Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też tego nie rozumiem.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co rozumieć. Zwyczajnie Ci ludzie nie rozróżniają oryginału od podróby. Dla nas to dziwne, bo jak to, przecież to takie oczywiste, widać na kilometr itp ale ten, kto to licytuje tego nie widzi, gdyż się zwyczajnie na tym nie zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą licytację, aż szkoda, że ludzi tak nabijają w butelkę :/


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic. A jak ludzie kupują podrabiane Omegi czy Rolexy za kilka patyków.. to dopiero wtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to trzeba być już bardzo naiwnym a wręcz głupim  :wacko:

Jak kupujesz zegarek za parę patyków to zasięgasz opinii lub kupujesz u dystrybutora czy osób zaufanych  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś szaro-skóry dealer też próbował wcisnąć "Rolexa", ale nawet nie dyskutowałem i mu pokazałem wtedy G-Shocka G-510D ;)

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

co Panowie wiecie o sklepie zegarkowy.pl ? Zakupiłem tam Mudmana, ale po naczytaniu się o tych wszystkich fake'ach jakoś nie mogę się pozbyć wątpliwości czy kupiłem oryginalny zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro sprzedaje jako rolem, sprawdzony sprzedawca. Zegarki oryginalne z prywatnego importu.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że to ori :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyciski zawsze tak ciężko chodzą w g-shockach? ;)

Nie we wszystkich, ale akurat w tym modelu tak.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Mudman, więc przyciski ciężko chodzą, tak samo jest w G-9300, dopiero po gorącej kąpieli na chwilę lżej pracują ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, co myślicie o tym?

http://allegro.pl/zegarek-gd-x6900tc-5er-g-shock-g-shock-okazja-i5401855706.html

 

Cena zaporowa jak dla tego modelu, dodatkowo już 3 raz aukcja, gdzie ten zegarek przechodzi przez ofert kupna, więc obstawiam że to fake. Jeżeli to już było to sorry, nie przeglądam forum regularnie a akurat czaje się na ten model :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na zdjęciach wygląda na oryginalne  :)

Aczkolwiek sprzedaje jakiś nowy użytkownik, więc różnie może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są ładne, ale śmierdzi mi to na kilometr.Myślę czy nie zaryzykować w sumie, ale zobaczymy co inny powiedzą, może ktoś się z tym już spotkał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się skąd jest i czy można odebrać osobiście. Taki sam model jakiś czas temu miał kolo z Piły i umożliwiał odbiór osobisty, miał też inne super zegary w zadziwiająco niskich cenach, ale niestety miałem za daleko do Piły, żeby to sprawdzić :/


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja podana w aukcji, niestety mam 300km do niego. Zapytam czy wysyła za pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.