Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że OLX nie zareagował. Wszystkie oferty sprzedającej nadal są aktualne. Pewnie natnie się kilka osób na te "wyjątkowe okazje". Szkoda, że oszuści mają możliwość działania praktycznie bez ograniczeń


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłaszam codziennie i wysłałem zdjęcia i link do aukcji na eBay. Ostatnio parę takich ogłoszeń udało się ściągnąć.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę kupić zegarek Casio. Myślicie ,że oryginał?

 

 

cf90b47c6522c028med.jpg

ab73a8a702cf4b1dmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam chcę kupić zegarek Casio. Myślicie ,że oryginał?

Oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę kupić zegarek Casio. Myślicie ,że oryginał?

 

Oryginał.

Ok dzięki. A ten? Różni się wskazówkami bo ma całe srebrne i ma CE wybite na deklu.

9211c1c08829ab88med.jpg

90259cf24a86459bmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Davvvi Oba są oryginalne.

Ok dzięki wielkie za info, przynajmniej tu będzie pewność. A teraz tak już z ciekawości, dlaczego jeden zegarek ma na dole dekla numer ,a drugi ma wybite CE? Skąd ta różnica? Czym się różnią?

Edytowane przez Davvvi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie za info, przynajmniej tu będzie pewność. A teraz tak już z ciekawości, dlaczego jeden zegarek ma na dole dekla numer ,a drugi ma wybite CE? Skąd ta różnica? Czym się różnią?

Szczerze Ci powiem, że nie mam pojęcia. Moim zdaniem jeśli oba mają Wave Ceptor, to oba powinny mieć oznaczenie CE, tylko może w jednym z nich projekt dekielka tego nie uwzględnił - trudno mi powiedzieć. A jakie są dokładnie symbole tych modeli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wva-m650d

 

Szczerze Ci powiem, że nie mam pojęcia. Moim zdaniem jeśli oba mają Wave Ceptor, to oba powinny mieć oznaczenie CE, tylko może w jednym z nich projekt dekielka tego nie uwzględnił - trudno mi powiedzieć. A jakie są dokładnie symbole tych modeli?

wva m650d bodajrze. Powiem Ci ,że jak przeglądam foty w necie to widzę tylko wersję bez CE ale za to z tym numerem na dole dekielka. Ten z CE co podałem foto to chyba jedyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wva-m650d

 

wva m650d bodajrze. Powiem Ci ,że jak przeglądam foty w necie to widzę tylko wersję bez CE ale za to z tym numerem na dole dekielka. Ten z CE co podałem foto to chyba jedyny.

Nie potrafię nic więcej powiedzieć. Mam niewielkie doświadczenie z linią Wave Ceptor - bardziej "siedzę" w G-Shock'ach. Ale na moje oko oba wyglądają na oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię nic więcej powiedzieć. Mam niewielkie doświadczenie z linią Wave Ceptor - bardziej "siedzę" w G-Shock'ach. Ale na moje oko oba wyglądają na oryginały.

Ten pierwszy bez CE to sprzedawca pisał że to dystrybucja niemiecka. O tym drugim nic nie wiem. Ogolnie przeglądając fotki w necie to ten pierwszy ma czarne końcówki wskazówek  i większość zdjęć w necie także je ma, ale ze srebrnymi także są tylko znacznie mniej. Trudno powiedzieć czemu takie kosmetyczne różnice. są jakieś inne modele podobne do tego m650? Pytam bo ogólnie ten model jest dostępny tylko w kilku sklepach jeśli chodzi o nowy więc pewnie już jest stary a z nowych wersji to chyba nie ma nic za bardzo? Ten model M650 kosztuje 840zł nowy. w tej cenie znajdzie się coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model WVA-M650 występuje w 13 odmianach, z czego w 7 na bransolecie, więc jest całkiem możliwe, że i tarcze mogą różnić się detalami. Technicznie zegarek jest ciekawy, ale nir potrafię doradzić czegoś podobnego, bo jak wspominałem, "siedzę" w G-Shock'ach, a pozostałe linie Casio znam tylko tyle o ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam do was pytanie drodzy koledzy czy ten model GW-9400 to jest oryginał czy ryż?

post-48611-0-17977400-1552936085_thumb.jpg

Edytowane przez ziom4671

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Czy GW-3000 też jest podrabiany?

 

Na co zwracać uwagę?


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Czy GW-3000 też jest podrabiany?

 

Na co zwracać uwagę?

Najprościej wkleić zdjęcia lub podesłać link do oferty - ocenimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Możesz spokojnie brać - to oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.