Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Ten drugi mistrzuniu nawet fakture wydrukował. Sporo zachodu go to kosztowalo ,ciekawe czy ktoś się złapie.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazję numer 1 można już odhaczyć, wystarczyło wspomnieć temu Panu o czymś takim jak paragraf 286 i 305  :D  :D  O wyzwiskach na priv nie wspomnę :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był raczej oryginał ale cały czas szukam haczyka, bo cena jak za bezel i pasek :-?


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był raczej oryginał ale cały czas szukam haczyka, bo cena jak za bezel i pasek :-?

Lepsze perełki jeszcze taniej widziałem :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6763837702

 

A o tym co sądzicie? Poszedł na pniu :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Kurcze muszę częściej przeglądać alle

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu wystawia ten zegarek dobre 1,5 roku. Schodzi po kilka złotych od 700 zł

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

A to dziwne. Mi napisał, że kupił go 15 lutego 2017 roku i do zegarka dołącza paragon. 


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego arekbp - jeśli nie jest za późno, to parę słów ode mnie. Jakiś czas temu stałem się nieszczęśliwym posiadaczem podróbki tego modelu. Na aukcji na allegro fota była oryginału, a przyszła podróbka - przyznam bardzo fajna podróbka. Poza tym, że na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało jak należy, to działa nawet... autolight. Także panie germanos - podrabiacze są co raz lepsi. Załączyłem fotę z moim modelem i opisem wielu nieścisłości.

 

A - słabo widoczne na zdjęciu cyfry dla timera: 100-500 powinny być złote, a są białe.

B - 1000 - przejechany kreskami, rozmazane - niedopuszczalna sprawa.

C - wszystkie boczne napisy mają zielonkawy odcień, a powinny być złote jak złoto.

D - końcówki wskazówek źle namalowane. Wskazówka godzinna powinna mieć malowanie do połowy drugiej dziurki, natomiast wskazówka minutowa - po prostu dalej.

E - indeksy są bardzo nierówno namalowane.

F - brak indeksów minutowych po dużym indeksie godziny 8 i przed dużym indeksem godziny 10.

G - na obręczy czarnej są widoczne wypukłe kropki - brakuje tutaj jednej.

H - między napisem SPLIT i Reset kropka powinna być po środku patrząc w poziomie, a jest napisana na krawędzi dolnej słów.

I - strzałka za słowem RESET wchodzi pod obudowę zegarka.

 

No i nie dało się wejść w żadne ukryte opcje zegarka (opcje diagnostyczne i TLT).

 

To tyle, żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia dekielka.

Arekbp - generalnie jak patrzę na Twój zegarek, to wygląda dobrze, ale zdjęcia są słabej jakości, więc ciężko odpowiedzieć w 100%. Porównaj wszystko dokładnie i sprawdź, czy możesz wejść w opcje diagnostyczne, czy ekran TLT - tego nie zrobią chyba nigdy w podróbkach. W razie czego odsyłam do linku: http://www.60clicks.com/casio-g-shock-secret-hidden-features/

PS.: nie kupujcie stąd oczywiście: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39274881&order=m

 

EDIT: Aha, już koledzy wyżej Ci pisali, że masz na pewno śruby dekielka ciulowe, więc pewnie całość fake. Najlepsza rada jaką dostałem po kupieniu tej podróbki, to "wystrzegaj się przed dziwnymi sprzedawcami i idź do sklepu". Cóż i chyba tak zrobię :)

post-62946-0-79383900-1490813681_thumb.jpg

Edytowane przez Pomezaniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/casio-g-shock-tanio-CID87-IDlloMa.html

 

Może ktoś podejrzeć bo może być oryginał albo dobra podróbka. Nie wiem jak śruby wyglądają w tym modelu ale te są podejrzane. Poprosiłem o lepsze zdjęcia to i tak gówniane wstawił.

 

Bez jakichkolwiek​ papierów oczywiście ,i twierdzi że dostał w rozliczeniu a oryginalności nie umie potwierdzić.

G-Life

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dekiel wygląda już bardzo dobrze przyznajcie. A to byla słaba strona podróbek.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co oryginalne na tym zdjęciu to laczki... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się widzi, że słaba jakość zdjęć w tym ogłoszeniu to nie jest działanie przypadkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.