Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że tytan dość łatwo zarysować. Możesz pokazać foto zegarka, będzie łatwiej ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem, że tytan jest twardszy od stali i trudniej go zarysować. Chyba, że te tytanowe bransolety robią tylko ze względu na jej małą wagę, bo muszę przyznać że w tym ProTreku faktycznie jest ona wyraźnie lżejsza niż stalowa.

Można też zauważyć, że bransoleta obciera/zarysowuje się właściwie i głównie, tylko z jednej strony, ale to jest ta strona bransolety, na której kładę zegarek i jest ona bardziej narażona na kontakt "ze światem zewnętrznym'.

post-39473-0-23875700-1308981025_thumb.jpg

post-39473-0-61944600-1308981055_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w porządku, tak będzie i tyle. Nie zawracaj sobie tym głowy i ciesz się zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Zwykly tytan lapie czesciej rysy niz stal, aby uniknac zarysowan musialby byc zastosowany utwardzany tytan (Titanium Carbide Coating (TIC) dokladnie taki jakie Casio stosuje w obecnych Oceanus'ach, czyli zewnetrzna powloka pokrywana jest weglikiem tytanu.

Edytowane przez 00110010000010011001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie uspokoiliście, bo już myślałem że to może być podróba. Ale przyznam, że jestem rozczarowany tym tytanem. Fakt- jest lekki, ma piękny grafitowo- szary odcień, ale ta bransoleta kosztuje ładnych parę stówek, ponieważ bliźniaczy model tego samego zegarka, ale z paskiem plastikowym kosztuje 400, czy nawet 500zł mniej.

Już mi nawet przelatuje przez głowę, żeby tę bransoletę wypiąć i sprzedać, póki jeszcze jako tako wygląda, a na jej miejsce kupić jakąś z tą powłoką utwardzonego tytanu, tak jak kolega wyżej wspomniał, choćby i z Oceanusa. Czy w ogóle takie bransolety można kupić "luzem", bez zegarka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chcę kupić ten zegarek powiedzcie mi czy może to być podróbka???

 

Mój odnośnik

 

oryginał


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Oba sa oryginałami..a który lepszy?? ten 9010 napewno bedzie miał nowszy akumlator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z tych dwóch wybrał Gw 9000, bo ma synchronizację falami radiowymi.

Jeżeli wolisz nowości to czekaj na nowego G 9300(z kompasem, termometrem, oraz solarem- niestety wersja na Europe bez synchronizacji).

Edytowane przez Takeshi

Casio Gw 9200 Riseman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni maja oryginalne zegarki

 

Witam

znnacie tego sprzedajacego chodzi mi czy ten zegarek jest oryginalny

ten model bardzo trudno kupic w Polsce ostatnimi czasy

Sprzedajacy opisuje model jako casio ga 100 7ac

poprawnie powinno byc casio ga 100 a 7aer ale sprzedajacy odpiał mi

"Zegarek jest w 100% oryginalny końcówki jak 7AER czy 7AC są to oznaczenia z jakiej partii zegarek pochodzi (kanału dystrybucji) model jest ten sam"

'i że

Nie mam dzisiaj możliwośći zrobienia foto ale postaram sie jakos to zrobić. Niestety Casio jak wiele innych koncernów przeniosło swoje fabryki do chin czy taiwanu. Tylko niektóre modele dość kosztowne sa jeszcze składane w japonii"

NIECHCE KUPIC szajsu a zegarek chodzi za mną od dawna

 

link

 

http://allegro.pl/nowy-g-shock-casio-ga-100-7ac-magnetic-resistant-i1727927937.html

Edytowane przez damian0010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki

Będę pracował nad ładnymi zdaniami, żeby się je miło czytało.

Pozdrawiam

Edytowane przez damian0010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał. A propos sprzedawca ma 14,5tys. komentarzy, więc chyba jest spr. ;)

Skąd więc tylko 2 letnia gwarancja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd więc tylko 2 letnia gwarancja?

Gwarancja nie jest wystawiona przez ZIBI ( wyłącznego dystrybutora Casio w Polsce ) tylko przez sprzedającego - to jest powód różnic w długości okesu gwarancyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja nie jest wystawiona przez ZIBI ( wyłącznego dystrybutora Casio w Polsce ) tylko przez sprzedającego - to jest powód różnic w długości okesu gwarancyjnego.

 

Dokładnie, "prywatny" import i gwarancja wystawiana przez sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.