Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-meski-CID87-IDvtiZ0.html

 

Co prawda sprzedający nie pisze nawet marki, ale podróba jest.

Jestem początkującym w rozróżnianiu, ale ten napis shock absorber wydał mi się nienaturalny (krój czcionki), no i ten pixel w literze "W"...

No i jeszcze pionowa kreska po symbolu SIG nie jest tak w osi symetrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-meski-CID87-IDvtiZ0.html

 

Co prawda sprzedający nie pisze nawet marki, ale podróba jest.

Jestem początkującym w rozróżnianiu, ale ten napis shock absorber wydał mi się nienaturalny (krój czcionki), no i ten pixel w literze "W"...

No i jeszcze pionowa kreska po symbolu SIG nie jest tak w osi symetrycznie.

Jak pobędziesz na forumie i napatrzysz się na prawdziwe G to nie będziesz musiał szukać szczegółów przy tak marnej podróbce która z daleka nie przypomina G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej patrzenie na forum nic nie da, poznam podróby "z daleka" g-shocków , które posiadam. Tych co nie miałem w ręku będę odróżniał po właśnie takich szczegółach.

Ponadto w temacie nie ma nic napisane nt "marnych" bądź lepszych podrób.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, wnioskowałeś po opisie ... może zapomniał ...

 

Ofertę można jeszcze znaleźć >>>

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:7LketZv9goUJ:https://www.olx.pl/oferta/casio-rangeman-CID87-IDvwozU.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-b

 

P.S. Ciekawe, na końcu strony gość otwarcie oferuje "replikę" Casio ...

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slabe wnioskowanie i zadne 'moze'. Upewniam sie zazwyczaj gdy mam zamiar kogos oskarzac, zwlaszcza publicznie. Zapytalem sprzedajacego o foty, odpisal wprost, ze to replika.


Kupie ciekawe kolorystycznie kwadraciaki DW/GXX-5XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RedSiedemosiem

 

"Slabe wnioskowanie i zadne 'moze'."

 

To może Kolega będzie uprzejmy w przyszłości pisać bardziej treściwe i konkretniejsze posty, żeby nie trzeba było zgadywać.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, nie tylko Ciebie bulwersuje to jak w tej chwili potrafia podrabiac g-shocki. Mozna sie znac i sie nadziac.

Tu nie ma sie co rozpisywac bardziej przy kazdym linku do olx / allegro. Po prostu kazdy zanim wrzuci post z informacja o 'replice' sprawdza (o ile nie widac tego na pierwszy rzut oka). Dla mnie to jakby oczywiste.

 

Co nie zmienia faktu, ze jako swiezak moglem Cie zaskoczyc tym, ze sprawdzilem zrodlo ;)

 

Nie mniej - przepraszam.


Kupie ciekawe kolorystycznie kwadraciaki DW/GXX-5XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) nie ma za co przepraszać, po prostu pełny opis będzie dla wszystkich bardziej zrozumiały, tym bardziej, że na zdjęciu trudno dostrzec, że to podróbka > dobrze, że sprzedający jest "uczciwy" i o tym informuje.

Pzdr.

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą uczciwością, to bym nie przesadzał. Ten sam gość od tego DCJ-a miał wystawionego CMJ. Na pytanie o zdjęcia odpisał, że nie ma go w domu i może jedynie dosłać zdjęcie z włączonym podświetleniem. Poprosiłem i... nie doczekałem się do tej pory ;) W ogłoszeniu pisał, że zegarek pochodzi z zagranicy i że nie jest pewien, czy to oryginał, czy nie, dlatego prosi o rozważne kupowanie, bo zwrotów nie przyjmuje ;) Teraz ewidentnie widać, że koleś handluje podróbami.

 

Po tamtym było bardziej widać, że to nie oryginał, ale po tym to już niespecjalnie, chociaż oba MZ są naprawdę dobrze "zrobione".

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie problem, przyjaciele z dalekiego wschodu na pewno dadzą radę taki wykres w "Sromku" (pisownia celowa, jako że to nie oryginalny Romek ;) ) zamieścić. To czy barometr będzie działał, to już insza inszość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o oryginaność, kolega wypatrzył w lombardzie, obiecałem pomóc, niestety tylko taka fota ale dosyć wyraźna.

post-80287-0-52763000-1536419256_thumb.png

Edytowane przez artzyg1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o oryginaność, kolega wypatrzył w lombardzie, obiecałem pomóc, niestety tylko taka fota ale dosyć wyraźna.

Zgadzam się z przedmówcą, wygląda na oryginał. Na wszelki wypadek niech kolega zapyta w lombardzie, czy są do niego karta gwarancyjna i oryginalny dowód zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym ostrożny w ocenianiu oryginalności na podstawie zdjęcia i to jeszcze takiego > przykładem doskonałe podróbki np. GW-9400


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to fejk  <_<

A jak chcecie mnie przekonać do oryginalności to poproszę więcej zdjęć amatorzy  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.