Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na zaprzyjaznione Forum :) - Jacek. wszystko ladnie objasnil.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Szlag by jasny trafił to forum! :) Żona z domu wyrzuci i jeszcze psem poszczuje...

 

Naoglądałem się i zupełnie nieplanowany wyskoczył taki oto Oceanaire:

 

400-new-ZO8007.jpg

 

Już do mnie idzie :D Strasznie się cieszę ale będę chyba musiał zaniżyć oficjalną cenę... :)

 

Ale będzie jak znalazł na planowany wyjazd nad ocean :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, ostro pojechałeś... :D Oceanaire...Dla mnie to król tych bardziej współczesnych Zodiaków, choć już nie produkowany. Jak przyjdzie i weźmiesz go do ręki i zobaczysz jakość wykonania, te wszystkie smaczki koperty i detale - nie ma siły, żebyś nie był zadowolony.

 

Gratuluję nabytku, bo jest tego wart.

 

Aha. I nie wykręcisz się od jakiejś fajnej sesji w Galerii :) , bo od czasu Tessia nikt chyba nie pokazywał tego zegara w Galerii, a jest tego wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, prześwietny. Jeśli chodzi o żonę zawsze możesz skorzystać ze skarbinicy wiedzy, jaką jest dział "Zapytania o autentyczność", pomysłów jest tam od groma: zegarek znaleziony na strychu, w piwnicy w ziemniakach, po dziadku, po babci, od wujka, znaleziony w parku, w basenie, na plaży, w ubikacji, na grzybach w lesie, etc :D Żartuję, gratuluję nabytku :)


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przyznaję, że ZODIAC Oceanaire tez mocno chodzi mi po głowie. Bardzo jestem ciekaw Twojej oceny empirycznej tego sikora. Kupowany w US?

Edytowane przez gludek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że ZODIAC Oceanaire tez mocno chodzi mi po głowie. Bardzo jestem ciekaw Twojej oceny empirycznej tego sikora. Kupowany w US?

Tak, amazon.com - ostatnia sztuka i właściwie jedyny Oceanaire dostępny. O innych # referencyjnych już dawno słuch zaginął :) Chciałem ZO8001, ZO8002 lub ZO8003 ale właściwie to ten podoba mi się najbardziej (ZO8007). Cena zresztą też promocyjna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niedawno szukałem po sieci i miałem wrażenie, że był tez w jakimś sklepie internetowym w US. W każdym razie zacny sikor i nie kwarc. :)

Edytowane przez gludek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie chłopaki dzięki za "wkręcenie" w Zodiaki. Oczywiście, jak tylko przyjdzie postaram się o mała sesję. Szukałem takiego troszkę wariackiego diverka na wakacje i myśle, że ten będzie idealny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stfraw, gratuluje, świetny jest.

 

Czekam na foty :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stfraw, gratuluje, świetny jest.

 

Czekam na foty :)

Dzięki. Już jutro ma być u mnie wiec może w niedziele wieczorem bedzie jakaś mała sesja B). Bardzo ciekaw jestem tego zegarka, kultowa marka, choć wskrzeszona przez firmę fashion, ale jednak. No i ten kontrowersyjny Claro888... :P Smaczku dodaje też fakt, że Oceanaire nie ma już w produkcji.

 

A na marginesie ciekaw jestem czy Zodiac wskrzesi kiedyś automat Sea Wolfa.... Ten model przecież wyniósł Zodiaca na szczyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starego Sea Wolfa można jeszcze czasem upolować na Ebayu, choć ceny do najniższych nie należą, bo to zegar kultowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starego Sea Wolfa można jeszcze czasem upolować na Ebayu, choć ceny do najniższych nie należą, bo to zegar kultowy.

No tak, wogóle vintage od Zodiaca do najtańszych nie należą. Sea Wolfa jednak Fossil powinien wskrzesić. Na 100% mialby rzesze nabywców. Wiadomo coś o nowej kolekcji? Bo na dzień dzisiejszy strona Zodiaca sucks... big time, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.....a ja Wam powiem tak. Zodiaki są bardzo dobrze wykonane pod kątem obróbki stali spasowania elementów, synchronizacji sekundnika względem indeksów ale dla mnie osobiście szkła w tych zegarkach to porażka. Pod kątem wyglądają jak okulary prawie ślepego dziadka. :P

Edytowane przez Member007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest w tym, co piszesz, ale dla mnie nie jest to jakaś duża wada. Jeżeli już mówimy o wadach, to w niektórych tańszych Zodiakach luminowa jest taka sobie, nie zawsze daje radę, coś a`la Orient Big Mako. No i wolałbym, żeby zapięcia w bransoletach miały przyciski, jak np. te w Monsterze, czy Big Mako, bo niektóre z tych zodiakowych ciężko się rozpinają. Poza tym jednak same bransolety Zodiac robi świetne i co fajne - jest duża różnorodność tych bransolet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bransolet to ja akurat nie mam żadnych zastrzeżeń. Nawet ta ciężko odpinająca się klamerka jest dla mnie pozytywnym elementem choć w omedze jest to lepiej rozwiązane bo nie łamie paznokci :P Bransoleta w V-Wolfie to typowy dobrze wykonany Oyster. Bransoleta w Sea wolfie jest moim zdaniem słabsza jakościowo. Lżejsza i "mniej stalowa" w dotyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W V-Wolfie odpina się komfortowo, natomiast w Sea Dragonie trzeba uważać na paznokcie...Tak, jak piszesz ma to ten plus, że przynajmniej się nie rozepnie, choć dla mnie osobiście przyciski plus zabezpieczenie są lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wygląda spraw z dostępnością Sea Dragona? W necie prawie głucho, na allegro jedna oferta - używka. Na stronie internetowej także się nie dopatrzyłem. Czyżby już tego nie klepali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sea Dragon nie jest już produkowany. Pojawiają się na Ebayu, pewnie można je jeszcze znaleźć w jakichś sklepach internetowych, w USA np., ale nie śledzę ostatnio. Czasem któryś z kolegów wystawi na naszym klubowym Bazarku, niedawno było nawet nowe chrono na bransolecie. Ja swojego Sea Dragona kupiłem właśnie na Bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem kiedyś na Bazarku wersję z zieloną tarczą. A to wielka szkoda :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i nadszedł... :P !!!

 

Zegar przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, jest kapitalny. Jakość wykonania, świetna koperta i domed szafir (zresztą wymieniać można długo) sprawiają fantastyczne wrażenie.

 

Poniżej, tak na przystawkę dwie fotki z iPhone'a. Naprawdę nie spodziewałem się, że 45mm może tak świetnie leżeć na ręku:

 

photo%201-3.JPG

photo%202-3.JPG

 

Celowo nie pokazuję tarczy, lepsze foty już niedługo :D

 

PS. Ach, zapomniałbym - żonka stwierdziła, że to zdecydowanie najładniejszy zegar w mojej kolekcji ... oopps :D:) :)

Edytowane przez stfraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stfraw - mógłbyś podać obwód swojego nadgarstka? Odnoszę wrażenie, że Zodiaki robione są na solidne łapy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stfraw - mógłbyś podać obwód swojego nadgarstka? Odnoszę wrażenie, że Zodiaki robione są na solidne łapy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratki :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stfraw

 

A mówiłem, że będziesz Pan zadowolony? :D

 

Oceanaire dobrze też jest na bransolecie.

 

 

P.S. Pracuj, pracuj nad tymi fotami do Galerii... :P I nie zapomnij tam aby o dekielku i koronce... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.