Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko co z tego, skoro allegro ma to w du_pie i nic z tym nie robią?

Zgłaszamy i nie ma efektu :angry:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to - zasady i moralność obowiązują tylko do pewnej wartości zysku.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd biorą papiery.

Papiery widać na zdjęciu, że kserokopia kolorowa na A4 zgięta i złożona. A puszka też podróba, zobaczcie na jakość napisów, taka jak na zegarku :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papiery widać na zdjęciu, że kserokopia kolorowa na A4 zgięta i złożona. A puszka też podróba, zobaczcie na jakość napisów, taka jak na zegarku :D

Aleś dopatrzył ;)))

No ale trzeba przyznać, że z rozmachem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lepszych fotach od sprzed. wygląda OK

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak rozpoznać podróbkę? 

kupiłem w styczniu GR-8900A (biały) na crazytime.pl  i szczerze powiedziawszy jestem zrozpaczony obecnym stanem zegarka.

po prostu lakier schodzi i prześwituje kolor zielonkawy, zegarka nie używam i nie używałem  przy jakichkolwiek pracach. tylko codzienne noszenie 

spodziewałem się czegoś innego

Edytowane przez Dejviid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie białe tak mają. Kup sobie nowy bezel i pasek tylko w innym kolorze (czarne są najtrwalsze, czerwone podobno też niczego sobie) i zegarek będzie jak nowy. Przynajmniej te 10 miesięcy wytrzymałeś, byli tacy co rozpaczali (i mieli ku temu powody) już po 3-4 tygodniach od zakupu.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do oryginalności zegarka to na pewno masz oryginał, sprzedawca CrazyTime jest sprawdzony i godny zaufania.

Niestety wersja kolorystyczna która zakupiłeś tak ma niestety.. Zresztą praktycznie każdy biały G po takim czasie będzie wyglądał podobnie. Jedyna rada, to wymiana bezela oraz paska na nowy biały z którym po takim samym czasie będzie to samo lub wymiana na czarny bezel oraz pasek który posłuży zdecydowanie dłużej..  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebarwienia pojawiły się już wcześniej... jednak pracowałem za granicą i nie miałem czasu tego reklamować bo przecież jest 36 miesięczna.

Napisałem do crazytime wyrazy niezadowolenia i poinformowałem reklamacji. 

Wymiana czegokolwiek to przecież nie jest żadne rozwiązanie (sprzęt stracił na wartości, i jeszcze mam inwestować?) to tak jakbym kupił auto w salonie ale musiałbym je pomalować bo ktoś wypuścił biały shit... tego nie było w karcie gwarancyjnej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dejviid my Cię rozumiemy ale najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie to wymiana wspomnianych elementów lub sprzedaż tego zegarka. Temat białych G był wałkowany na forum wielokrotnie (poniżej tylko pierwsze tematy jakie mi wyskoczyły w szukajce) i nie pamiętam, żeby komuś udało się wymienić białe elementy w ramach gwarancji.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/72754-problem-zolkniejacych-bialych-g-shockow/

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102956-bia%C5%82y-g-shock-jak-dba%C4%87-czyli-konserwacja-i-czyszczenie/

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/89804-bialy-g-shock-stracil-kolor/?hl=%2Bbia%C5%82y+%2Bshock

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Zibi wymienil zegarek na inny z powodu zafarbowania bezela

 

Pamietam ze to byly jakies poczatki jak biale zaczely byc modne, moj Gw 6900 po jakis 3 tygodniach mial wszystkie kolory moich bluz i pozwolili mi wymienic na cos innego w tej cenie lub doplacic roznice do jakiegos innego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że te Wasze białe G to zegarki EDC?

Biały G to na lato jako dodatek do stroju  ;)

Jak chcecie używać zgodnie z przeznaczeniem to tylko czarny  :)

Generalnie nie można kupować białego i być jednozegarkowcem, może być jako trzeci czy czwarty zegarek  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byl moj jedyny zegarek wiec wiadomo ze byl EDC.

Tak czy inaczej Zibi stanal na wysokosci zadania, wymienilem na czarnego GA-100 i juz o bialych przestalem myslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.