Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

O tym samym pomyślałem - edytowałem poprzedniego posta, kiedy Ty pisałeś swojego. ;) Moim zdaniem żółta wersja jest o wiele bardziej czytelna. Miałem i miło go wspominam, ale był dla mnie nieco za duży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że to średnia półka jeśli chodzi o rozmiar, po prostu ja mam malutki nadgarstek (16 cm). ;) PRG-550 jest jeszcze większy.

 

Protrek jest bardziej funkcjonalny, ale brakuje mu synchronizacji radiowej, a to całkiem przydatna funkcja - być może bardziej Ci się przyda niż termometr czy kompas. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie brakuje mu tej jednej funkcji, ale on tak zwyczajnie bardziej mi się podoba :) chociaż wiem że to przydatna funkcja. Co sądzisz o PRW 2500 lub GW 9230?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie ma tematu, bo zegarek ma się przede wszystkim podobać, a przy odrobinie szczęścia trafisz egzemplarz który będzie śpieszył nie więcej niż kilka sekund miesięcznie. :)

 

Co sądzisz o PRW 2500 lub GW 9230?

Nie lubię cyfrowych Protreków poza nielicznymi wyjątkami, a w przypadku 9230 moim zdaniem bez sensu dopłaca się względem normalnej wersji - bierz pod uwagę, że negatywny wyświetlacz rzadko kiedy w rzeczywistości wygląda tak ładnie jak na zdjęciach. Zdecydowanie wolałbym 550 albo 3500, ale to Tobie zegarek ma się podobać i jeśli ten warunek jest spełniony to będą równie dobre. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginały oba. Przecież to ten sam zegarek, ten sam kolor. Pada inne światło i ot cała tajemnica  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to światło chyba mnie zmyliło  :mellow: dzięki za pomoc;) Teraz kwestia czy warto, czy patrzeć za czymś innym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na tego? http://allegro.pl/zegarek-casio-ef-546d-1a1v-edifice-nowosc-i3795479209.html - tylko tu nie zmienisz na pasek.

To może ten: http://allegro.pl/zegarek-casio-ef-547d-1a1v-edifice-nowosc-i3785676954.html - tutaj śmiało założysz pasek.

IMO lepiej kupić na bransie i założyć pasek jak wolisz paski. Cena nie znacznie większa a sama bransa jest droga a może kiedyś się przyda lub opchnąć  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego to spoko bransolety nie jakieś blaszki..


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych modelach bransolety są naprawdę świetne. Już sama waga daje poczucie, że nosi się kawałek stali a nie zwijanki z blachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rocznik 97 (konto junior) i zdjęcia zrobione przez syna.. ale grubo szyta ta aukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-100 to już leciwy model, chyba nawet już nieprodukowany, a więc istnieje ryzyko dostania egzemplarza już "przeleżakowanego".

 

GAC-100 jest dużo większy, to jeden z największych G-Shocków. Duża wskazówka to sekundnik chronografu (stopera) i działa tylko po jego uruchomieniu. Wraz z nią działa górna (1/20 sekundy) oraz dolna tarczka (minuty i godziny). Natomiast lewa tarczka to podstawowy sekundnik zegarka.

 

Co do ofert to wszystko wygląda w porządku (sklep), ale w przypadku GAC-100 lepiej dorzucić kilka zł i brać z oficjalnej dystrybucji z lepszą gwarancją: http://allegro.pl/zegarek-casio-gac-100-1aer-g-shock-gw-cala-pl-waw-i3791456795.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslałem ze ta duża wskazówka jest od sekund :( szkoda byłoby super jakby ona chodziła.Od dłuższego czasu oglądam aukcje zegarka Casio G-100-1BV i musze powiedzieć ze naprawde dużo ludzi kupuje ten zegarek.

Ciekawe czy patrzą na cene czy na wygląd.

''Seven'' a dużo wiekszy jest ten GAC-100 od G-100 pytam bo na żywo nie widziałem jednego i drugiego??????????????

