Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Za 330 można mieć od ręki,bez łaski bez żadnej licytacji ale kto wie, licytacje często są bardzo dziwne i ich nie rozumiem w niektórych przypadkach szczególnie na grupach FB :)

Marcin, a co tu rozumieć, zegarek jest tyle wart ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić :D:P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem kilka G ostatnio na fejsie i np połamany 004 poszedł za 160 a 003 w stanie 9/10 za 140 a np zajechany 6900 w białych gaciach poszedł za 270 gdzie max 50 pln chciałem za niego wziąć tak więc dziwne akcje są czasami.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy swojego g-5500 nie wrzucić na licytację może się w końcu sprzeda bo zawadza, boję się tylko, że się sprzeda ale za o wiele mniej niż chce minimalnie:p

 

Chociaż wcale bym się nie zdziwił jakby poszedł za więcej niż jest kup teraz :P

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Znajoma szuka dla siebie baby-g, znaleźliśmy  model Ba-110 który jej się podoba ale zapytam jeszcze was, czy wszystko ok z tym baby ?  :)

post-47156-0-30821600-1513071386_thumb.jpegpost-47156-0-06953300-1513071425_thumb.jpegpost-47156-0-53102900-1513071500_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Znajoma szuka dla siebie baby-g, znaleźliśmy model Ba-110 który jej się podoba ale zapytam jeszcze was, czy wszystko ok z tym baby ? :)

 

Wygląda na to, że wszystko OK, choć nie mam dużego doświadczenia z Baby-G. Na pewno warto wykonać test wyświetlaczy, czyli w trybie timekeepingu trzymając ADJUST nacisnąć równocześnie FORWARD i REVERSE. Jeśli zegarek przejdzie do trybu testu wyświetlacza, to wszystko z nim OK. Jak wejść do trybu serwisowego pokazuję w wielu moich filmach na moim kanale.

 

No i widać, że zegarek jest do gruntownego czyszczenia, ale jak to przeprowadzić też pokazuję na kilku filmach. :)

 

No i fajnie by było, gdyby udało się zobaczyć paragon i/lub kartę gwarancyjną zegarka nawet, jeśli jest już dawno po gwarancji. Da to większą pewność co do oryginalności zegarka.

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, Postaram się aby sprzedający zrobił test wyświetlacza bo paragonu i karty gwarancyjnej nie ma już.

Muszę sobie Twoje filmy pooglądać, na pewno się dużo z nich nauczę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy jest sens kupić TEN zegarek z tych sklepów, które oferują go znacznie taniej (<400zł)? Jak pytałem to odpisali, że mają oni dystrybucję własną, a nie od Zibi. Czytając komentarze niby oryginały ale chciałbym, żeby może ktoś z tego wątku coś doradził. Gwarancja 3+3 niby możliwa ale to będzie w zakresie ich sklepu. 

 

Odrzuciłem te oferty, gdyż znalazłem sprzedawcę na allegro bigben_pl, który daje gwarancję Zibi :) Pytanie nieważne.

Edytowane przez funshy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć, czy jest sens kupić TEN zegarek z tych sklepów, które oferują go znacznie taniej (<400zł)? Jak pytałem to odpisali, że mają oni dystrybucję własną, a nie od Zibi. Czytając komentarze niby oryginały ale chciałbym, żeby może ktoś z tego wątku coś doradził. Gwarancja 3+3 niby możliwa ale to będzie w zakresie ich sklepu.

Oczywiście. Jeśli oferują go sklepy, to możesz być właściwie pewien oryginalności zegarka. Co do gwarancji to wcale nie jest powiedziane, że jeśli jest z oficjalnej dystrybucji, to że gwarancja będzie lepsza. Teraz niezależni sprzedawcy również oferują 3+3 lata gwarancji, więc przewaga oficjalnej dystrybucji nie jest już taka oczywista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80

Dzięki za odpowiedź, nie mogę nigdzie znaleźć opcji przyznania pochwały, więc chyba takowej nie ma ale dzięki. Tak czy inaczej wolę mieć większe pole manewru w wyborze punktu Casio i wziąć od tego bigbena_pl. Z drugiej strony czytałem o trwałości tych zegarków i nie zakładam nawet wizyt w serwisie, w końcu może model nie najwyższy ale firma raczej renomowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80

Dzięki za odpowiedź, nie mogę nigdzie znaleźć opcji przyznania pochwały, więc chyba takowej nie ma ale dzięki. Tak czy inaczej wolę mieć większe pole manewru w wyborze punktu Casio i wziąć od tego bigbena_pl. Z drugiej strony czytałem o trwałości tych zegarków i nie zakładam nawet wizyt w serwisie, w końcu może model nie najwyższy ale firma raczej renomowana.

 

Hej. Kilka dni temu kupiłem u nich (w tym sklepie, w którym interesujący Cię zegarek miał dobrą cenę) czasomierz CASIO (też miał dobrą cenę) :) Co śmieszniejsze to gdy go kupowałem to nie pamiętałem, że 3 lata temu też u nich dokonałem zakupu, bo okazało się, że mam już konto w tym sklepie. Widocznie cena zegarka była również poprzednio dobra. A teraz padł mi moduł po wymianie baterii w DB-36 zakupionym właśnie u nich 3 lata temu, więc w końcu zdecydowałem się na nowy zegarek - inny model. Gwarancję otrzymujesz ichniejszą - razem z paragonem i jedyna niedogodność jeśli chodzi o realizację tejże jest taka, że musisz na własny koszt wysłać im reklamowany zegarek. Można jednak do zakupionego zegarka w ciągu 30 dni dokupić rozszerzoną gwarancję 3 + 3 lata. Co do oryginalności samego egzemplarza nie mam żadnych wątpliwości. W ozdobnej dziurkowanej puszcze z wyściółką z gąbki otrzymałem zegarek oraz małą książeczkę w kilku językach z instrukcją obsługi (polskiego w niej niestety nie ma), a także takiego samego formatu jak książeczka (rozmiar - mniej więcej - wizytówki) kartę gwarancji międzynarodowej (po angielsku), która - gdy się w nią wczytać - obowiązuje jedynie w kraju zakupu i to wyłącznie z dowodem zakupu. Do tego zawieszka z nazwą modelu i zaklejony pasek papierową opaską z informacją oraz folia ochronna na wyświetlaczu. Co do samego sklepu jeszcze to można w nim kupić modele zegarków CASIO, które dostępne są w sprzedaży na innych rynkach, w innych krajach, a niekoniecznie w autoryzowanej, europejskiej dystrybucji CASIO w Polsce, realizowanej przez Time Trend. Więc można kupić modele, których w Time Trend nie uświadczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no teraz to przesadziłeś :D

Dopiero zauważyłem, że ona ma jeszcze GPS-a! O podświetleniu nie wspomnę ;)

A tak na poważnie to straszna qpa z tego czegoś. Niektóre podróbki są naprawdę nieźle robione ale toto to jakaś maraka jest.. zygi.gif


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

To nawet ciężko nazwać podróbką, bo nie ma odpowiednika w oryginale  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to jakiś nowatorski projekt  :lol:

Edytowane przez artsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/itm/273012599240

 

 

 

Myslicie, że coś z tą aukcją może być nie tak? Link do aukcji to ten znaczek Ebay w rogu

 

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

A co ma być nie tak? to jest licytacja więc pewnie pójdzie za troche więcej, jak ktoś będzie go chciał w tak zajechanym stanie i pamiętaj, że do końcowej ceny doliczyć musisz oplaty czyli jakieś 20-25% + wysyłka. Gra nie warta świeczki. Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.