Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Też go widziałem :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno kupiłem mojego pierwszego G-shocka, z tego co wiem to często podrabiany model i chciałem się dowiedzieć czy mam oryginalny zegarek czy to jakaś dobra podróba.

 

http://i.imgur.com/FDnLsTD.jpg

http://i.imgur.com/DXahAFa.jpg

http://i.imgur.com/koCb6n0.jpg

http://i.imgur.com/zGrcToC.jpg

http://i.imgur.com/mRx8WXj.jpg

http://i.imgur.com/b9625za.jpg

 

Dzięki z góry za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie, w sumie odpowiedź jest dość oczywista ale chcę mieć pewność. Mianowicie pasek w tym zegarku też jest oryginalny prawda? ten model ma taki pasek? Często ludzie się mnie pytają czy on nie powinien mieć tego gumowego paska zamiast materiałowego.

Edytowane przez Dubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie, w sumie odpowiedź jest dość oczywista ale chcę mieć pewność. Mianowicie pasek w tym zegarku też jest oryginalny prawda? ten model ma taki pasek? Często ludzie się mnie pytają czy on nie powinien mieć tego gumowego paska zamiast materiałowego.

Jest oryginalny, jest kilka modeli (bodajże 3) tej serii które w oryginale występują na tego typu pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolor Ci odpowiada to możesz śmiało brać cena całkiem nie zła..

Podobno jak się przebarwi to wygląda lepiej jak nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie, w sumie odpowiedź jest dość oczywista ale chcę mieć pewność. Mianowicie pasek w tym zegarku też jest oryginalny prawda? ten model ma taki pasek? Często ludzie się mnie pytają czy on nie powinien mieć tego gumowego paska zamiast materiałowego.

Oryginalny ale można kupić tez gumowy do tego modelu. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby GA100 miał WC i TS był by zegarkiem idealnym :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie nie wiem ja to z lakierowanym g shockiem jest, głównie podoba mi się cena :-)

Co do zegarka jak g shock zamierzam używać bez obaw że coś się z nim stanie, i tu właśnie jak lakier zbiera kurz, obicie (pewnie) itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie nie wiem ja to z lakierowanym g shockiem jest, głównie podoba mi się cena :-)

Co do zegarka jak g shock zamierzam używać bez obaw że coś się z nim stanie, i tu właśnie jak lakier zbiera kurz, obicie (pewnie) itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby GA100 miał WC i TS był by zegarkiem idealnym :)

Liczba podrób tego modelu wzrosłaby wtedy o minimum 300%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie nie wiem ja to z lakierowanym g shockiem jest, głównie podoba mi się cena :-)

Co do zegarka jak g shock zamierzam używać bez obaw że coś się z nim stanie, i tu właśnie jak lakier zbiera kurz, obicie (pewnie) itp

 

Jeśli w zegarku podoba Ci się głównie cena to ja nie mam wiecej pytań..  :lol:

Lakierowane, kolorowe G to zegarki głównie modowe,  mają pasować do ciuchòw, wyrażać osobowość itp jeśli zamierzasz  używać zegarek w warunkach extemalnych to lepiej wybierz klasyczną matową czerń. 

Czerń jak to czerń do wszystkiego pasuje i nie bedziesz mieć problemów z przebarwieniami, rysami na lakierze itp..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam  lakierowanego czarnego G8900 tyram go w pracy i jak na razie jest ok.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że podoba mi się cena to chodzi mi o to że mam kilka modeli które mi się podobaja ale cena jednak przekracza burzeat a ten właśnie sie mieści w budrzecie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz  ;)  Napisałeś w taki sposób ze wniosek mógł być tylko jeden..  :)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za skróty WC i TS? Sorki ale nie siedzę w tym kompletnie, zawsze miałem Edifice, na G zdecydowałem się dlatego żeby móc go używać w pracy bez obaw i akurat padło na GA-100MC-Aer bo chciałem jakiegoś analoga ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WC (waveceptor) to synchronizacja zegarka falami radiowymi z zegarem atomowym.

TS (tough solar) zegarek zamiast baterii posiada akumulator ładowany za pomocą panelu solarnego.

Reasumując, jeśli zegarek posiada obie te funkcje to jest praktycznie bezobsługowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ale jakoś nie są to niezbędne funkcje ;p Mi się tam bardzo podoba ten GA-100MC-1AER, cena też fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre są tak zrobione, że aż oczy bolą. Wg mnie podróbka też powinna mieć swoją jakość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Dzisiaj zrobiło mi sie smutno...Dlaczego?

Bo gość sprzedaje takie coś 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5083248312&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

dop tego jakieś podróby koszulek lacoste,podróbki hublotów i jeszcze dostaje za to pozytywy....560zł za podróbe Hublota i jeszcze pozytyw :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.