Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

oo widze moje zdjecia z aukcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo widze moje zdjecia z aukcji...

 

Chyba mówisz o tym zdjęciu, które pokazałem kilka postów wcześniej? Znalazłem je w sieci, wybacz nie autoryzowane użycie... :D

 

A czy to przypadkiem nie Twój był ten Dragon Wing z alle, kilka miesięcy temu za ok. 500 zł? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu. tak to zdjecia z aukcji tego zegarka, poszedł za 499zł

to co mogę dodać w tym temacie to, że zegarki tej marki wykonane są z niebywałą dokładnością, nawet koronka, klamerka czy tarcza

jeden minus! szkiełko mineralne, dobrej jakości ale nie jest to jednak szafir...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wziąwszy pod uwagę całokształt i cenę zegarka, nie jest to moim zdaniem duży minus.

 

Ja się wtedy zastanawiałem nad zakupem tego Zodiaka :D , ale ostatecznie zrezygnowałem ze względu na gabaryty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zgadzam się, ma to zapewne wpływ na całokształt kosztów.

Zegarek - gigant:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzeba przymierzyć jakieś Zodiaki to można umówić się ze mną w okolicach Rybnika i nei ma problemu. Mam kilka sztuk vintage oraz kilka z aktualnej oferty, nawet ZMX03 oraz Oceanaire.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie w okolicach Dublina :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze, tos mnie teraz zaskoczył ;) z tym ze z Dublina do Cork mam spory kawałek... Kiedy bedziesz?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że cały czas czekamy na zdjęcia OCEANAIRE, Kolego Marcinkowski... ;)

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak pamiętam ;) licze sie z tym ze jak nie wstawie fotek to zjecie mnie żywcem ;P

narazie i tak wstawię to co mam aktualnie przy sobie w PL.

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widzę, że temat Zodiaca trochę umarł. Toteż chciałem pokazać mój piekny zegarek:) Jest to Zodiac z serii Rotographic.

post-32260-0-13862000-1292449399_thumb.jpg


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tarcza została poddana lekkiemu liftingowi. Poza tym oczywiście mechanizm był konserwowany.


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Zodiac z mojej listy pożądanych Zodiaków odhaczony... :P

 

Zodiac V-Wolf, popularny Wilkołak...

 

Obecnie już nie produkowany, zegar duży, świetnie wykonany, wygodnie układa się na nadgarstku. Fajny vintagowy kształt koperty, zakręcana koronka, WR 300m.

 

Tarcza odznacza się ładną głębią, czego oczywiście na moich nieudolnych, robionych na szybko zdjęciach nie widać... :rolleyes:

 

Na pewno rewelacyjna jest w tym zegarku bransoleta.

 

Ogólnie bardzo przyjemny diver.

 

post-30126-0-31005300-1331643785.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-30126-0-73885600-1331643788.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-30126-0-84382200-1331643790.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zodiaczek, gratuluje i czekam na foty w galerii :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi ciągle ten sea dragon :rolleyes:.

Tomek piękny zegarek i fajne fotki już jestem przekonany do wilkołaka na 100% :P.

Tarcza na żywo też jest taka grafitowa?

Zastanawia mnie jeszcze jedno mianowicie jak on świeci i kolor lume?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny zodiaczek, gratuluje i czekam na foty w galerii :P

 

Dzięki :)

 

Tarcza na żywo też jest taka grafitowa?

 

Waldii, zależy od światła. Przy silnym świetle wpada w grafit, normalnie jest raczej czarna. Tu fotka poprzedniego właściciela tego zegarka, Kolegi member007:

 

post-30126-0-82860800-1331643805.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Co do świecenia, to nie ma się czym chwalić... :) Lume zielone, a świeci porównywalnie do Big Mako, raczej nie za długo.

 

A ja głupi ciągle ten sea dragon :rolleyes:.

 

:)

 

post-30126-0-50675700-1331643810.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Zel Gadis

"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak przy okazji taka poboczna "ciekawostka" poniekąd związana z marką :)

 

"Zodiak ? pseudonim nadany seryjnemu mordercy dokonującemu zbrodni w latach 60. i prawdopodobnie 70. XX wieku w okolicach San Francisco w USA.

 

Pseudonim pochodzi najprawdopodobniej od nazwy szwajcarskiej firmy zegarmistrzowskiej "Zodiac". Morderca posługiwał się symbolem przypominającym logo tej firmy. "Zodiak" przyznawał się do zamordowania 37 osób, ale udowodnić można mu pięć ofiar śmiertelnych i dwie osoby ciężko ranne, zaatakowane w okresie od 20 grudnia 1968 roku do 11 października 1969 roku.

 

 

 

 

za: Wikipedia

Edytowane przez Zel Gadis

"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu dołączyłem do grona posiadaczy zegarków Zodiac, mam model ZO6904.Strzeliłem mu na szybko kilka fotek , oto one: http://picasaweb.google.com/corrado1177/Share# .

Zegarek kupiłem za grosze a jest w stanie prawie że idealnym (delikatne ryski na zapince bransolety).Jestem bardzo zadowolony z zakupu i podejrzewam że za jakiś czas nabędę jakiś inny model tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.