Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

GA100 pewnie nigdy nie zabraknie więc jeszcze zdążysz to zrobić.

 

Mnie morze podrób tego modelu skutecznie zniechęciło do jego posiadania i noszenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dość długo polowałem na Casio gw-4000 nie chciałem kupować nowego, bo jak dla mnie cena trochę za wysoka ok.1000zł. na Allegro, nie wspomnę o sklepach stacjonarnych, no i udało mi się kupić ten model na Allegro, oczywiście jest używany, kupiony został w Time-Trend na początku 2014r. Posiada również wypisaną gwarancję.

Zegarek jednak ma wadę datownik wskazuję datę połowicznie czyli np. połowę 17 i połowę 18 (dodałem zdjęcie jak to wygląda), myślę że skoro zegarek posiada gwarancję, i jak twierdzi sprzedający nigdy nie był otwierany, to nie będzie problemu z naprawą. Czy jeśli zegarek został zakupiony w Toruniu w Time-Trend to czy gwarancja jest ważna na terenie całego kraju ???

Moglibyście "rzucić okiem" na dane zegarka, czy Waszym zdaniem jest to oryginał ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest oryginalny, gwarancja jeśli jest zibi to ważna na terenie całego kraju.

Datownik rzeczywiście coś nie bangla, spróbuj może ręcznie go bujnąć  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję ręcznie, tylko nie wiem jak ???  Jeszcze go nie mam, czekam właśnie na kuriera, a piszę już teraz, bo wolałem rozwiać swoje wątpliwości.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest przypadkiem tak ze data zmienia się stopniowo miedzy godzina 12 a np 5 nad ranem?


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie mechanik, żeby data przez pół dnia się kręciła  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli że ona zmienia się w tym modelu od razu po wybiciu 12 i trwa to z 3 sekundy?

Jeśli tak to spoko.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wertując internet w poszukiwaniu podobnego objawu, znalazłem podobny problem tylko w modelu gw-3000, a z tego co mi wiadomo to między tymi dwoma modelami jedyna różnica to wygląd, środek jest ten sam (oczywiście sugeruję się tym co wyczytałem w sieci). No i właśnie jak wspomniałem, użytkownik gw-3000 opisywał, że miał podobny problem, a stało się to podczas przechodzenia przez bramki na lotnisku, po kontakcie ze sprzedawcami Casio UK i instrukcji od nich udało się zegarek naprawić wciskając odpowiednie guziki. Nie wiem na ile to prawda, ale warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz temat, w którym znajdziesz opis jak manualnie posługiwać się tym modułem.

Nie jestem pewien czy w Twoim jest taki sam moduł jak w GW-3000 ale możesz popstrykać i sprawdzić. Może ustawienia będą analogiczne.

Wejdź do ręcznego ustawiania godziny i daty i sprawdź czy datownik działa prawidłowo.

Jak naprzestawiasz to nic się nie stanie bo w nocy synchronizacja ustawi zegarek prawidłowo.

powodzenia.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/87223-pytanie-o-g-shock-gw-3000-1aer-mod-5121/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Waldzior.

Jak tylko zegarek dojdzie, na pewno wypróbuję sposób z podanego przez Ciebie linku.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo... to kupiłeś go okazyjnie z tą wadą jakoś bardzo tanio czy jak?

Pytasz troche po fakcie chyba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem za niego łącznie z wysyłką 450zł. Zegarek został zakupiony na początku 2014r. oczywiście posiada wypełnioną gwarancję, więc wydaję mi się, że jest to dobra cena ??? Co do tej wady, to zdaję sobie sprawę, że mogę oddać zegarek na gwarancję, ale właśnie wyczytałem, że ktoś miał podobną usterkę i naprawił to samemu, dlatego o to zapytałem, bo może uda się również go naprawić samemu i nie będę musiał oddawać go na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się dołączę, nauczony w innej sprawie, jak jest gwarancja to korzystaj z niej, co byś nie ingerował w zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydawało ale wolałem się skonsultować. piowa ile max warto zapłacić za ten model?


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stanie bdb dałbym 200 pln. A ten jest trochę używany. 8-(

W opisie jest DW-6600, a na deklu DW-9000.

MSZ skrzydełka są niewygodne na duży nadgarstek.

 

Chyba wolałbym dołożyć 150 pln i kupić GD-400, który nawiązuje do klasyki z lat 90-tych. 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydawało ale wolałem się skonsultować. piowa ile max warto zapłacić za ten model?

Ja ostatnio sprzedałem nówkę DW-9052 (identyczny ale w ładniejszej wersji kolorystycznej moim zdaniem) za 130 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo... to kupiłeś go okazyjnie z tą wadą jakoś bardzo tanio czy jak?

Pytasz troche po fakcie chyba..

  

Zapłaciłem za niego łącznie z wysyłką 450zł. Zegarek został zakupiony na początku 2014r. oczywiście posiada wypełnioną gwarancję, więc wydaję mi się, że jest to dobra cena ??? Co do tej wady, to zdaję sobie sprawę, że mogę oddać zegarek na gwarancję, ale właśnie wyczytałem, że ktoś miał podobną usterkę i naprawił to samemu, dlatego o to zapytałem, bo może uda się również go naprawić samemu i nie będę musiał oddawać go na gwarancję.

To nie jest żadna wada. Datownika nie trzeba naprawiać, tylko wyregulować. Każde Casio z niezależnym napędem datownika posiada taką opcję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

 

To nie jest żadna wada. Datownika nie trzeba naprawiać, tylko wyregulować. Każde Casio z niezależnym napędem datownika posiada taką opcję. :)

Przepraszam, że tak późno odpisuję, ale Wiecie Święta...

Co do Twojego postu Seven, właśnie tak zrobiłem, oczywiście sugerowałem się twoim poradnikiem dotyczącym modelu GW-3000 1AER który podsunął mi Waldzior i dzięki temu udało się, wszystko śmiga jak należy i naprawdę jestem z niego póki co mega zadowolony, tym bardziej, że na ręce prezentuję się pierwszorzędnie.

Edytowane przez kuku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie to jest oryginał?

post-51912-0-28008300-1419766594_thumb.jpg

 

Z góry dziękuję za odpowiedz.

 

Pozdrawiam,

Mateusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.