Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

a co sądzicie o tym zegarku

 

 

sprzedawaca oferuje kąkretnie ten o jest na filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Sądzimy to co zawsze.Jak sprzedawca wkleja link a nie swoje foty to handluje końskim shitem w niedzwiedziej dupe ....Proste ? Git :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Przyznaję, że nie przeczytałem całego wątku, ale powie mi ktoś jak to jest, że w polecanych sklepach azjatyckich można kupić Seiko, Orienta, Citizena w połowie ceny z allegro. Jak nam doliczą cło i vat to i tak wychodzi sporo taniej. A Casio ciężko jest kupić w takiej cenie w jakiej sprzedają "przedsiębiorcy płacący podatki".

dla przykładu:

http://allegro.pl/zegarek-casio-ef-539d-7avef-edifice-gw-pl-wawa-i4823075166.html

318zł "super sprzedawca, super komentarze" zegarki z serii ef-539 kosztują na clicku ok. 100$. czyli z podatkami więcej niż w Polsce. a Casio w tych cenach jest pełno - ten jest tylko przykładem.

a ten sam zegarek w "oficjalnym sklepie Casio" 499zł

http://casio.strefamarek.allegro.pl/zegarek-casio-edifice-ef-539d-7avef.html

 

o co w tym chodzi? nie chcę nikogo oskarżać / pomawiać, ale po prostu chciałbym wiedzieć czy ktoś się orientuje jak to wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sokolow tak to jest, że TT chce zarobić dużo na jednym zegarku. Bigben też bierze od zibi a cena 318 zł. Nadrabia ilością nie ceną a też na pewno zarabia. W azjatyckich sklepach też można często kupić taniej Casio ale te droższe modele. Przez to, że dolar droższy to i te tańsze modele tak wychodzą. Ja kupiłem GW-9400 w Singapurze i nawet z cłem i Vatem troszkę oszczędziłem. Jedyny minus to gwarancja na rok. 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak staram się to sobie wytłumaczyć... bo uznać, że całe allegro ma podróby to lekka masakra.

 

tylko po prostu dziwi mnie, że dla przykładu Seiko 5 kosztujące 65$ kosztuje w Polsce tyle samo co przykładowe Casio (330zł). czyli to Casio musi kosztować sprzedającego podobnie? to gdzie je w tych cenach znaleźć poza alibabą? Casio się aż tak dobrze sprzedaje, że mogą kupić je na tony / kontenery i dostać taką obniżkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam pytanie "świeżej" koleżanki:Lilianka:

(04 grudzień 2014 - 12:47) comment_edit.png folder_edit.png

Chciałabym poprosić kogoś aby zamieścił ten post w temacie o podróbkach Casio, chcę kupić chłopakowi zegarek do 200 zł na urodziny. On mówił o markach Casio, Timex, adriatica i atlantic, edifence, ale nie widzę w tych cenach nic co podobałoby mu się. Chodzi głównie o zegarek z czarną tarczą i najlepiej multidatą. Bransoleta czy pasek nie mają znaczenia. Prosiłabym o napisanie czy to są podróbki, a jeśli tak to może zaproponowanie jakiegoś innego zegarka który miałby czarną tarczę z multidatą. Ja się kompletnie na tym nie znam, więc proooszę o pomoc:)
1) http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-edifice-ef-305-sklep-promocja-i4823012536.html dziwny pasek z tworzywa sztucznego, ale ładna tarcza z multidatą (nie kicz?).
2) http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-mtp-1192e-multidata-3l-gw-i4838931020.html?source=mlt ładny pasek i zegar, ale dziwi mnie cena - tani.
3) http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-elegancki-multidata-promocja-i4846096674.html
ładny pasek i tarcza, trochę inny od tego wyżej.
4) http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-mtp-1191a-1a-prezent-i4822840094.html ładna tarcza, ale nie wiem czy ta bransoleta nie wygląda tandetnie (może to kwestia światła)
5) http://allegro.pl/meski-zegarek-casio-mtp-1246d-multidata-promocja-i4845143633.html ładna tarcza, bransoleta, trochę inny niż wyżej.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zegarki z w/w linków to oryginały. W tej kwocie to rzeczywiście w grę wchodzi tylko marka casio - dobry kierunek.

Ciężko będzie coś doradzić, mam na myśli jaki konkretny model. Najlepiej wybrać to co się podoba, bo jakością i funkcjonalnością w tej kwocie będą podobne  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Fiu fiu sam moderator fiu fiu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów:

- rodzaj montowania paska/bransolety  - np w opcji nr 1,3 - chłopak będzie zdany na ten jedyny pasek/branse i nie będzie miał za bardzo opcji wymiany (na inne) czy pobawieniem się paskami (no chyba że ktoś dorobi - ale to koszta)

- wielkość koperty - pozycja nr 2,3,4  to mikrus jak na dzisiejsze czasy 36mm średnicy (dziś to damka prawie) - wiele zależy od wielkości nadgarstka

 

a zegarki w tej cenie całkiem całkiem - zerknąłbym też w kierunku seiko - lorus - jr springs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dziękuję bardzo , a jeszcze gościu mi wciskał od któregoś  że trochę gwarancji zostało ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-100, mała wskazówka stercząca do góry i niska cena = PODRÓBA.

Obecnie jakieś 80% na olx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-100, mała wskazówka stercząca do góry i niska cena = PODRÓBA.

Obecnie jakieś 80% na olx.

Ostatnio widziałem na OLX podróby GA-100 z poprawnie wyglądającą wskazówką (w dobrym położeniu przyklejona ;)) , coraz lepiej im to idzie  :unsure:

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wskazówka na baczność to 99% szans, że podróba :)

Przez te podróby i ich obecność na każdym kroku sprzedałem swój oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Ja to nie wiem...No kto szuka g-socka za 130 i to nowego? Rozumiem ludzi którzy kupili za 300 z pudełkiem,z jakimis papierami nie od tego modelu,podróbe w orginalnym pudełki itd...poprostu nie znali sie i dali się naciać,ale tych co szukają mega okazii nigdy mi nie bedzie szkoda!!!!

Zegarek za 120zł gdy nowy NAJTANIEJ 300zł,buty Nike airmax za 130 gdy nowe 400zł a passat TDI co ma nalatane  z 500 tyś oni kupują ze 120tyś przebiegu :(  a puźniej płacz ze ich oszukali !!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.