Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda na forum nie wyceniamy zegarków, ale myślę, że w tym przypadku możemy zrobić wyjątek - wartość zerowa, handel podróbkami jest w Polsce prawnie zabroniony.

ok, dziki za odpowiedź i wycene ;)

czy znacz może odpowiedź na 2 pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tej podróby instrukcja ustawiania godziny jest prosta: walisz zegarkiem mocno o twardą powierzchnię i patrzysz co odpadło. I tak do skutku. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tej podróby instrukcja ustawiania godziny jest prosta: walisz zegarkiem mocno o twardą powierzchnię i patrzysz co odpadło. I tak do skutku. ;)

Ale kolega pomocny :)

 

Przy takiej podróbie to nikt z instrukcją nie pomoże. Próbuj sam albo lepiej go wyrzuć.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę jeszcze zrozumieć kogoś, kto nie wie, że ma podróbę i chce na forum się dowiedzieć jak jest. Jednak jeśli ktoś już wie, że ma podróbę, a próbuje dowiedzieć się ile za to dostanie, czyli zakłada, że popełni przestępstwo, to nie zasługuje na lepszą odpowiedź. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba, zła wskazania na małej tarczy po lewej stronie. Typowe dla podrób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zegarek oryginał. Sprzedawca sprawdzony i polecany. Sam kupiłem u Niego 2 zegarki i było bez problemu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tego pierwszego sprzedawcę spokojnie można zgłosić, gdyż piszę w aukcji, że zegarek jest oryginalny, mam rację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tego pierwszego sprzedawcę spokojnie można zgłosić, gdyż piszę w aukcji, że zegarek jest oryginalny, mam rację?

Hmm, napisałem do niej maila , czy zegarek posiada gwarancję. Dostałem odpowiedz , że zegarki nie posiadają gwarancji , gdyż są powystawowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda w porządku. Jeśli ma to dla Ciebie znaczenie to dopytaj o warunki gwarancji. Na moje oko gość daje "tylko" swoją gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koledzy, co się dziwicie? Tego jest naprawdę dużo na allegro. Pal licho świadomie sprzedających podróbki, bo nawet jak zgłosi się allegro, to wystawi drugi raz i trzeci i czwarty. Najgorzej jest ze zwykłymi ludźmi, którzy autentycznie myślą, że to oryginał. Im nie wytłumaczysz, że po prostu dali się nabrać i kupili nic nie wartą podróbkę...


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koledzy, co się dziwicie? Tego jest naprawdę dużo na allegro. Pal licho świadomie sprzedających podróbki, bo nawet jak zgłosi się allegro, to wystawi drugi raz i trzeci i czwarty. Najgorzej jest ze zwykłymi ludźmi, którzy autentycznie myślą, że to oryginał. Im nie wytłumaczysz, że po prostu dali się nabrać i kupili nic nie wartą podróbkę...

Trzeba coś z tym zrobić bo tak nie może być, ja miałem jeden patent na to żeby zrobić aukcje na której jest napisane o oszustach żeby uważano na nich i że w razie wątpliwości zwracać się na forum :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co można zrobić? Allegro kasuje takie aukcje, ale one są jak łeb hydry - skasujesz jedną, wyrastają następne.

 

Powiem szczerze, że nie jest mi żal tych osób, które kupują podróbki. Te podróby są tak łatwo odróżnialne od oryginału, że wystarczyłoby przed kupnem choć raz zajrzeć do Internetu, żeby samemu tą podróbę zidentyfikować. A jeśli komuś się nie zapala lampka ostrzegawcza no to trudno...


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.