Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się właśnie zakochałem :(. Był na pierwszej stronie ten sam ale na czarnej gumie. Ale w tym wydaniu zwalił mnie z nóg!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pogadać z kolegami 5ciastek i Marcinkowski :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z takim pomarańczowym paskiem go masz? Picture or didn't happened :(

Edytowane przez Cinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już wszystko wiem! Bo mnie ta pomarańczka intrygowała skąd to. Tak patrze po różnych stronach i nigdzie ich już nie ma, nawet na stronie producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strona producenta ostatnio kuleje i to niemilosiernie :( wyglada jak jakis FAKE. Support nie odpowiada na emaile ani telefony, oferta zegarkow nie jest przedstawiona nawet w polowie. Nie wiem co sie dzieje...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ostatnio strona producenta jest marnym źródłem wiedzy o zegarkach i ofercie Zodiaka...Trochę to niepokojące, mam nadzieję, że nie jest to symptomem jakichś negatywnych zmian w firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znacie jakieś źródło gdzie można sobie ich ofertę zobaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahh :) tak jak sądziłem kolejny kolega zachwycony Oceanaire :D Cieslak zrób jakieś ładne foty nowego nabytku!


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, o 22.30 na TVN film "Zodiak" w reżyserii Davida Finchera, z Jakem Gyllenhaalem i Robertem Downeyem Jr w rolach głównych.

 

Film o słynnym seryjnym mordercy, którego "zainspirowały" zegarki Zodiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ... a wcześniej ...

 

 

THIS IS SPARTA ! :) Tych zainspirowały ustawki na polskich stadionach ! ;)

 

 

Czytam ten dział o zodiakach od pewnego czasu ... i mam zamiar w automacie kupić jakiegoś masywnego Zodiac'a.

 

Te zegarki coś w sobie mają takiego ... magicznego !

Edytowane przez Jimi Jump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jimi, naprawdę warto. Dostajesz jakość wykonania lepszą, niż w wielu zegarkach za kilka k, przy bardzo korzystnej cenie. Na naszym Bazarku pojawiają się od czasu do czasu fajne sztuki, niedawno Kolega Marcinkowski sprzedawał jeden z najfajniejszych Zodiaków - Oceanaire, automat, bo większość współczesnych Zodiaków to kwarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób już jest, więc proszę Tomku o wcielenie mnie również do "kręgu posiadaczy" :)

Najpierw kobiecie kupiłem tego białego, ostatnio poszło serią- dla niej doszedł ten różowy, dla mnie reszta :)

Tyle, że dla niej co kupuję, to zostaje, a u mnie różnie to bywa, ale często nowe nabytki tylko na krótką chwilę pojawiają się u mnie.

Ale spójrzcie na ten z brązową tarczą- na te indeksy- są po prostu genialne :) :)

Nie przepadam za kwarcami, ale dla niego jestem w stanie zrobić wyjątek, na razie zmieniłem (jak widać na zdjęciu) w nim pasek i klamrę,

ale jak dobrze pójdzie niedługo wskoczy na gruby pach z podkładką i zrobimy go na "klubowy" zegarek :)

post-27284-0-99982800-1331834490.jpg

post-27284-0-64076200-1331834496.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A stan na zdjęciach już się lekko zmienił- w sensie kobiety zegarek już rozpakowany z folii, bransoleta już skrócona i rozmiar pięknie dopasowany- z dumą kolejny Zodiac zagościł na jej nadgarstku :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wcielony... :)

 

Ten różowy Sea Dragon jest dokładnie taki sam, jak mój, z tą różnicą, że mój jest niebieski... :) Masz więc odpowiedź na pytanie, jak będzie leżał na Twoim nadgarstku Sea Dragon bez chrono...Podejrzewam, że jednak za mały? :)

 

Natomiast brązowy Zodiac jest świetny... :)

 

Jaki to model? Gdzie go znalazłeś, na ebayu? Jeżeli możesz, daj proszę więcej jego zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem, aby sobie wybrała, który będzie jej bardziej pasował- czy różowy czy niebieski.

Uznała, że zdecydowanie różowy, więc ma :)

Miałeś rację- ostatnio co prawda ciągnie mnie do mniejszych zegarków, ale on już byłby ciut za mały.

V-Wolf spoko, ale chyba jednak nie to, może gdyby był czarny :) choć zakręcana koronka i 300 metrów, do tego fajna tarcza... ale chyba to nie to.

A te dwa Sea Dragony w chrono- ten czerwony fajny, ale jak dla mnie bez szału- ale ma genialną bransoletę.

A brązowy- po prostu świetny. Na zatoce kupiony, trzeba na nie trochę uważać, bo podobno są z wadami.

Ale ponieważ kosztował(zresztą chyba jeszcze są) 120 dolców + transport do Polski uznałem, że warto zaryzykować.

U mnie jedyne co zauważyłem, to pęknięte pudełko(jak chyba wszystkie które dostałem :) ) i w chrono nie zerowały się wskazówki tam gdzie trzeba- gościu chyba nie potrafił tego zrobić- mi to chwilę czasu zajęło i wszystko jest super.

W Pattinim już zamówiłem sobie ten pach z podkładką z brązowej skóry, ale oczywiście jak na złość nie mają tej brązowe skóry w tej chwili- muszę chwilę poczekać.

Jak już będzie dokładnie w takiej wersji jak go u siebie już widzę oczami wyobraźni, to siądę i z największą przyjemnością kilka fotek wrzucę, bo naprawdę jest tego wart :) :) :)

Kusiło mnie jeszcze, aby z tego czerwonego bransę sobie też zakosić :) ale choć oba to Seadragony i mają taką samą kopertę(w sensie kształtu) w czerwonym jest w uszach 22mm, a w brązowym 24mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek piękny ten Twój dragon :D.To jest to :rolleyes:.

Na spotkaniu poznańskim miałem w ręce sea dragona chrono w kolorze zielonym.

Świetny.Każdemu przyklejał się do nadgarstka i puścić nie chciał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ulubieńców... :D

 

 

 

 

Swietny! Ach, te nasze Zodiaki :D

Co myślicie o ZO2204? Kupiłem niby dla siebie, ale u mnie jeszcze nigdy na ręce nie zawitał - żona się przyssała :rolleyes:

 

post-35554-0-33605800-1331835039.jpg


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek piękny ten Twój dragon :D.To jest to :D.

Na spotkaniu poznańskim miałem w ręce sea dragona chrono w kolorze zielonym.

Świetny.Każdemu przyklejał się do nadgarstka i puścić nie chciał :D

 

Waldek dzięki :D . Te zegarki mają w sobie coś takiego, że trudno przejść obok nich obojętnie...

 

split

 

Bardzo fajny. On zdaje się - podobnie jak mój Dragon - ma średnicę 39 mm? Na duże nadgarstki to trochę mało, ale na szczuplejszych jest w sam raz... B) Poza tym dobrą robotę robi tu koperta - jej kształt i budowa powiększa optycznie zegarek.

 

No i jeszcze - jak tu nie zakochać się w takim dekielku? :rolleyes:

 

 

post-30126-0-77216000-1331835086.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Tomek, coś koło 39 mm. A dekle to też osobna historia. Zastanawiam się, jak oni to robią, że dają taką jakość wykonania w tak niskiej cenie?


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to koszta?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.