Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Poczciwa kostka doczekała się wersji "smartwach"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłam zegarek G-shock GA-2000S-1AER, jednak nigdzie nie mogę znaleźć jak wyglądają podróbki. Mam wątpliwości co do tego, czy zakupiony przez mnie egzemplarz jest oryginalny, ponieważ nie ma nalepki CASIO na dekielku ani żadnej innej a wśród innych modeli takie widziałam. Kupiłam go na Zalando. Czy mógłby ktoś potwierdzić czy to sprawdzona strona i czy brak nalepki Casio może świadczyć że nie jest to oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalepki to oznaczenie polskiego dystrybutora, Zibi. Zalando pewnie nie zamawia u lokalnych dostawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłam zegarek G-shock GA-2000S-1AER, jednak nigdzie nie mogę znaleźć jak wyglądają podróbki. Mam wątpliwości co do tego, czy zakupiony przez mnie egzemplarz jest oryginalny, ponieważ nie ma nalepki CASIO na dekielku ani żadnej innej a wśród innych modeli takie widziałam. Kupiłam go na Zalando. Czy mógłby ktoś potwierdzić czy to sprawdzona strona i czy brak nalepki Casio może świadczyć że nie jest to oryginał?

Najlepiej, jak pokażesz dokładne zdjęcia zegarka, ale prawdopodobieństwo, że kupiłeś na Zalando podróbkę jest znikome. To zbyt duża firma, by miała się bawić w sprzedaż podróbek i w tak głupi sposób nadszarpnąć sobie reputację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz mam dylemat czy to oryginał

post-70887-0-26112600-1576242088_thumb.jpg

post-70887-0-80113200-1576242140_thumb.jpg

Jak myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pierwszy raz mam dylemat czy to oryginał

Jak myślicie ?

Spokojnie brać - to ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !

Ten dekielek wydawał mi się podejrzany no i brak nr produkcji.

Edytowane przez karloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !

Ten dekielek wydawał mi się podejrzany no i brak nr produkcji.

Numeru produkcyjnego nie ma, bo to nie solar. Tylko na solarach są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniższym linku zdjęcia. Pod innym postem panowie utwierdzili mnie w przekonaniu że raczej to sprawdzona strona. Ale mogło zdarzyć się, że ktoś przed zwróceniem, celowo podmienił produkty (choć wiem że to mało realny i czarny scenariusz).

 

https://postimg.cc/gallery/exzaakog/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniższym linku zdjęcia. Pod innym postem panowie utwierdzili mnie w przekonaniu że raczej to sprawdzona strona. Ale mogło zdarzyć się, że ktoś przed zwróceniem, celowo podmienił produkty (choć wiem że to mało realny i czarny scenariusz).

 

https://postimg.cc/gallery/exzaakog/

Możesz spać spokojnie, a nawet przewrócić się czasem na drugi bok - to oryginał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluzszej nieobecnosci. Panowie kupilem na allegro edifice efr 559db. Zegarek z tych tanszych ale z informacja o tym ze nie zawiera niklu. Niestety po tygodniu nadgarstek swedzi. W czym problem ?? Jakosc daremna ?? Podrobka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluzszej nieobecnosci. Panowie kupilem na allegro edifice efr 559db. Zegarek z tych tanszych ale z informacja o tym ze nie zawiera niklu. Niestety po tygodniu nadgarstek swedzi. W czym problem ?? Jakosc daremna ?? Podrobka ??

Jak nie wrzuciłeś zdjęcia zegarka, to raczej trudno będzie ocenić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbek tego modelu jest chyba więcej na necie niż oryginałów więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że będzie to fake ale żeby się dowiedzieć wrzuć dobra fotkę jak kolega wyżej napisał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z jakoscia ale cos takiego

Nadal nie ma zdjęcia. Bez tego nie pomożemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko oryginał. Ale czemu Cię żre w łapę - nie mam pojęcia.

A czy przed rozpoczęciem noszenia tego Edka nosiłeś stale jakiś inny zegar czy to powrót do noszenia zegara po latach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem tez edifice z podobnej kategorii cenowej i tez mnie pogryzl. Tak moze z rok wczesniej. Gdzies tam teraz wyczytalem ze na swiecie jest 5 proc alergikow ktorych moze uczulac tak znikoma zawartosc niklu jaka znajduje sie w " steinless steel ". Szok. Nie wiem co teraz bo prawde mowiac nic poza seria edifice mi nie podchodzi. A na zegar ze srebre jeszcze sie nie dorobilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dekiel ma nie być ze stali, a przynajmniej przykryty tworzywem, to do 1kzł, albo minimalnie tę kwotę przekraczający poleciłbym GG-B100. To naprawdę świetny, rozbudowany zegar o pancernym wyglądzie i nie mniej pancernej konstrukcji.

 

Zresztą recenzję trzech wersji kolorystycznych na raz tego modelu możesz zobaczyć na moim kanale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Sproboje sie przymierzyc jeszcze do edka ale na pasku. Np era 600l. Bo zralo mnie na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.