Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czyś prawdziwy ani gdzie się ubierasz. I niewiele to ma wspólnego z wątkiem

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że sklepy Bershka raczej są dedykowane dla kobiet, a tu teoretycznie męskie akcesorium w takim sklepie, stad moje zdziwienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinam się trochę jak ludzie pozornie oceniają stąd reakcja lekko alergiczna, sorry

Bershka, choć to nie mój styl, ma też dział męski, może młodzieżowy

 

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinam się trochę jak ludzie pozornie oceniają stąd reakcja lekko alergiczna, sorry

Bershka, choć to nie mój styl, ma też dział męski, może młodzieżowy

 

Tapatalk

A to przepraszam, nawet nie wiedziałem, że zrobili tam działy męskie. Fakt faktem byłem tam z żoną około 3 lat temu, od tego czasu widać musiało się trochę pozmieniać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80

Tośmy się poprzepraszali :)

Nie ma tematu

 

Tapatalk

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80

Tośmy się poprzepraszali :)

Nie ma tematu

 

Tapatalk

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to oferta jeszcze jest aktualna na bazarku, więc albo admni śpi albo warunki forum się zmieniły :D

Właśnie od rana porównuję i "R" w "FR" mi nie pasuje, dodatkowo jak we wsyzstkich modułach DW6900 dzień tygodnia powinien sie kończyć nad dwukropkiem a nie zaczynać w tym miejscu - Ryż... najgorsze że na bazarku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalazłem coś takiego:

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-casio-g-shock-gw9200-riseman-uszkodzony-rezerwacja-CID87-IDooxnq.html

 

Pochodzi jeszcze? uszkodzenie termometru może wpłynąć na całą resztę? no i przede wszystkim czy to oryginał?

Oryginał to owszem jest, ale doprowadzenie go do stanu używalności może Cię trochę nerwów i środków kosztować. O ile się nie mylę, to ten egzemplarz był wystawiony z opisem jako zalany, opis się zmienił albo zmienił się sprzedający, bo zdjęcie prawie na pewno to samo. Ja bym odpuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie. Wiedziałem, że go gdzieś widziałem, tylko nie pamiętałem gdzie. Jeśli faktycznie zegar jest szczelny i główna płytka modułu działa, to jak ktoś ma czas, mógłby się pokusić o wymianę czujnika baro i by miał fajny zegar. Nie wiem tylko ile taki czujnik kosztuje i czy to jedyny problem tego egzemplarza, ale jeśli jedyny, to zamówić czujnik w Zibi, wymienić i nosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem kupić sensor do GDF-100 i powiedzieli w zibi i w serwisie, że trzeba wymieniać cały moduł. Nie sprzedają samych sensorów. Podejrzewam, że z risemanem jest podobnie. W takiej sytuacji moduł kosztuje pewnie ok 250-300zl w zibi. Najlepej przed zakupem wysłać maila do zibi i zapytać o sensor i cenę modułu. Wtedy będzie można przekalkulować opłacalność remontu. ;)

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.