Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Panowie, bo zgłupiałem... 

 

Dodam, że wklejam linki przypadkowo i nie mam podpisanej umowy z żadnym sklepem :) 

 

1. W Polsce: 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-casio-prw-7000-1aer

 

2. Eglobalcentral.pl 

https://www.eglobalcentral.pl/casio-pro-trek-triple-sensor-tough-solar-zegarek-prw-7000-8-czarny.html

 

O co tu chodzi z wyglądem? Jakieś faceliftingi przechodziły PRW-7000 w między czasie, czy ktoś leci w tego, no... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 3 razy drożej? co tu się odzegarkowywuje?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kto takie coś kupuje, jakim imbecylem trzeba być żeby to kupić?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kto takie coś kupuje, jakim imbecylem trzeba być żeby to kupić?

Kupują to ludzie, którzy nie koniecznie znają się na zegarkach, chcą mieć coś nowoczesnego, z wieloma funkcjami, które nie koniecznie poprawnie działają. Umówmy się, dla wielu ludzi 90zł za zegarek to kupa kasy. Zegarki przecież są teraz niemal wszędzie, w komputerach, telefonach, na budynkach itd. Ja interesuję się zegarkami od nie dawna i przyznam się, że byłem zdziwiony, że ludzie na prawdę kupują czy licytują zegarki za kilka/ kilkanaście tysięcy. Nie wiedziałem po prostu, że są takie różnice w wykonaniu, mechanizmach, prestiżu...

Ktoś kto się tym zupełnie nie interesuje najnormalniej wierzy, że kupuje dobry produkt. A jeszcze jak kupuje to dużo ludzi to biorą w ciemno.

Jakiś czas temu sprawdzałem jakie zegarki na allegro są kupowane najczęściej... za 10zł które na Aliexpress kosztują 1$ albo mniej...

 

Wysłane z mojego SM-T819 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się... Nie przypomina ci ani trochę GA-100? No chyba, że jesteś takim purystą, że musi mieć napis Casio, żeby trafić do tego tematu... Miałem wrażenie, że temat traktuje o podróbkach oraz o homarach 1:1. Z resztą nie raz takie tu występowały (patrz 5 postów wyżej)... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się... Nie przypomina ci ani trochę GA-100? No chyba, że jesteś takim purystą, że musi mieć napis Casio, żeby trafić do tego tematu... Miałem wrażenie, że temat traktuje o podróbkach oraz o homarach 1:1. Z resztą nie raz takie tu występowały (patrz 5 postów wyżej)... 

Nie czepiam się. przez takie posty dział stracił swoje pierwotne znaczenie. miał ostrzegać przed zakupem podróbek a nie promować zegarki wzorowane na innych. akurat to nie jest zabronione przez prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten FROGMAN Jest genialny dawno się tak nie uśmiałem . 

Dzięki buldoggg poprawiłeś mi humor :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko. Od czcionki na bezelu przez czcionkę wyświetlacza po naklejkę na dekielku, której w oryginale nigdy nie uświadczysz. Omijaj z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, film usuwam bo właściciel mi grozi ze udostępniłem jego film..

Edytowane przez KuksonGarage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To on już się o tym dowiedział? Szybki Lopez. :)

 

A na poważnie - człowiek doskonale wie, co sprzedaje. Gdybyś zapytał, czy wystawi Ci na ten zegarek paragon lub fakturę tak, aby jako nazwa produktu było jasno i czytelnie "Casio G-Shock GG-1000", to gwarantuję Ci, że nie będzie takiej możliwości, gdyż sprzedawanie podróbek jako oryginałów jest dość mocno karalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mu wysłałem zdjęcie ;) postu na forum.

A tak z ciekawości, które czcionki się różniły na tarczy cyfry czy napis protection?

Trzeba jednak mieć bystre oko bo dla mnie nie było zbytniej różnicy :) 

 

Dzięki wielkie za ostrzeżenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różniło się wszystko. Myślę, że celowo filmik był tylko w 480p, żeby nie było widać detali. Nawet najprostszy telefon kręci teraz w 1080p.

 

Fakt - żeby odróżnić podróbkę od oryginału trzeba mieć trochę doświadczenia. Jak ktoś widzi taką podróbkę po raz pierwszy i jeszcze nie ma oryginału do porównania, to faktycznie może się naciąć.

 

I wtedy wchodzę ja - cały na biało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/open?id=1Hm0kxzdBffY5aSfHB8IUN7FRoYUMrxH7

 

tu jeszcze wrzucam fotkę w porównaniu.

Po lewej ze strony producenta po prawej z olx.

Nie wiem ja nie widzę różnic moim okiem :D

Chyba, że na filmiku był faktyczny zegarek a zdjęcie wrzucił podrobione

Edytowane przez KuksonGarage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.