Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zgrzezly

Deployant (zapięcie do paska)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

na wstępie chcę przywitać kolegów.

Jest to mój pierwszy post na forum aczkolwiek czytuje je od jakiegoś czasu. Kilka miesięcy temu szukałem zegarka dla siebie, poczytałem trochę forum i mój wybór padł na Fortisa B42 Flieger. Swoją drogą już nabyłem ten zegarek.

Ale do sprawy, poszukuję zapięcia do paska takiego jak na fotografii. Najlepiej w Polsce. Ten ze zdjęcia pochodzi z USA http://www.mywatchmaker.net/deployantclasp.htm, ale gość jakoś nie raczy odpowiedzieć na zapytanie dot możliwości zakupu a w ciemno nie chcę mu płacić.

post-2010-0-72166300-1330499888.jpg[u

 

Może spotkaliście się gdzieś z takimi zapięciami ??[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś straszna "bida" w tej galerii mokotów w temacie zapięć.

 

Ale na moje szczęście odezwał się gość z USA. Dalej to już gładko poszło po 5 dniach od wpłaty, deployant był już na pasku mojego zegarka ;-)).

Polecam bardzo jakkość wykonania bardzo bobra. No i ten patent z otwieraniem po przyciśnięciu bocznych przycisków, częściej spotykany w modelach butterfly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.