Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Poprosiłem o zdjęcia "dupki" i... jest zakręcana :) A na dekielku oczywiście folijka z czerwonym paskiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem o zdjęcia "dupki" i... jest zakręcana :) A na dekielku oczywiście folijka z czerwonym paskiem ;)

Ciekawe, jak łączy się z apką G-Shock Connected. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pytanie, czy zegarek jest na pewno oryginalny dostałem odpowiedź, że sprzedawca nigdzie nie napisał, że jest oryginalny, dostał go w prezencie, a cena jest jak za - uwaga - tzw. kolekcjonerski.

Może powinniśmy zmienić tytuł wątku na "Wersje kolekcjonerskie Casio" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Może ktoś się wypowiedzieć na temat oryginalności tego zegarka? To model CASIO G-SHOCK GA-110LN-1A zakupiony na allegro od sprzedającego: Onlygoodwatch123

post-107503-0-94738400-1543826769_thumb.jpg

post-107503-0-38020800-1543826772_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ten jest podróbką. Jeśli masz możliwość, to go odeślij. Chyba, że kupowałeś od osoby prywatnej, a nie od firmy, to wtedy niestety nie ma obowiązku przyjąć zwrotu i pozostają indywidualnie rozmowy bądź droga sądowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety Panie ale dał sie Pan naciągnąć na podróbkę, jeśli jest możliwość oddawać to jak najszybciej.

Tom znowu szybszy, a widze kolego ze mu jeszcze pozytyw wystawiłes za to gówno co Ci przysłał.

Zgłoś go od razu do allegro, bo na aukcjach ma zdjecia orginalnego zegarka a co innego wysyła.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedź. Sprawa została już zgłoszona do obsługi allegro. Czekam na mail'a od nich. Był to mój pierwszy G-Shock dlatego nie wiedziałem, że to podróbka dopiero znajomy mi powiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle sobie,ze taka lekcje zapamiętasz na długo, wniosek = unikam miejsc gdzie ilość oszustow i zlodziejow bije wszelkie rekordy,

ja trzymam się zasady place może dorozej, ale unikam go#na, wiec mam pewność i satysfakcje, B) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starzec - Mea culpa, bo wybrałem jakiegoś raczkującego allegrowicza zamiast sprawnie działającej firmy i tak mi to wyszło..

Edytowane przez Europic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nie przedstawia oferowanego przedmiotu, a jedynie wygenerowane z internetu.

Komentarze pozytywne, na Allegro od ponad 11 lat.

Raczej pewny sprzedawca.

Edytowane przez arre

Grumpy old man...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mc fly , bierz sprawdzony sprzedawca na pewno dostaniesz oryginał.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy z zagranicy a gwarancji i papierów brak a w opisie „jak oryginał „

Czy ludzie nie czytają tego co piszą,

przecież już sam opis jest podejrzany.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj puszka nie ori, ale zegarek wygląda ok. Co myślicie?

CASIO G-SHOCK GA-400HR WR200M Oryginał Pudełko

https://www.olx.pl/oferta/casio-g-shock-ga-400hr-wr200m-oryginal-pudelko-CID87-IDxr7p4.html

Wg mnie wszystko jest OK, puszka również. Dobrze by było, gdyby był do tego dowód zakupu (nawet, jeśli zegar jest już po gwarancji), ale nawet jeśli nie, to można brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom, mam trzy g-shocki "sklepowe" i każdy puszkę miał inną. Jak kupiłem raz świadomie podróbkę to właśnie miał taką jak tu na tym ogłoszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale co konkretnie z tą puszką jest wg Ciebie nie tak? Ja mam takich kilkanaście i na pewno są oryginalne, dostarczone razem z zegarkami.

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor puszki i napisów. Jest grafitowa i ma srebrne napisy. Te co mam na są czarne i mają takie jakby brązowe napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie musi oznaczać nieoryginalności. Kolorów puszek G jest wiele, szare też są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też grafitowe orginaly, i do gsteel też w innym malowaniu i wyższe niż stanrdowe.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.