Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ToommeeK

Nie wiem czy na każdego ale tam gdzie ja chciałem kupić jest taka możliwość. http://allegro.pl/zegarek-casio-g-7700-1er-g-shock-gw-pl-wawa-i4452890775.html

Dobra juz wiem jak zwykle napisalem a nie zobaczylem dokladnie w ramce jest 3 lata a nie doczytalem "co nas wyroznia" Dzieki ;) Edytowane przez ToommeeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro.pl/g-shock-casio-gw-9300-nowy-i4535007042.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po linku widać, że to podróba - chyba jeszcze nie widziałem na allegro oryginalnego GW-9300. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po linku widać, że to podróba - chyba jeszcze nie widziałem na allegro oryginalnego GW-9300. ;)

Ja raz widziałem używke w idelanym stanie za 8 paczek ;p

Edytowane przez kacprzak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są zasadnicze czynniki, które determinują zegarek CASIO wizualnie jako podróbę?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, jaki konkretnie model bierzemy pod uwage, kto taki zegarek sprzedaje, ile za niego chce, jaka jest treść ogłoszenia oraz jakie mamy zdjecia do identyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem G-SHOCKA z tego sklepu za pobraniem. Ma przyjść w poniedziałek: http://www.zegarkowy.pl/casio-gw-a1000fc-2a.html 

 

Na allegro ten sklep ma 100% pozytywów, żadnych złych opinii tez nie znalazłem. Nie powinni przysłać jakiejś podróbki raczej. Czy mam się czego obawiać? 

Edytowane przez shnosnas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie trafiłeś w temat, bo tu nie ma mowy o podróbie ;)

Gratuluje, choc mi sie ten akurat model sie nie podoba.

Wole GW-A1000D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Przepraszam. Już usuwam te posty. OK, nie da się. Sprawa dla moderatora. 

Generalnie ostatniego G-SHOCKA miałem w 1996 r. Później bardzo długa przerwa dla różnych Timexów i jak urwał się po 10 miesiącach pasek od najnowszego rugged field chronograph, którego kupiłem w październiku, to postanowiłem wrócić do G-SHOCK, ale patrzę na forum, a tutaj mowa o tysiącach podróbek. Ale z tego, co zdążyłem się zorientować, to kupując w takim oficjalnym sklepie jak ispeed, raczej nie ma szans na zostanie zrobionym w balona. 

Edytowane przez shnosnas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego, co zdążyłem się zorientować, to kupując w takim oficjalnym sklepie jak ispeed, raczej nie ma szans na zostanie zrobionym w balona.

Zgadza się, nie masz najmniejszych powodów do obaw. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiło mnie trochę, że była na sprzedaż tylko jedna sztuka od dłuższego czasu. Sądziłem, że bardziej hurtowo ściągają te zegarki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mają w sklepach w centrach handlowych (timetrend tez)

Ostatnio ogladałem jeden taki i zapytałem, czy gdybym sie zdecydował to mogę dostać zegarek zupełnie nowy, nie z wystawy wymacany itd to dostałem informacje, ze mają na sklepie po 1 sztuce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, OK. Dobrze wiedzieć. Tak przy okazji zauważyłem, że rozbieżność między ceną na Allegro tego samego sprzedawcy 1885 zł a ceną u niego w sklepie 1669 zł jest dosyć duża. Jest ot o tyle ciekawe, że w sklepach w USA ten G-shock kosztuje 600 dolców (cena katalogowa), co daje (po dzisiejszej cenie dolara) nawet więcej niż te 1885 zł. Czytałem tutaj na forum, że są osoby, które ten model sprowadziły jeszcze sporo taniej.  Bardzo dziwne są te wahania ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy możecie mi  powiedzieć, doradzić czy te zegarki nie są podróbkami? Czy ci allegrowicze są pewni i sprawdzeni.Z mojej oceny jak najbardziej , choćby z ilośći komentarzy.


 


http://allegro.pl/zegarek-casio-ef328d-1a5-edifice-stal-sklep-gw3l-i4530129344.html


http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-ef-562d-1a-edifice-chronograf-i4531343242.html


 


Z góry dziękuje za odpowiedz 


Pozdrawiam.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.