Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Chińczycy wreszcie porządnie się wzięli za podrabianie G-Shocków, tak jak wiekszość podróbek GA-100 wygląda od razu na fejka, tak ten GA-110 jest już zrobiony z większym przywiązaniem do szczegółów, mało pocieszające...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio GW-1700DE czy oryginalny? 21a2efd9df114d86402b452d3f28ef56.jpg4f6383b6b7f4c6e7bfd1bd292de1b44e.jpg

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku taki model? Co o nim sądzicie? Oryginał? Ponoc przywieziony ze stanów, realna cen tego zegarka? Pomoże Ktoś? Pozdrawiam.

post-64238-0-79741800-1481616217_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba, nawet więcej zdjęć nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nawet nie przypomina Edka, ogólnie dobrze podrabiają Edki i na zdjęciach ciężko o weryfikację ale ten krzyczy z daleka "gufno"  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem ,ze ten zegarek Casio to pewnie h.... , ale nie mam wiecej siana .

Czy to chociaż orginał? .Może zobaczycie Casio tego uzytkownika . Ma on orginały ?

Moze wydolę ze 250 pln na inny jak żyd trochę da jeszcze zarobić siana .Proszę o pomoc .

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-aq-180wd-7bv-10bar-pudelko-i6063258292.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

 

Panowie wiem ,ze ten zegarek Casio to pewnie h.... , ale nie mam wiecej siana .

Czy to chociaż orginał? .Może zobaczycie Casio tego uzytkownika . Ma on orginały ?

Moze wydolę ze 250 pln na inny jak żyd trochę da jeszcze zarobić siana .Proszę o pomoc .

 

Nie jestem purystą językowym, ale jak czytam taki post, to cieszę się, że tego typu "styl" wypowiedzi nadal jeszcze jest egzotyką na naszym forum. Oby tak pozostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego można się spodziewać po normańskim najeźdźcy ;) Nawet ch*ja nie uszanuje :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jestem purystą językowym, ale jak czytam taki post, to cieszę się, że tego typu "styl" wypowiedzi nadal jeszcze jest egzotyką na naszym forum. Oby tak pozostało.

Staram się czegoś takiego nie czytać ale bardzo mnie kłuje w oczy spacja przed znakami interpunkcyjnymi (przed kropką kończącą zdanie, przed przecinkiem czy przed znakiem zapytania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozumiem wy tu wszyscy doktorki ,  prof wykształceni na prywatnych uczelniach . Niektórzy po Sorbonie . Przykładni patrioci żyjący w Polin , ale zadałem proste pytanie licząc na pomoc , a nie na komentarze co sie komu w moim wpisie nie podoba .

Dziękuję panu co mi odpowiedział .

Pozdrawiam profesorow  na tym forum i to tych zwyczajnym bo oni sa lepsi od nadzwyczajnego . Przynajmniej  kiedyś tak było . Pozdrowienia dla Prof Bralczyka .

Ja prosty chłop już starszy  , ale więcej dla tego kraju robiłem jak wy razem wzięci .


Prosze nie odpowiadać bo czytać nie bede i jeszcze raz dziekuje jednemu za merytoryczną pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, ze jestem z zawodu tylko prostym hydraulikiem to rowniez bardzo cenie sobie czystość, poprawność oraz formę naszego polskiego języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie chodzi o poziom wykształcenia, lecz o kulturę językową i osobistą :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli wśród nas Koledzy kryje się autentyczny profesor Bralczyk, który oprócz wyłapywania wszelkich niuansów językowych jest tez wielbicielem na przykład Heuer' ów? I co wtedy? I głupio Mu się pewnie zrobi, ze ktoś wycierał sobie gębę Jego nazwiskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardziej ciekawi cóż to takiego norman100 robił dla kraju... ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardziej ciekawi cóż to takiego norman100 robił dla kraju... ;)

Tu akurat odpowiedz wydaje mi prosta. Wnioskując z wpisu kolegi normana100 pracował wczesniej u jakiegoś rolnika-Żyda przy zbiórce siana. I to siano ułożone w równe snopki to taki Jego wklad dla kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poslugujac sie tabela ktora 15.11 wrzucil w tym watku GitBit odcyfrowalem ze G-shock ktorego obserwuje zostal wyprodukowany w 2008r a legalnie sprzedany w 2012r (karta gwarancyjna, paragon fiskalny sieci Zibi)
nie ma w tym nic niezwyklego ze prawie 4 lata zajela mu droga z fabryki do salonu i klienta?


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego w tym nie ma , sam nie raz kupiłem tak zegarek ( może się też okazać że np wykupił jeszcze gwarancję na 6 lat więc skończy się w 2018 na 10 letni zegar :) )

Edytowane przez Arthoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.