Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki. Sproboje sie przymierzyc jeszcze do edka ale na pasku. Np era 600l. Bo zralo mnie na bransolecie.

Aha, bo myślałem, że to dekiel bardziej żarł. W sumie bransoleta miewa czasami domieszki innych metali w tańszych zegarkach, także wymiana na pasek jak najbardziej może pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GM-5600 doczekało się "chińskiej wersji" - poszli nawet dalej robiąc z niego "screwbacka" ?

Przyciski też na miarę wielkości kraju wytwórcy.

IMG_20200508_101502.jpg

IMG_20200508_101452.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.05.2020 o 10:18, GTB napisał:

GM-5600 doczekało się "chińskiej wersji" - poszli nawet dalej robiąc z niego "screwbacka" 

Ale jakiego?! "Wzrór" na deklu wyśrodkowany... to proszę Pana nie som tanie rzeczy... ?:D

Ja dzisiaj "pożyczyłem" od somsiada dżiszoka, jak się paczy! A jakie nadlewy piękne przy wkrętach... Miodzio! A jaki lekki! Bajka! I ma coś czego chyba ŻODYN Dżiszok nie ma! 2 (dwa) przyciski włączające (tu włanczajonce) podświetlenie! Oba działają! ?

IMG_20200525_104141.jpg

IMG_20200525_104705.jpg

IMG_20200525_104651.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest wersja GW-8900 Twin Light

W opisie funkcji poszli nawet dalej niż Casio. Oprócz standardowych protection i shock resist napisali jeszcze, że mo light ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To sprawdzony sklep , nie handluje podróbkami.

Jak masz problem z zegarkiem to skorzystaj z gwarancji , zwrotu bądź rękojmi  (w zależności co jest korzystniejsze).

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Happytime jest spoko, mam od nich dwa sikory Casio i jest tip top.

 

Także to nie problem ze sklepem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, gehaazi napisał(-a):

https://happytime.com.pl/zegarki_meskie/casio/sportowe/zegarek-casio-hdd-600-1av.html

Mam taką prośbę od bardziej obeznanych. Czy to jest podróbka czy Casio.

Kupiłem w tym sklepie takie coś i mam z tym dużo problemów.

..a jakie to problemy :) ? bo nie wydaje mi się aby Chińczycy chcieli cos podrabiać  co kosztuje z 20-30 dolarów - bo w hurcie w Casio by wzięli pewnie za jakiś 10 dolarów :) wiec nie opłaca się cos takiego robić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy podrabiają G-Shocki tak dokładnie, że nawet ich mankamenty i wpadki z niektórymi modelami powielają. "GPW-1000" (chyba raczej chodzi o GWG-1000) z psującymi się wskazówkami na OLX. Za tysiaka. Prawdziwa okazja ;)

 

image.thumb.png.c0b3ce79b4a2eb87b7c9a787f9d93f52.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie skorzystałem i  nie potwierdzam że to pewny sklep a na pewno już serwis skoro dwa razy już poległ i powinienem skorzystać trzeci raz.   Próbuje jakoś zracjonalizować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 godzin temu, gehaazi napisał(-a):

No właśnie skorzystałem i  nie potwierdzam że to pewny sklep a na pewno już serwis skoro dwa razy już poległ i powinienem skorzystać trzeci raz.   Próbuje jakoś zracjonalizować...

To pewny sklep i brałem nie raz a z serwisami tak już jest, nawet w oficjalnej dystrybucji włos na głowie się jeży co wyprawiają.

I nie tylko w tanich markach ale nawet w zegarkach za kilkadziesiąt tysi.

Po prostu Twój przypadek to pech/wyjątek a wyjątek potwierdza regułę że jest OK 😉

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.