciebie nie ma tam jakiegoś przedstawiciela Zodiaka?

 

Uważam, że przynajmniej jednego Zodiaka warto mieć, tym bardziej, że są stosunkowo niedrogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cholere nic od nich tutaj rowniez nie znajdziesz :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.