Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fixxxer1

Festina 6603

Rekomendowane odpowiedzi

Za ok 400 zł masz nowy chronograf Seiko (a jak dobrze poszukac to pewnie i taniej) - zegarek nowy, firma lepsza.

 

moim zdaniem 2 stówy za tą festinę to o wiele za dużo.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo? Sprawdzałem ceny w sklepach internetowych i są w granicach 1-1,2 tys zł za taką Festinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sklepach internetowych i są w granicach 1-1,2 tys zł za taką Festinę

 

:shock:

 

Może nie sprzedają na sztuki, tylko parami :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna Festina 6603 jaką znalazłem w polskich sklepach jest ta:

 

http://www.zegarki.oh.pl/s/item.php?i=3473

 

nieco inna :D

 

Cenę trudno komentować....Powiem tylko że ja bym tyle nie dał - szczególnie wobec możliwości nabycia kwarcowego chrono np Seiko za 1/3 tej ceny. Ale to już nie mój problem jakby :lol:

 

Jeśli już z jakiegoś powodu miałbym kupować jakiś chronograf Festiny, to wolałbym Tour de France np za niecały 1000 PLN (choć zważywszy na fakt że można mieć za to np. zestaw Monsterów, albo - jeśli szukać wśród kwarców - bardzo wypasionego G-shocka - i tak bym nie kupił).

 

Być może Seiko jako punkt odniesienia komuś może nie odpowiadać. Ale dla mnie to jest wyznacznik wskazujący na to, że Festiny są nieco przedrożone. Takie moje zdanie :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie rady, widze że będę musiał poważniej przemyśleć ten zakup :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.