Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość predator7

Zegarek pokazujący fazy księżyca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość predator7

Z okazji mojej pierwszej wizyty pozdrawiam całe zegarowe forum :)

Piszę, ponieważ poszukuję taniego najlepiej nowego zegarka na rękę lub kieszonkowego (średnia półka max do 1000 pln) który pokazywałby fazy księżyca. Producent obojętny. Ma to być zegareczek pomagający planować wyjścia w teren. Bez ekscesów i zadawania szyku. Czy Szanowni Forumowicze mogą wskazać mi marki modele i ewentualnie ceny ich propozycji :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artpl

Witaj,

Może być ciężko znalezc taki zegarek, nawet z najniższej półki.Funkcja ta jest wysoko wyceniana przez producentów markowych zegarków.Jakiś rok temu miałem taki zegarek firmy Remarquer, ale sprzedałem go za 600 zł na Allgro.

To co mogę doradzić, zerknij na aukcje http://allegro.pl/show_item.php?item=37874156 uzytkownik irek2002 oferuje w tej chwili takie zegarki, nie wiem czy gdziekolwiek taniej można kupić zegarek z fazą księżyca i pełnym kalendarzem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lordkuzmus
Z okazji mojej pierwszej wizyty pozdrawiam całe zegarowe forum :)

Piszę, ponieważ poszukuję taniego najlepiej nowego zegarka na rękę lub kieszonkowego (średnia półka max do 1000 pln) który pokazywałby fazy księżyca. Producent obojętny. Ma to być zegareczek pomagający planować wyjścia w teren. Bez ekscesów i zadawania szyku. Czy Szanowni Forumowicze mogą wskazać mi marki modele i ewentualnie ceny ich propozycji :?:

tja tez mam taki zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jendri

Witam,

Wiem, że to znacznie powyżej granicy cenowej, którą podałeś, ale może przy aktualnym kursie dolara warto się zastanowić? Te dwie propozycje poniżej oprócz faz księżyca mają dzień miesiąca i tygodnia. I są oczywiśie nowe i na gwarancji.

Berney-blondeau 945 USD

Epos 885 USD

Pozdrawiam

Jendri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Berney-blondeau 945 USD

Epos 885 USD

Pozdrawiam

Jendri

 

Witaj, Jedrus. Podrzuc mi namiary na te zegarki, moze bede zainteresowany? To Valjoux 7751? (dam Ci ponosic troche, jak sie nie bedziesz wstydzil z takim szajsem pokazac na miescie :) )

 

Ucaluj Gucia ode mnie. Wuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jendri

Wszystkie znalezione na niezawodnej - zazwyczaj - stronie www.skw.net Ale wstyd się przyznać :oops: , nie wiem jaki mają mechanizm. Chyba Valjoux, ale musisz sprawdzić na stronach producentów.

Pozdrawiam i jednocześnie witam na forum :)

Jendri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A Roamer Golden Days za 253 euro?

 

8) Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.