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu wertuję allegro w poszukiwaniu jakiegos fajnego zegarka, staram się porównywać zegarki wizualnie jak i ich ceny z innymi. Niestety jednak nie mam do konca pewnosci czy dany zegarek jest na 100% oryginalny. 
Byłbym wdzięczny za odrobinę pomocy w tej materii. 
Dla przykładu upatrzyłem sobie taki zegarek: http://allegro.pl/zegarek-casio-ef-550d-7av-i3844168535.html 
Cena jaka znalazlem usredniajac to 500zł sprzedawca ma ponad 200 komentarzy i zajmuje się sprzedażą zegarków, podobno sprowadzanych z anglii. 
Mógłby mi ktos pomóc z ocenie autentycznosci zegarka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich właśnie ofert powinieneś unikać. Prywatne konto, żadnej wzmianki o oryginalności i oczywiście licytacja - kto sprzedaje nowe zegarki na licytacji??? Na 100% podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzik jak Ci się podoba ten model to bierz tu: 

http://allegro.pl/zegarek-casio-ef-550d-1av-nowosc-orginal-i3851898901.html

Sprawdzony sprzedawca. Jak nie ten to może coś ci się spodoba innego.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

Kornel91 Sprzedawca owszem sprawdzony ale cena za jaka może kopić ten zegarek jest ponad polowe wyższa niż  na tej licytacji obecnie. A zegarek polonizował bym czy to faktycznie podróba..

Uzik najlepiej jakbyś poprosił gościa o więcej dokładniejszych zdjęć samego zegarka i porównał je sobie ze zdjęciami w googlach. Poproś też o zdjęcie wszystkich papierków które powinny być z zegarkiem instrukcja w kilku językach karta gwarancyjna i jeszcze kilka innych świstków o ile je posiada. Jeśli ich nie ma to był bym ostrożny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayo ef-550d z tej aukcji to na 100% podróba!!! Już po tym zdjęciu to widać, oryginał nie ma niebieskiej folii na bransolecie, pokancerowane pudło, wykonanie nakładanego elementu na tarczy. Poczytaj o podróbach tego modelu, bo ile można wałkować ten sam temat!
Zobacz jego pozostałe aukcje, również podróby.

Jak sam napisałeś, licytacja obecnie to połowa ceny od daymon, który i tak sprzedaje ten zegarek bardzo tanio. Już nawet to wskazuje, że coś nie halo.
Powtórze jeszcze raz oryginalnego, nowego ef-550d nie kupisz się taniej niż za ponad 500zł, ef-500bk-rbsp nie jest już produkowany i sprzedawany. Jeśli nawet znajdzie się gdzieś ostatni egzemplarz modelu limitowanego, to cena to ok. 1000zł.

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos_ mnie też już wkur..ają  te ciągłe niedowierzania. Poczytajcie kilka stron tematu i nie korzystajcie z tych niby okazji. 

A jak chcecie chodzić w tych śmieciowych zegarkach to po co się pytać. Lepiej licytować...

 

Mayo jak lubisz polemizować nie ma sprawy kup za połowę ceny i roz..b później złom.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety moda na kolorowe G-shocki pociągnęła za sobą zalew rynku podróbkami robionymi z wanienek. A lud to kupuje, bo nieważne parametry, a napis. G-shock, Nike, Adidas itp.

 

A z drugiej strony dziwi mnie np. to, że ktoś myśli, że podróbki sprzedaje legalny sklep dający dwu- lub trzyletnią gwarancję i rachunek...


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

kornel91 Nie mam zamiaru kupować, wyraziłem swoje zdanie gdyż po tej fotce która nie jest dość spora i marnej jakości nie jestem w stanie stwierdzić czy to oryginał czy nie dlatego zasugerowałem chłopakowi żeby poprosił o dodatkowe zdjęcia i sam to ocenił. 

 

Pablos_ faktycznie wszystkie pozostałe aukcje są identyczne wiec niema co..

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.