Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Władek Meller

Uwaga !!! Nastawiamy telewizory, gotujemy video

Rekomendowane odpowiedzi

Już w najbliższą sobotę 29.04.06 o godzinie 18.35 zaplanowana jest audycja w TVN24 "Forbes TV" w której wystąpi Darek Chlastawa i oczywiście będzie mówił o zegarkach.

Co i jak to sam nie wiem, ale zapowiada się ciekawie.

Program zostanie powtórzony w niedzielę 30-tego kwietnia o godzinie 17.35.

Ja powiadamiam emailami wszystkich klubowiczów i siadamy przed telewizorami.

Czy ktoś zechce przygotować dla mnie teść emaila, bym trochę brakującego czasu zaoszczędził ?

Władek

Oczywiście zawsze ramówka może się zmienić, ze względu na "cośtam" (pamiętam nagranie "Prześwietlenia" rok temu), ale mamy nadziję, że wszystko będzie dobrze.

Nawet nie można trzymać kciuków, bo program jest już nagrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUUUPER 8)

 

Już sie nie mogę doczekać żeby zobaczyć co Darek powie ;)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

niech ktos nagra prosze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niech ktos nagra prosze!

 

Ja też proszę W tych godzinach jestem w pracy a bardzo chcę zobaczyć!! :!:


Zdrówka!

w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :!: ;)

Może ktoś nagra, żeby wszyscy z nas mieli możliwość to zobaczyć (i skomentować :twisted: ), poza tym warto mieć coś takiego w "archiwach" :(

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

właśnie właśnie!! niech ktoś nagra!!!!!! :twisted: ;) i dobry pomysl zeby archiwum wzbogacic w cos takiego:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artpl

Na taką okoliczność wypadało by dysponować planszą z logo klubu i adresem netowym jako tło dla występującego przed kamerą. No ale klub jest bezskładkowy ze wszystkimi tego konsekwencjami, trudno się mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dało się ( są pewne wymogi TV ,kryptoreklama itd) Oczywiście ile mogłem wspominałem o Klubie ,zobaczymy co oni z tego zmontowali

 

i naprawdę nie ma to nic wspólnego z bezskładkowością ( na marginesie to przykro mi się zrobiło bo akurat wkładam parę groszy m.in. w organizację spotkania , ale...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie dało się ( są pewne wymogi TV ,kryptoreklama itd) Oczywiście ile mogłem wspominałem o Klubie ,zobaczymy co oni z tego zmontowali

 

i naprawdę nie ma to nic wspólnego z bezskładkowością ( na marginesie to przykro mi się zrobiło bo akurat wkładam parę groszy m.in. w organizację spotkania , ale...)

 

Darku, wierz mi, doceniamy Twój wkład w działalność Klubu. O pewnych sprawach związanych z Klubem warto będzie porozmawiać podczas spotkania właśnie.

 

Odliczam czas do 18:30, jestem strasznie ciekawy nagrania :lol:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, piękny Becker.

Czy on ma rzeczywiście 400 dni rezerwy chodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

szczęka mnie jeszcze boli po udeżeniu w podłogę :lol: Becker :shock: :shock: :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku Gratulacje, światnie wypadłeś. Szkoda, że tak krótko.

 

Becker Piękny, pamiętam jak go kupowałeś w odpowiedzi na rozpaczliwy apel na Forum :lol:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

A i forum również było widac na monitorze!

Z jednej strony cieszę się, że kolejny raz temat zegarków pojawił się w TVN24, z drugiej nóż mi się w kieszeni otwiera na te ograniczenia czasowe :evil:

 

Również dołączam się do gratulaci!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja będę trochę brutalny- nie obraźcie się.

 

Po tym wielkim "halo" i mailach "reklamowych" spodziewałem się programu o zegarkach. Wy chyba także.

A to była ciekawostka, którą można zmieścić w Teleexpresie. :lol:

 

Nie udawajcie, że nie jesteście rozczarowani. :roll:

 

p.s.

Kolekcja Darka oczywiście była piękna. Gratuluję.

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem rozczarowany - z godzinnego nagrania , w którym mówiłem dużo o Klubie , wystawach ,komplikacjach , IWC , nowościach itd zostawili 2 minuty - przykro mi ,ale telewizja jest jak widać nieubłagalna

 

co nie znaczy ,że nie trzeba się starać i cały czas "walczyć " aby mówić więcej o zegarkach i Klubie

 

będę próbował dalej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj
z godzinnego nagrania , w którym mówiłem dużo o Klubie , wystawach ,komplikacjach , IWC , nowościach itd zostawili 2 minuty

 

no ładnie. naprawdę to pocięli!:evil: Ale taka widac już dola tematyki zegarkowej.

