Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Że też ludzie się nabierają na takie podróbki. Przecież wystarczy sprawdzić w google jak wygląda oryginał. <_<


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że też ludzie się nabierają na takie podróbki. Przecież wystarczy sprawdzić w google jak wygląda oryginał. <_<

Zgadza się, ale nie zawsze sprzedający zamieszcza zdjęcia zegarka który sprzedaje. Często są to zdjęcia zapożyczone oryginalnych zegarków. :ph34r::unsure:


cessante causa, cessat effectus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - jeśli ktoś świadomie sprzedaje podróbkę, nigdy nie napisze, że zegarek jest oryginalny. A nieświadomi tego faktu zdarzają się bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie -pomóżcie a raczej oceńcie. W przypływie euforii kupiłem chyba podróbę :(:angry: Proszę o wydanie wyroku.

Dzięki.

Edit: usunąłem już zdjęcie ,bo nie było moje ,a wyrok wydany...

Edytowane przez vpyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale nie zawsze sprzedający zamieszcza zdjęcia zegarka który sprzedaje. Często są to zdjęcia zapożyczone oryginalnych zegarków. :ph34r::unsure:

 

Zgadza się...ale zawsze jest coś podejrzane..a to cena a to tandetne fotki długopisem zrobione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie...ale dałem się wy...strychnąć na dudka, Kupiłem go bez zastanowienia pod wpływem impulsu ,no i mam nauczkę-zapewne nie ostatnią ;) Idę sobie teraz pokląć w spokoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "nietrafiony prezent" pojawia się chyba w połowie ofert z podróbami. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Takeshi wczoraj o tym pisałem...

znając allegro nic nie zrobią, ostatniego dw8200 zgłaszałem z 5x -- bezowocnie niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko zbieg okoliczności, ale kilkakrotnie odniosłem wrażenie, że allegro szybciej reaguje na zgłoszenia, jeśli skorzysta się z tego formularza, zamiast samego kliknięcia w jedną z opcji zgłaszania przedmiotu:

 

http://allegro.pl/co...php?category=55

 

W polu "Krok 2 > Wybierz temat" możemy wybrać "Chcę zgłosić niedozwolony przedmiot" (nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, pewnie równie dobrze można zostawić domyślną opcję), po czym klikamy Dalej, następnie Formularz, w którym wpisujemy numery zgłaszanych ofert i ze dwa zdania od siebie opisujące problem.

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszasz do allegro i walczysz o zwrot kasy.. jest tez chyba 10 dni na zwrot zakupionego towaru.. ale to dokładnie trzeba by było doczytać

Ja akurat kasę już odzyskalem -grzecznie i bez problemów. A z tymi 10 dniami to chyba tylko od firm -osoby prywatne mają gdzieś ten przepis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 10 dni obowiązuje prawnie każdy sklep internetowy ale ustawa nie dotyczy aukcji internetowych - polskie prawo :wub: "

 

Na początek jednak należy zdać sobie sprawę, że ustawa ta nie dotyczy: inwestycji kapitałowych, ubezpieczeń, czynności bankowych, sprzedaży z licytacji, czyli aukcji internetowych, a także nieruchomości z wyjątkiem najmu.

 

Zgodnie z ustawą:

  • Jeśli rezygnujesz z zakupu, to umowa pomiędzy Tobą a sprzedawcą uznawana jest za niezawartą i jesteś zwolniony ze wszelkich zobowiązań, musisz jednak oddać produkt w stanie niezmienionym (czyli nie możesz go używać przez te 10 dni), ale możesz go wypróbować (czyli przymierzyć, sprawdzić, jak działa).
  • Termin 10-dniowy liczy się od dnia dostarczenia produktu, a w przypadku usługi od dnia zawarcia umowy.

Tak czy siak na allegro funkcjonuje POK i dzięki centrum sporów można łatwo odzyskać pieniądze - nie raz udało mi się kulturalnie zwrócić gówno , które było niezgodne z opisem aukcji ..

 

Pozdrawiam ,

Wojtek

 

 

[Źródło]

Edytowane przez Wojtek326

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami odnoszę wrażenie , że polskie prawo jest stworzone w taki sposób aby wręcz nakłonić ludzi do oszustw , robienia wszystkich w ch.ja osobiście dostaję ataku apopleksji jak czytam coś takiego .

Jeśli kupujesz od firmy to w razie czego jest adres :D żeby upomnieć się o swoje w razie problemów .

 

Jak wyglądają aukcje allegro w kwestii prawnej musiałby się wypowiedzieć ktoś bardziej doświadczony .. ja wiem tyle co przeczytałem więc niewiele .

 

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dsc03450nb.th.jpg

dsc03448b.th.jpg

 

1. Made in china - Ok?

2. Guzik adjust jest zawsze w takiej pozycji (wciśnięty)?

 

3. Czy to oryginał?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wygląda na oryginalny, poza tym takiego "prostego modelu" nie opłaca sie podrabiać.

 

Oczywiście jeżeli cena owego zegarka, będzie rzędu kilkunastu złotych, to trzeba być bardzo podejrzliwym do tej oferty.


Casio Gw 9200 Riseman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że tak prostego modelu się nie podrabia to bym się nie zgodził ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katoh, zegarek jest oryginalny, sprzedawany przez oficjalnego dystrybutora Casio więc nie masz się czego obawiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katoh, zegarek jest oryginalny, sprzedawany przez oficjalnego dystrybutora Casio więc nie masz się czego obawiać :)

 

Wilekie dzięki. Po prostu cena mnie zdziwiła :-)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy coś możecie powiedzieć na temat zegarków Casio (mnie interesuje EF 547) na aukcjach "eol100" http://allegro.pl/li...?us_id=20673845 z tego co widzę w opisach nie ma słowa o gwarancji i z tym się liczę, ale nie ma również słowa o oryginalności zegarków. Sprzedającego nie pytałem ale odpowiedzi mogę się domyslać że będzie twierdząca.

Ceny jakie osiągają zegarki są atrakcyjne , ale też nie jest to 1/4 ceny - gdzieś w komentarzach ktoś napisał że zakupiny zegarek to 100% oryginał..... Czy ktoś miał jakies doświadczenie ze sprzedającym i czy waszym zdaniem zegarki są oryginalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.