Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem, że już tu jestem, ale chyba nie pochwaliłem się w swoim czasie - super smoczek morski z dwoma ruchomymi bezelami - 52 mm :rolleyes:

post-34367-0-41497800-1330632044_thumb.jpg


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najklasyczniejszy z klasycznych SeaDragon :)

Tylko siakoś mi artystycznie tamta fota wyszła.. :)

 

205ede81e9749a80gen.jpg

 

(a jak już pokonam lenia, szukaj na naszym bazarku :P)

 

No wyszła artystycznie ! Ale ładny on to jest !! Prosiłbym o jakiś link do bazarku w swoim czasie !!! :rolleyes:

 

myślałem, że już tu jestem, ale chyba nie pochwaliłem się w swoim czasie - super smoczek morski z dwoma ruchomymi bezelami - 52 mm :D

 

No zajebongo po prostu ! Ciekawy egzemplarz.Jednak Zodiac potrafi(ł) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ładny on to jest !!

ROGER!

 

Prosiłbym o jakiś link do bazarku w swoim czasie !!! :rolleyes:

ROGER! :D

 

No zajebongo po prostu ! Ciekawy egzemplarz.Jednak Zodiac potrafi(ł) :)

 

To chyba jednak aktualne produkszyn..

I rzeczywiście - ciekawy model :P Właściwie jedyne co mnie kłuje, to ten dual tajm w okienku pod wskazówką :P


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji .... dzięki Lawnowerman :)

 

 

Polecam się :(


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najklasyczniejszy z klasycznych SeaDragon :)

Tylko siakoś mi artystycznie tamta fota wyszła.. :(

 

Świetnie mu na tym pachu :). Ja swojego noszę na firmowej bransolecie i też daje radę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie mu na tym pachu ;). Ja swojego noszę na firmowej bransolecie i też daje radę :).

 

Ale pewnie masz pełnowymiarowomęskiego? :)

Mój to uniSX - 39/42. One były chyba tylko na gumie.. ;)


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie masz pełnowymiarowomęskiego? ;)

Mój to uniSX - 39/42. One były chyba tylko na gumie.. ;)

 

Daj pic tego unisexa


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale pewnie masz pełnowymiarowomęskiego? :)

Mój to uniSX - 39/42. One były chyba tylko na gumie.. ;)

Nie jest to prawda- żona ma go na branzie, tylko kolor wybrała sobie taki(różowy),

że z unisexu zrobił się już wyłącznie damski zegarek ;)

Jak facet ma niewielki nadgarstek, to ten Zodiaczek może być fajnym wyborem,

szczególnie właśnie na bransolecie, bo jest naprawdę fajna i godna polecenia :)

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Daj pic tego unisexa

 

Dwie foty wyżej w wątku - ten niebieski.

 

Jak facet ma niewielki nadgarstek, to ten Zodiaczek może być fajnym wyborem,

szczególnie właśnie na bransolecie, bo jest naprawdę fajna i godna polecenia :)

 

Człowiek uczy się całe życie :)

Nie widziałem nigdy (chyba.. - No chyba że nie zwróciłem na to uwagi) SeaDargona z oryginalną bransoletą na uszach 20mm :P Ale w takim nie wykluczam. Z całą resztą zgadzam się w 100%.

a.) Zodiac ma doskonałe bransoletki,

b.) mam 18,5 cm w nadgarstku, i unsx jest całkiem całkiem,

c.) ten też miał być męski, ale kobieta mi go zajumała ;) i sam nałożyłem wszystkiego ze 3 razy ;)

Edytowane przez XLesio

" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ten też miał być męski, ale kobieta mi go zajumała ;) i sam nałożyłem wszystkiego ze 3 razy ;)

Jakbym to gdzieś słyszał :) Tylko u mnie wyglądało to ciut inaczej. Chciałem kupić w kolorze właśnie takim

bardziej uniwersalnym(np właśnie niebieskim) i miałem zamówić sobie, a gdyby był za mały, to miał być dla niej.

Natomiast jak zobaczyła o jaki dokładnie zegarek chodzi, to "zażyczyła" sobie tylko i wyłącznie różowy.

W sumie to dobrze, wiem, że ja bym się z nim źle czuł, bo do rozmiaru bym się pewnie nie przekonał, a do tego, że jest na baterię tym bardziej,

a tak żona jest bardzo zadowolona, bo ma dokładnie takiego Zodiaczka jaki jej się najbardziej podobał na zdjęciach- a nie muszę chyba pisać,

że jak dotarł i zobaczyła go na żywo, to w ogóle się w nim... :)

 

A dostać je na bransolecie jest dość ciężko i najczęściej są dużo droższe(co mnie zresztą wcale nie dziwi), więc jest ich zdecydowanie mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie masz pełnowymiarowomęskiego? ;)

Mój to uniSX - 39/42. One były chyba tylko na gumie.. ;)

 

Mam takiego jak Twój, tyle że na bransolecie :), która jest bardzo przyjemna. Faktycznie zegarek nie jest duży, ale mam raczej szczupły nadgarstek i jakoś dajemy radę ze Smokiem... :)

 

Gdzieś już w tym wątku wklejałem zdjęcia, zamieszczałem też w Galerii fotki tego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy nabytek - zobaczymy jak będzie mi leżał i czy będzie mi leżał... Chyba mało ich na forum jest :mellow: niestety fotograf ze mnie żaden także bez krytyki ;) nie potrafię ująć piękna i szczegółów wykonania! Jakość geniusz! :)

 

PS. Spokojnie można wymienić paski w takim zegarku prawda? Co myślicie o jakiejś płaszczce??

