Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość McIntosh

Nowa koncepcja, nowa strona

Nowa strona internetowa  

37 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą, obecnie rozwijam stronę internetową o Vacheron Constantin. Powoli jednak zaczynam dojrzewać do stworzenia projektu obejmującego swym zasięgiem większą grupę firm zegarkowych. Bez zbędnego ściemniania napiszę, że będą to firmy, które lubię :huh:, a więc oczywiście Vacheron Constantin, F.P.Journe, Audemars Piguet, Maitres du Temps, Breguet i Panerai. W kręgu tematyki strony pozostaną przede wszystkim kwestie techniczne dotyczące mechanizmów oraz komplikacji. Ciekaw jestem jak zapatrujecie się na taki projekt dlatego pozwoliłem sobie dodać do wątku ankietę. Dzielcie się proszę swoimi sugestiami, bo ta strona ma służyć miłośnikom zegarków. Oczywiście będzie ona (tak jak do tej pory) hobbystyczna, niekomercyjna, pozbawiona reklam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozszerzaj... zrób innym marką bliźniacze strony - z tym samym układem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestie techniczne strony "wielomarkowej" zagłosowałem za rozszerzeniem. Z przyjemnością poczytam o innych (wielu) firmach w jednym miejscu i pod jednym adresem. Jeśli dobrze zrozumiałem Twoje intencje, chcesz pod jednym adresem umieścić opracowania dotyczące kilku firm zegarkowych.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pomijając kwestie techniczne strony "wielomarkowej" zagłosowałem za rozszerzeniem. Z przyjemnością poczytam o innych (wielu) firmach w jednym miejscu i pod jednym adresem. Jeśli dobrze zrozumiałem Twoje intencje, chcesz pod jednym adresem umieścić opracowania dotyczące kilku firm zegarkowych.

 

Dokładnie tak. Oczywiście zmieni się też nazwa domeny. Firm nie będzie aż tak wiele - pięć, góra sześć, przy czym dwie z nich to prawdziwe perełki. Mam na myśli F.P.Journe i Maitres du Temps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co stoi na przeszkodzie, żebyś to wszystko pisał, publikował i zawierał na naszej stronie ?? na CHRONOS24.pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzać gdyż niekomercyjne projekty są i będą dla mnie zawsze najlepsze.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za rozszerzeniem, ale pod warunkiem, że znajdziesz czas aby pisać o kilku firmach. Lepiej pisać dogłębnie o jednej niż "po łebkach" o kilku.

 

Anyway, powodzenia :huh:


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jestem za rozszerzeniem, ale pod warunkiem, że znajdziesz czas aby pisać o kilku firmach. Lepiej pisać dogłębnie o jednej niż "po łebkach" o kilku.

 

Anyway, powodzenia :huh:

 

Będę się starał. Poza tym, Klubowicze znają mnie już chyba z tego, że jak mam puścić jakiegoś gniota, to wolę nic nie pisać. Być może częstotliwość pojawiania się artykułów nie będzie zbyt wysoka, ale każdy będzie dopracowany i dobry merytorycznie.

 

A co stoi na przeszkodzie, żebyś to wszystko pisał, publikował i zawierał na naszej stronie ?? na CHRONOS24.pl ?

 

Nie wiem czy musimy o tym pisać publicznie. Już raz napisałem na Forum o wątpliwościach co do kierunku w jakim zmierza Chronos24 i dostało mi się za to. Uważam, że Chronos24 powinien się określić co do zakresu tematu jaki chce poruszać oraz profilu. Szybkie uszczegółowienie. Zakres tematu - albo portal wali papkę marketingową, albo tworzy poważne opracowania o tematyce zegarkowej oparte nie tylko na teorii, ale i własnych wnioskach. Profil - albo portal koncentruje się na poważnych firmach z Haute Horlogerie albo na jakichś dziwnych tworach typu Nixon. W Chronos24 brakuje mi właśnie ściśle określonego kierunku działania dlatego z portalem jest mi nie po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grupa firm ma być wąska - czyli ograniczona do tych, które wskazałeś czy niewiele więcej - moim zdaniem dobrym kierunkiem byłoby rozszerzenie strony którą obecnie prowadzisz.

Mając wyrobiony pogląd o twoich działniach mogę być pewien, że warto będzie zaglądać na nią często. Powodzenia.

ps

Sporo się już naczytałem o Chronos 24 w kwestiach nie dotyczących waszych artykułów tylko raczej wewnetrznych układów - proszę nie zaczynajmcie koledzy znowu dyskusji na wasze portalowe tematy tutaj. Macie maile, pw etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za rozszerzeniem , pomysł strony z merytorycznymi artykułami nt firm , mechanizmów itd jest jak najbardziej wart realizacji ( oby tylko Ci się chciało :huh: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poczytam o innych markach na Twojej stronie.

Rozszerzaj :huh:


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzięki za wpisy i dobre słowo. W takim razie biorę się do działania :huh:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzaj, resztę Koledzy juz napisali :huh:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Koledzy jestem za rozszerzeniem :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o rozszerzeniu wprawdzie już chyba zapadła, ale i ja przyłączę się do głosów za rozszerzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również za rozszerzeniem


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wpisy i dobre słowo. W takim razie biorę się do działania :huh:.

 

:lol: fajnie będzie poczytać m.in. o F.P.Journe w Jego wyczynach zegarmistrzowskich :( To ciekawa postać!


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście poszerzanie zakresu opracowań na temat kolejnych marek jest bardzo dobrym pomysłem, choć moim zdaniem warto wyraźnie rozgraniczyc działy tyczące się poszczególnych firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Oczywiście poszerzanie zakresu opracowań na temat kolejnych marek jest bardzo dobrym pomysłem, choć moim zdaniem warto wyraźnie rozgraniczyc działy tyczące się poszczególnych firm.

 

Będą rozdzielone. Już pracuję nad menu :huh:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kręgu tematyki strony pozostaną przede wszystkim kwestie techniczne dotyczące mechanizmów oraz komplikacji. Ciekaw jestem jak zapatrujecie się na taki projekt dlatego pozwoliłem sobie dodać do wątku ankietę. Dzielcie się proszę swoimi sugestiami...

Mcintosh. A mnie się ckni, coby na naszym forum więcej takich tematów i wątków było.


"Każdą rzecz pięknie uczynił w jej czasie. Nawet czas niezmierzony włożył w ich serce,

żeby człowiek nigdy nie zgłębił dzieła, które prawdziwy Bóg uczynił od początku do końca."

(Kazn. 3:11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, tu nie ma co się pytać. Tu trza rozszerzać! :huh:

Ja z przyjemnością czytam Twoje opracowania i jestem pewien, ze się nie zawiodę w "rozszerzeniu".

Trzymam kciuki i pozdrawiam


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzięki, dzięki :lol:. Plan mam dość ambitny, w sumie wziąłem 7 firm. Vacheron, Journe, Patek (he, he, tutaj nie wiem co mi do głowy strzeliło :huh: ), Breguet, Audemars Piguet, Maitres du Temps i Panerai. Na tym będę się koncentrował no i mam nadzieję, że po jakimś czasie uda mi się stworzyć fajną stronkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególne dzieki za Patka :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.