Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miczel1

Z jednej strony to facet ma racje ze sa ludzie których nie stac na orginał.Rozumiem tu sprzedaż podróby za te 40-50zł ale sprzedawanie podróby Froga za 550 zł to już jest napewno jawne walenie w człona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu Nowy i mam pytanko.mam do kupienie Casio ga100 i chciałbym się dowiedzieć czy to oryginał

post-69160-0-74102100-1390937203_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to facet ma racje ze sa ludzie których nie stac na orginał.Rozumiem tu sprzedaż podróby za te 40-50zł ale sprzedawanie podróby Froga za 550 zł to już jest napewno jawne walenie w człona :)

Facet sprzedaje bo chce zarobic - proste ale wredne.

Natomiast nie rozumiem kupujacych jesli wiedza ze to podroba.

Jak mozna udawac cos przed kims?

Jesli mnie nie stac na g-shocka to kupuje inny, tanszy.

Nie wyobrazam sobie latac w rolku i udawac goscia przy kasie. Jak ktos powiedzialby - to podroba, spalilbym sie ze wstydu.

Sorki za brak polskich znakow ale tworze na tablecie corki i ... nie wiem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu Nowy i mam pytanko.mam do kupienie Casio ga100 i chciałbym się dowiedzieć czy to oryginał

Tyl wyglada na fejk, ale wrzuc front zdjecia aby rozwiac watpliwosci :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast nie rozumiem kupujacych jesli wiedza ze to podroba.

 

Może jestem wredny, ale cieszę się, gdy takiemu "G-shock" zamoknie przy lada zanurzeniu w wodzie. Może w końcu zrozumie na czym polega różnica między podróbą a oryginałem G-shocka. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok bo ja mam dwa Casio i mam z tyłu napisane taki małym numerki chyba to są daty ale nie pamiętam A ten jednak nie ma

post-69160-0-28948600-1390938431_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi czy musi być wbity ten numer z tyłu oznacza numer partii i datę produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te numery wybijane są tylko na modelach z solarem.

 

Każdy sklep na allegro sprzedaje oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak można sprawdzić na zegarku datę produkcji?

CASIO GR-8900A

Jest taka możliwość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem GX-56 :) i obecnie planuję zakup gw-a1000 jako drugiego modelu, wpadła mi w oko oferta z dalekiego wschodu o której pisał kiedyś seven cena w granicach 1200 -1300 pln bardz prosze o opinie czy poniższy sprzedawca jest wiarygodny i czy nie oferuje podróbki, a tak BTW skąd tak duża różnica w cenie

http://www.ebay.pl/itm/CASIO-G-SHOCK-TRIPLE-G-RESIST-MULTIBAND-6-GW-A1000D-GW-A1000D-1ADR-SOLAR-POWER-/261253345370?pt=AU_Watches&hash=item3cd3e9b05a#ht_8025wt_1161

 

pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem GX-56 :) i obecnie planuję zakup gw-a1000 jako drugiego modelu, wpadła mi w oko oferta z dalekiego wschodu o której pisał kiedyś seven cena w granicach 1200 -1300 pln bardz prosze o opinie czy poniższy sprzedawca jest wiarygodny i czy nie oferuje podróbki, a tak BTW skąd tak duża różnica w cenie

http://www.ebay.pl/itm/CASIO-G-SHOCK-TRIPLE-G-RESIST-MULTIBAND-6-GW-A1000D-GW-A1000D-1ADR-SOLAR-POWER-/261253345370?pt=AU_Watches&hash=item3cd3e9b05a#ht_8025wt_1161

Nie znam tego sprzedawcy, więc na pewno nic nigdy o nim nie pisałem... Niemniej wszystko wygląda w porządku.

 

Cena bez rewelacji, droga wysyłka, nie wiem jak wygląda ryzyko dodatkowych opłat celnych przy tego rodzaju wysyłce z Australii. Tutaj masz w mniej więcej porównywalnej cenie (wysyłka gratis), wspomniane ryzyko możliwe do oszacowania - niskie. ;)

 

http://watchhubs.com/en/casio/656-casio-g-shock-aviation-series-gw-a1000d-1a-gw-a1000d.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę powiedźcie mi czy to jest podróba, mi się wydaje ze tak ale chciałbym się jeszcze upewnić ?

 

974d41b6ec107bbcmed.jpg

 

2b2173e81cbebe52med.jpg

Edytowane przez Patrykk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.