 

co nie znaczy ,że nie trzeba się starać i cały czas "walczyć " aby mówić więcej o zegarkach i Klubie

 

I za to "staranie się" masz - myślę, że od nas wszystkich - ogromne podziękowania!

Trzymam kciuki, bo myślę, że kolejnych okazji do wystąpień nie zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też jestem rozczarowany - z godzinnego nagrania , w którym mówiłem dużo o Klubie , wystawach ,komplikacjach , IWC , nowościach itd zostawili 2 minuty - ...

 

Darku, oni to puścili jako materiał związany z wypoczynkiem, gdybyś podczas tej godziny nie wspomniał o wypadach na targi i weekwndach w Szwajcarii, to wcale by tego nie wyemitowali :?

 

Niestety, ale nasza zegarkowa pasja jeszcze długo nie znajdzie zrozumienia i nie będzeo medialna :cry:

 

I tak fajnie było zobaczyć ciebie i Twoje zegarki. Fajne było to czakanie i żeby zobaczyć w telewizji kogoś z Klubu :wink:

 

Nie ukrywam, że liczyłem na więcej, ale może na spotkaniu w lipcu będzie więcej obcowania z Zegarkami przez duże "Z" :lol:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)

 

co nie znaczy ,że nie trzeba się starać i cały czas "walczyć " aby mówić więcej o zegarkach i Klubie

 

będę próbował dalej :lol:

I oto chodzi!

 

Rad jestem, że popularyzujesz naszą pasję w mediach i, co moim zdaniem ważniejsze, światku biznesowym. Wierzę, że znajdzie to przełożenie w niedalekiej przyszłości i zaowocuje zainteresowaniem wśród licznego grona ludzi mówiących z wypiekami na twarzy już nie tylko o marce zegarka, ale i designie czy mechanizmach.

 

Fajnie, że jesteś z nami. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z Wami to jest być fajnie !

 

Zawsze twierdzę ,i chyba będę nadal ,że to Forum jest dla mnie bardzo przyjaznym miejscem , gdzie nawet się posprzeczać można w kulturalny sposób , a jego poziom jest nieporównywalny z żadnym innym , dlatego też tak bardzo chciałem ( chcę nadal i myslę ,wierzę ,że się uda) reaktywować spotkanie

do zobaczenia zatem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłeś o targach, to usłyszałem oschłe, ostrzegawcze "ani mi się waż" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś przegapiłem :D ale na jutro nastawiłem przypomnienie w komórce :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :!:

Ja również jak inni napewno mają nie spenione marzenia co do marketingu telewizyjnego, natomiast jesteśmy uzależnieni od tego co telewizja zechce zrobić z naszymi wystąpieniami.

Nie jestem usytyskwakcjonowany tym, co będę mógł ułyszeć i widzieć na wizji TV ,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy w Polsce jeszcze tak liczną grupą docelową aby opłacało się komukolwiek zawracać sobie głowę robieniem programu o ludziach którzy pasjonują sie zegarkami. Podobnie jest np. z filatelistami.

Z drugiej strony możemy się pocieszać że jak powiększy się nasze grono to jesteśmy łakomym kąskiem dla reklamodawców... bo ten kto wydaje na zegarek powiedzmy 5tys. zł ma dużo pieniędzy na inne dobra...

A poza tym kupowanie zegarków jest jak nałóg...

Za jakiś czas przy powiększającej się ofercie telewizyjnych kanałów na pewno znajdzie się miejsce i dla nas.

Sponsorem zostanie jakaś firma zegarmistrzowska i jakąś część programu będzie miała dla siebie.

Od jakiegoś czasu widać iż w prasie dla mężczyzn pojawia się coraz więcej reklam zegarków a także ich opisów. Nie są to już reklamy zegarków za 1tys. zł ale w okolicach 10tys. zł. Prym wiedzie ML, Omega.

Pewnie komuś przyjdzie do głowy że np. w TVN Turbo warto będzie poświęcić nam trochę czasu...

Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... bo ten kto wydaje na zegarek powiedzmy 5tys. zł ma dużo pieniędzy na inne dobra...

Tu się nie zgodzę.

Zegarki są takimi dobrami, że kupują je głównie ludzie którzy maja o tym pojęcie i znaja się na rzeczy (choć też zdarzają się przypadkowi np. nie sądzę aby Pierwszy Mulat był miłosnikiem zegarków).

W związku z tym jestem w stanie przeznaczyć 5tyś na zegarek, choć w przypadku innych dóbr ta kwota jest dla mnie bardzo duża i nie kupiłbym np. ubrania w tej cenie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.