Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne te Wasze zegarki.Trzeba się zaczaić na jakiegoś fajnego Zodiaczka :unsure: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni jest na all...podobno tylko 125szt(dodatkowy smaczek) .Chciałbym go na żywo zobaczyć :huh: .

Edytowane przez waldii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest. Nie pierwszy raz zresztą. Życzą sobie za niego 2k. W środku siedzi ETA 2824. Sam z chęcią zobaczyłbym ten zegarek na żywo. Kiedy pierwszy raz ujrzałem Zodiaka Astro duże wrażenie zrobiła na mnie owa słynna czerwona kropka - sekundnik, poruszająca się po tarczy, cecha charakterystyczna Astrographic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Aero wyglądają naprawdę super.

 

 

 

 

Ja mam skromnego:

 

46cc36adcdee336amed.jpg


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zodiac Race Dragon

Miał być sprzedany ale został u mnie i po założeniu paska...stał się moim ulubieńcem :lol:

post-27051-0-15832200-1331593928.jpg

post-27051-0-33885800-1331593929.jpg

Edytowane przez piotru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie występują na pasku. Ale uważam, że na nim prezentuje się nawet lepiej niż na bransolecie.

Co do Zodiac V-Wolf ZO2308 to gdyby koperta nie miała kwadratowej podstawy byłoby perfekcyjnie ale i tak jest znakomicie :lol:. Że też Zodiac nie jest popularny. Przecież jakością bije na głowę konkurencję w tym przedziale cenowym a i nieco wyższym (tylko Seiko prezentuje porównywalny poziom - przynajmniej moim skromnym zdaniem). A może to i lepiej. Przynajmniej mamy zegarki wyróżniające się w gąszczu Tissotów, Atlanticów czy Seiko (niczego oczywiście nie ujmując tym markom).

Edytowane przez piotru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie podoba się taki kształt koperty w V-Wolfie, jest oryginalny i charakterny... :lol:

 

Jeżeli mówimy o zegarkach kwarcowych, to w cenie poniżej 1k zł zdecydowanie wolę Zodiaka od Certiny, Tissota, czy Atlantika.

 

Dobrze, że Zodiaki nie są masowe i tak popularne, jak inne zegarki. Dla mnie - podobnie jak w przypadku diverów Seiko - to zaleta... :lol:

Edytowane przez SecondTom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27051-0-28593700-1331594700.jpg Edytowane przez piotru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na żywo to raczej ciężko będzie je zobaczyć, a już na pewno nie w polskich salonach, bo po prostu ich tam nie ma. Oceanaire nie są już produkowane, więc i w sieci niełatwo je kupić, choć na ebayu trafiają się czasem, a i w niektórych sklepach internetowych można je jeszcze nabyć.

 

Oceanaire, V-Wolf i Astrographic to moje ulubione serie, jeżeli chodzi o Zodiaka.

 

Ten, którego pokazałeś jest świetny, chociaż bardziej podoba mi się wersja z czarną tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Zodiac Speed Dragon wersja mid-size czy jak kto woli unisex :rolleyes: ale po ostatnich przygodach z Adriatica 1065 i Orientem Patelnią postanowiłem kupować zegarki tylko o średnicy 38 MM. Jedyne co mogę mu zarzucić to zapachowy pasek. Bleee ale to już niedługo będzie rozwiązane pasek K.Reda już do mnie jedzie :)

 

post-32507-0-13743800-1331596773.jpg

 

post-32507-0-18785000-1331596774.jpg

 

post-32507-0-78449100-1331596775.jpg

 

dsc09407a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapachowy pasek???? :rolleyes: eee jak to dziala???pierwsze slysze...a zegarek fajny :) mnie sie te astro podobaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam paski z gumy pachnace wanilia lub swierzym lesnym powietrzem :rolleyes: a Zodiaci naprawde fajne tylko niektore wzrowane na Tagach.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np TH autavia


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sorka odpisywalem z doskoku :rolleyes: a chodzi mi o tego Zodiaca :

 

post-27475-0-71109300-1331596859.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-12613200-1331596861.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem wklejać tę Autavię... :rolleyes:

 

Podobne są, ale żeby zaraz wzorowane? :)

 

Autavia to klasyk wielkiej urody, ale i ten pokazany przez Ciebie Sea Dragon ładny, choć nie przepadam za chrono(z paroma wyjątkami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no moze zle sie wyrazilem ze wzorowane ale cos na rzeczy jest :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny stan - jak ponizej 400 zl to swietny zakup.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.