 

i140696_dscf1731.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy nabytek - zobaczymy jak będzie mi leżał i czy będzie mi leżał... Chyba mało ich na forum jest ;) niestety fotograf ze mnie żaden także bez krytyki ;) nie potrafię ująć piękna i szczegółów wykonania! Jakość geniusz! :D

 

BeKSa88 Graty! :)

I pozwolę sobie uzupełnić jakąś starą fotką by me.

Swoją drogą - uważaj na kolegę myszkolapa! Mirek już od roku ostrzy zęby na Deserta.. Może być mowa o zachowaniach korupcjogennych.. B)

 

PS. Spokojnie można wymienić paski w takim zegarku prawda? Co myślicie o jakiejś płaszczce??

 

Tak, chociaż Desert ma w uszach 28/30cm, więc zostaje ci chyba tylko craft któregoś z kolegów pachorobów.

 

ecb853701fdbd936gen.jpg


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh :D dziękuje, że wrzuciłeś swoją fotkę bo moja niestety jest bardzo nieudolna chociaż bardzo się napociłem przy jej zrobieniu ;) Powiem szczerze, że zegarek bardzo mi się podoba, ale muszę zobaczyć czy ułoży się dobrze na ręku B) Jeśli nie to pójdzie na bazarek :) A to ze kolega myszkolapa ostrzy ząbki to dobrze bo zegarek ciężko upolować dlatego zdobycz tak dobrze smakuje ;) Właśnie wiem, że to ktoś musiałby zrobić pod zegarek ten pasek ale tak się zastanawiam - jak zostanie to chcialbym nadać bardziej pustynny :P charakter ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz: światło dzienne :)

 

A swoją drogą, zastanawiam się czy swojego złupiłeś na zBóju? Bo jeśli tak, to mieliśmy pewnie tego samego na celowniku :)


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem, że napiszesz :) z tym światłem dziennym :) ale po prostu chciałem zaprezentować go ;) Na niemieckim ZBóju? :unsure: Jeśli tak to rzeczywiście nasze celowniki spotkały się poraz pierwszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze trafiłem z działem, ale pomóżcie proszę koledze z zodiac-iem w potrzebie. Moglibyście polecić jakiś sprawdzony, rzetelny serwis zodiaców w Poznaniu? Juz dwa razy się zraziłem oprawą zegarmistrzowską, gdyż posiadam zielonego kwarca v-wolfa, którego jak raz dałem do serwisu to mi na własnych oczach pan fachman zegarmistrz otwierając porysował, włożył byle jaką baterię za piątkę, a nastepnie założył pseudo gumke w miejscu gdzie absolutnie nie powinna się ona znaleźć przez co dostała się tam wilgoć która następnie się skropliła i JAKIMŚ CUDEM zegarek przeżył... jednakże kolejny serwis, tym razem oficjalny zibiowski zabił mnie kosztem napraw rzędu 1,5 setki... wtedy jeszcze się pokusiłem gdyż zegarek konał i błagał mnie o pomoc... jednak teraz kwestia jest taka, że się opóźnia nie wiedzieć czemu zawsze o kilka minut i wiecej mimo że go codziennie dostrajam... a kwarce nie powinny takich psikósów robić, do tego jak odkręcam koronke to przestaje wskazówka chodzić, a powinna przestać w momencie wyciągnięcia jej całkowicie przy ustawianiu godziny.... pomożecie? nie chcę po raz kolejny iść z tym do serwisu w którym znowu mnie skasują jak za zboże...

Edytowane przez Świeżak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie potwierdzam to co pisze XLesio :)

BeKSa88 jesli Ci nie bedzie lezał to ja jestem 'Pierwszy w kolejce!!!!!!!!!

Jakby co pisz śmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej Myszkolapie ;) tak też uczynię :) zobacze jak się sprawdzi pochodzę z tydzień i będę wszystko wiedział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak :rolleyes: mam na co liczyć czy musze zająć sie poszukiwaniem innej sztuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba będziesz musiał szukać :rolleyes: przypadł do gustu B) i nie tylko mi :lol: Póki co nie będę sprzedawał, ale kto wie :lol: Chyba, że masz coś super na wymianę to podeślij zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżak te zegarki śa mało popularne w Polsce, nie widziałem żadnego w sklepie... Myślę, iż będzie ciężko znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz azazello musze Ci powiedzieć iż jeśli lubisz Monstera na bransolecie to i tego polubisz :blink: Wg mnie ciężki nie jest - poza tym miło mieć taki ciężar na ręce :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.