Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie troche zmartwiles... Na inzyniera 46mm mnie nie stac;) heh no jutro zobaczymy. Postaram sie zrobić jakieś fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WraQ dzięki za fotki!!! Super ten z niebieską tarczą (bŁękitną:) trochę nurkuję więc postaram się go przetestować pod wodą. Może jakieś fotki podwodne?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-408-0-63900900-1331852557.jpg

It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WraQ dzięki za fotki!!! Super ten z niebieską tarczą (bŁękitną:) trochę nurkuję więc postaram się go przetestować pod wodą. Może jakieś fotki podwodne?!

 

Zrób i wrzuć tutaj, a najlepiej otwórz yemat w dziale Galeria.

 

Ja swojego testowałem na basenie jakieś 2 metry głębokości :)

Nie bardzo mam czym takie fotki podwodne zrobić.


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie no więc już jest!!!! hehe aż mi się banan maluje na twarzy jak na niego patrzę:P nie widziałem wielu zegarków, ( moim marzeniem jest Omesia PO 45,5, steinhart triton, stowa seatime diver) ale co muszę przyznać V-wolf robi na mnie bardzo pozytywne wrażenie! Już się nie mogę doczekać wspólnego nura!:D tyle radości za takie pieniądze... zdecydowanie było warto! Mam nadzieję że w weekend zrobię jakąś sesję to się pochwalę! Aaaaaa żeby nie było tak kolorowo:) taki mały szczegół.. czy w waszych wolfach sekunda trafia idealnie w indeksy? u mnie jest tak ok 0,5mm machnięta... nie przeszkadza ale pytam z ciekawości!:) Pozdrawiam

I tak jeszcze odnośnie 20cm nadgarstka to powiem że leży idealnie!! Nie jest mały, myślę że tak w sam raz. Generalnie wszystko na mnie wydaje sie małe:) mam 2m ale wolfik fajnie się na łapie odznacza!

Edytowane przez nitrox3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...trafia idealnie w indeksy? u mnie jest tak ok 0,5mm machnięta... nie przeszkadza ale pytam z ciekawości

w kwarcach w tej półce cenowej idealnie trafiające wskazówki w indeksy to najczęściej zbieg okoliczności i sporo szczęścia :P

 

 

...aż mi się banan maluje na twarzy jak na niego patrzę:D

bo to fajny zegareczek jest :)

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy to wersja normalna czy mid 40 mm?

 

bo ostatnio na zatoce pełno czarnych zodiaców za ok 180 usd,ale właśnie wersja mid?

 

 

pozdr


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, rzeczywiście zegar zrobił na mnie duuuże wrażenie. Jest naprawdę świetnie wykonany. Myślę że za tydzień zamieszczę jakieś fotki z podwody. Wreszcie zrobimy użytek z bezela:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CCzym sie różni wersja mid ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CCzym sie różni wersja mid ?

 

mid od middle size - średni rozmiar - tj. chyba 40mm szer. koperty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V-Wolf w automacie - nice, a tu moja mała sesja podwodna.. Co prawda głębokość nie poraża bo max 2m ale środowisko zobowiązuje!:)

post-36750-0-71784500-1310225656_thumb.jpg

post-36750-0-77098600-1310225716_thumb.jpg

post-36750-0-48551800-1310225733_thumb.jpg

post-36750-0-10317300-1310225774_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn jezioro Żbik. Niestety aparat to tylko taki idiota do 10m. Obudowa do nikonka d90 kosztuje....tyle co legend diver;) tak więc narazie odpuszczam lustro pod wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... wersja normalna czy mid 40 mm?

Hmmm, jak to człowiek całe życie się uczy- nawet nie wiedziałem, że są różne wielkościowo wersje V-Wolfa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Postanowiłem podzielić się moimi spostrzeżeniami dotyczącymi gumeczki BC do V-Wolfa.

Po dłuuugich poszukiwaniach (zacząłem reaserch zanim zakupiłem zegarek:) przeczytaniu wszystkiego co możliwe, odrzuceniu Isofrane - cena, Hirsch Carbon/Extreme - cena, odrzuceniu mnóstwa pasków kauczukowych zdecydowałem się właśnie na pasek Bonetto Cinturini model 316.

 

Zalety:

+kauczuk (syntetyczny),

+zwężanie 24/22,

+możliwość noszenia obustronnego,

+zapach waniliowy,

 

Wady:

-dość krótki (jak dla mnie - mam 20cm w nadgarstku i zapinam pasek na przedostatnią dziurkę - na skafander założyć się nie da),

-brak teleskopów w zestawie - przy tej cenie jest w sumie ok:)

 

To wszystko moje subiektywne spostrzeżenia po zaledwie 4 godzinach użytkowania:)

Idealnym paskiem jak dla mnie jest Isofrane (wzór, kauczuk naturalny, przedłużenie paska na skafander, zapach etc) - jednak cena blisko 100$za podstawową opcję jest dla mnie za wysoka. Zresztą pasek za 100$ w zegarku za 150$ trochę trąci przerostem formy nad treścią:) zamówię Isofrane jak dorobię się jakiejś pięknej OMEGI np. POLPROF:D:P zresztą tam chyba jest już Isofrane jako OEM.

 

Powiedzcie co myślicie o tej gumce?

post-36750-0-11268800-1310547042_thumb.jpg

post-36750-0-73388600-1310547095_thumb.jpg

post-36750-0-28381400-1310547185_thumb.jpg

post-36750-0-57910200-1310547264_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię bransolety i swojego V-Wolfa noszę właśnie na bransolecie, ale ta guma wygląda całkiem fajnie. Dałbyś jeszcze jakieś foto na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie wygląda najlepiej, jednak na okres letni musiałem zrezygnować bo przy jeździe na rowerze a jest to mój główny środek transportu:) nadgarstek chce mi urwać! Te polskie dziurawe drogi! Do tego dochodzi częste moczenie etc i stwierdziłem że guma waniliowa to jest to!:) foto nadgarstka dziś lub jutro wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie do znawców.

Jakiś czas temu kupiłem na bazarku sea dragona w chrono.Wszystko byłoby ok żeby nie dekiel :rolleyes: ...zamiast fajnego smoka jest na środku tylko krzyż a co ciekawe dookoła nr ref zgadza się z modelem zegarka.

Spotkał się ktoś z czymś takim?Pewnie poleci w świat a szkoda bo to już mało spotykany kolor niebieski ;)

 

Zdjęcie wrzucę przy czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.