Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Ten "artykuł" krąży w wielu kopiach już od kilku lat i szczerze mówiąc jest to jedyna negatywna opinia na jego temat, z jaką się spotkałem. Nawet jeśli to prawda to przecież każdemu może zdarzyć się wpadka, zwłaszcza przy takiej skali sprzedaży.

 

A w takim przypadku także masz stuprocentową pewność, że jest to oryginał.

 

Seven ma rację. Ja kupiłem już kilka zegarków. Chociaż do serwisu mam małe zastrzeżenia. Bo wysłałem edifice myślałem, że szkiełko od wewnątrz pęknięte. Zegarek wrócił szybko nawet bardzo to plus, wymienili baterie bo prosiłem (za darmo zegarek miałem prawie 2 lata żeby potem się nie bawić) i wyczyścili szkiełko pewnie jednak gdzieś puszczał ale zostawili paproszki. Chociaż jak napisałem, że zostały paprochy to Pan z serwisu mi odpisał żeby odesłać zegarek jeśli uważam, że coś nie tak. Także za to plus ale można dokładniej sprawdzać po naprawie.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle iż zdecyduje się na kupno u tego sprzedawcy, tym bardziej iż oferują dodatkową gwarancje za 20zł na 3lata.

http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-ef-539d-super-cena-i3121793145.html

Jedyne co się rzuca w oczy to to iż zegarek na "czołówce" jest z innego modelu niż rzeczywiste zdjęcia zegarka.

Sprzedawca ma malo komentarzy. Gwarancja na 24 miesiáce i tylko z odeslaniem do Niego (przedluzka tego nie zmieni).

Szukaj u sprawdzonych sprzedawcòw.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że dużo podrabianych zagarków jest sprzedawanych jako nieudane prezenty. Wtedy zegarek jest niby oryginalny ale nie ma żadnych dokumentów kupna ani gwarancji. I dużo ludzi się na to łapie, w sumie sam bym się na to złapał gdybym tu się nie pojawił.

Druga opcja z allegro to to iż zegarek jest przywieziony z Anglii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - sprzedający mówi, że nie wiedział, że to fake i próbuje załagodzic sytuację... no ale jak się uda to zysk jest dośc duży- jak np w przypadku: http://allegro.pl/listing.php/search?change_view=1&country_code=1&string=gw-9300&search_type=1&shop=0&closed=1&exclude=&shippingTime=0&price_from=&price_to=&category=0&order=t&view=gtext&offer_type=0

 

po ile moga być te zegarki w chinach? 5$? a koleś tnie na każdym 300 zł. Allegro nic nie robi, mi już nawet nie che się tego zgłaszać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że dużo podrabianych zagarków jest sprzedawanych jako nieudane prezenty. Wtedy zegarek jest niby oryginalny ale nie ma żadnych dokumentów kupna ani gwarancji. I dużo ludzi się na to łapie, w sumie sam bym się na to złapał gdybym tu się nie pojawił.

Druga opcja z allegro to to iż zegarek jest przywieziony z Anglii.

Dokladnie jak piszesz, cytaty typu nietrafiony prezent, przywieziony z Angli wpisujá sié trwale do poradnika kupujácego zegarek. To tak jak w przypadku auta, ogloszenia typu: stan igla, wlasciciel starszy pan, tylko lac, czy jedyny taki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomaliusz

Zapomniałeś dodać 'nie palone w aucie, jeździła żona z dziećmi do przedszkola' .

Co zegarków i patentu z prezentami to kto normalny sprzedaje prezent ? Prezent to prezent takich rzeczy się ani nie oddaje ani nie sprzedaje bo ktoś dał Tobie to z dobrej woli ..

Jeszcze druga połowa zegarków ( najczęściej rolki , tag'i i reszta z wyższej półki ) znalezione były na plaży w egipcie , tunezji etc.

 

Na pytanie o oryginalność sprzedawca twierdzi , że raczej oryginalny bo on papierów nie ma i nie wie :D

Takie zegarki to raczej nadają się na troll gift .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ca...3165919786.html

 

czesc

 

moglibyści swym fachowym okiem ocenić, czy ten egzemplaż to orginał ? bardzo dziekuje za pomoc .

Zegarek oryginał. Natomiast sprzedawca niesprawdzony! W dodatku sprzęt używany. ( ktoś się już w nim pocił <_< ), ciekawe jak z gwarancją - brak info.

Dołóż parę złociszy i kup nowy u sprawdzonego sprzedawcy:

http://allegro.pl/ze...3113075778.html

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek oryginał. Natomiast sprzedawca niesprawdzony! W dodatku sprzęt używany. ( ktoś się już w nim pocił <_< ), ciekawe jak z gwarancją - brak info.

Dołóż parę złociszy i kup nowy u sprawdzonego sprzedawcy:

http://allegro.pl/ze...3113075778.html

 

serdecznie dziękuje, kumpel się uparł i chce po taniości dokonać zakupu swojego pierwszego g-shocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.p...1av-diver-200m/

wiem, ze to nie g-shock, ale na moje podróba jak nic.

Nie widzialem jeszcze automatu od casio :P

 

Przepraszam bardzo, ale nigdzie nie jest napisane, że automat. Zegarek jest w 100% oryginalny. Proszę mi więcej nie bruździć w sprzedaży. Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów. Chciałbym kupic zegarek Casio beside BEM 506L - 7A na aukcjii z Allegro od uzytkownika " ZegarDlaciebie" .

Czy któryś z uzytkowników miał stycznosc z oferowanymi przez tego sprzedawce zegarkami ?

Czy sa jakieś znaki szcezgólne po których mozna rozpoznac czy oferowany zegarek jest orginalny ?

 

Poniżej zamieszczam link do aukcji :

http://allegro.pl/pr...3144956174.html

 

 

Z góry dziękuje z pomoc .Pozdrawiam Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko! EF-543D na licytacji z Ukrainy i nie ma żadnych wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas już praktycznie niedostępny wiem bo mam niebieskiego i kolega Pablos chyba też :)

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem to jest oryginalny zegarek bo na stronie producenta go nie ma

Casio EF-550D-7A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.